Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 16:32, Maker3 napisał:

Już niedługo może nie być TV4, a przez to Gram.TV
http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly/&kat=150&id=34866

O cholera! oO'' no to rzeczywiscie nie fart.. ja na miejscu gram.tv prosilbym tvn, polsat lub kogos innego o mozliwosc puszczania wlasnie gram.tv ;P bo jak tak dalej pojdzie to ten program sie skonczy zanim sie pozadnie zacznie ;/ chyba ze producenci od dawna o tym wiedzieli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:46, n4bi napisał:

> Już niedługo może nie być TV4, a przez to Gram.TV
> http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly/&kat=150&id=34866
O cholera! oO'' no to rzeczywiscie nie fart.. ja na miejscu gram.tv prosilbym tvn, polsat lub
kogos innego o mozliwosc puszczania wlasnie gram.tv ;P bo jak tak dalej pojdzie to ten program
sie skonczy zanim sie pozadnie zacznie ;/ chyba ze producenci od dawna o tym wiedzieli ;P

TV4 z tego co wiem to należy do Polsatu i jeśli nie dostaną decyzji to będzie to jedynie znaczyć że TV4 zniknie z nadajników naziemnych, ale zostanie na satelitarnych.

Chciałbym aby powstał kanał związany z technologią (w tym dużo o sprzęcie komputerowym i konsolach) oraz grach, coś na wzór włoskiego game network ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 22:31, PioTRaS napisał:

coś na wzór włoskiego game network ;)

albo francuskiego GameOne

Z skąd nadaje ten game network,
To znaczy z której satelity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:39, Maker3 napisał:

> coś na wzór włoskiego game network ;)
albo francuskiego GameOne

Z skąd nadaje ten game network,
To znaczy z której satelity?


G@me Network, z tego co wiem (bo sprawdzałem), był i na Cyfrowym Polsacie i Cyfrze +, ale musieli go zdjąć, gdyż na jego miejscu nie ma nic...
Ale włoski był tylko przez 2 lata, wcześniej probadzili go Brytyjczycy (no i wtedy był bardziej zrozumiały :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:07, Noxbi napisał:

> > coś na wzór włoskiego game network ;)
> albo francuskiego GameOne
>
> Z skąd nadaje ten game network,
> To znaczy z której satelity?

G@me Network, z tego co wiem (bo sprawdzałem), był i na Cyfrowym Polsacie i Cyfrze +, ale musieli
go zdjąć, gdyż na jego miejscu nie ma nic...
Ale włoski był tylko przez 2 lata, wcześniej probadzili go Brytyjczycy (no i wtedy był bardziej
zrozumiały :D).

hmm z tego co wiem był prowadzony w dwóch językach i włoskim i angielskim.

Co do jego ogladania to na zwykłej satelicie można go znaleźć jeszcze, kilka miesięcy temu widziałem go jeszcze ;) Cyfra+ wycofała się z tego, a szkoda, kiedyś przesiadywałem sporo czasu przy tym kanale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 09:54, Magwisienka napisał:

Przekonamy się za pół godzinki ;P

Nie sądzę, żeby dali. Wczoraj o 15.20 włączyłem telewizor żeby obejrzeć Gram.tv i patrzę a tam grają ... orkiestra symfoniczna :-)
Skoro wczoraj nie puścili to i dziś nie będzie. Ale to mnie nie martwi. Odcinki są nagrywane i nic się zmarnuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiejm krotko to wina tych gornikow i piepszonej telewizji... jakies gupie programy czy inne duperele pokaza a takiego gram.tv , latajacego cyrku monty pythona czy wlatcy moch to juz nie daltego nienawidze telewizji a tym bardziej reklam ... zal mi tych gornikow ale to nie powod zeby ta piepszona zaloba niszczyla nam program ... ta zaloba gowno im pomoze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, że jak już puszczają w żałobę reklamy to powinni wszystko puszczać... :/
No ale cóż można zrobić... pozmieniali program tak żeby im było wygodnie (na TVN dziś zamiast komedii "Lepiej późno niż później" jest "piękny umysł", no ale Matrixa to wczoraj dali.. bo by stracili :/ )

OK, zgadzam się, dziś nie powinno być i nie ma gram.tv i każdy porządny człowiek powinien to zrozumieć, ale jak żałoba to żałoba- telewizja powinna być konsekwentna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować