Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Niestety dzisiejszy odcinek udowodnił jak bardzo ten program jest beznadziejny. Ja się pytam jakim cudem Killzone 2 i DoW 2 mogły dostać 10 ? Ludzie to przecież podchodzi już pod czystą kpinę, a jeśli dal nich DMC 4 to już klasyk no to nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:52, blaszka86 napisał:

Niestety dzisiejszy odcinek udowodnił jak bardzo ten program jest beznadziejny. Ja się
pytam jakim cudem Killzone 2 i DoW 2 mogły dostać 10 ? Ludzie to przecież podchodzi już
pod czystą kpinę, a jeśli dal nich DMC 4 to już klasyk no to nie mam pytań.


Nie wiesz czemu?:) Już ci tłumacze,DoW II potrzebuje jakas wysoką ocene,CDA i inne gazety nie chcą wystawic wysokiej oceny więc CDP w akcie ostatecznej desperacji zmusza dwóch Bogu ducha winnych recenzentów to podwyższenia swojej oceny gro o 2 oceny plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam nie przejmuje ocenami każdy ma inny gust i inaczej odbiera każdą grę.
Program jest wg mnie rewelacyjny tylko ta klasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 13:00, Pablo134 napisał:

A ja się tam nie przejmuje ocenami każdy ma inny gust i inaczej odbiera każdą grę.
Program jest wg mnie rewelacyjny tylko ta klasyka...


Rewelacyjny?! Ale to jest twoje zdanie,ale mówie ci obejrzyj Hyper i szybko zmienisz zdanie o gram.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był słaby. Killzone dostał 10 no dobra nie będę się kłócił bo nie mam ps3 ale słyszałem o tej grze wiele dobrego. Ale DoW2 10? To jest żart, przecież ta gra nie dostała nigdzie takiej oceny. A poza tym od kiedy DMC 4 a w poprzednim odcinku Mass Effect Są klasykami? LOL. Przecież zawsze do klasyki zaliczano gry z tanich serii. Prowadzący z programu na program sprawiają coraz większe wrażenie że tak naprawdę nie chce im się tam pajacować a braki w programie nadrabiają czasem burackimi tekstami i minami (niektóre są dość fajne i ujdą). Podejrzewam że DoW 2 dostał 10 bo jest to gra CDprojektu a jak wiadomo CDP sponsoruje Gram.tv i większość gier do wygrania są właśnie od CDP. A teraz zasadnicze stwierdzenie GRAM.TV pomału zaczyna ewolułować w SRAM.TV o powiedziałem....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rewelacyjny?! Ale to jest twoje zdanie,ale mówie ci obejrzyj Hyper i szybko zmienisz zdanie o gram.tv :)

A na jakim kanale jest Hyper???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 13:03, SongoX napisał:

>Rewelacyjny?! Ale to jest twoje zdanie,ale mówie ci obejrzyj Hyper i szybko zmienisz
zdanie o gram.tv :)

A na jakim kanale jest Hyper???


Na zgizap o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam cyfrowy polsat a tam raczej na hyper nie ma co liczyć.

Co do hyper nie wiem nie mogę się wypowiadać bo jeszcze nie widziałem, ale gram.tv dla mnie pasuje potrafią w zabawny sposób mówić o grach, mnie to odpowiada, a że czasem podadzą jakąś informacje, która nie do końca jest zgodna z prawdą to mnie to nie przeszkadza.

Ważne że mogę się dowiedzieć o zbliżających się premierach i recenzjach.
A że dzisiaj dostały dwie gry 10...
Mogę sobie porównać 2 oceny z gram.tv oraz z CD-ACTION, którego jestem kolekcjonerem i np w gram.tv Saints Row 2 dostało chyba 5 albo 6, a w CDA 8+ więc lepiej że można poznać punkty widzenia z różnych stron.

Mnie to odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:52, blaszka86 napisał:

Niestety dzisiejszy odcinek udowodnił jak bardzo ten program jest beznadziejny. Ja się
pytam jakim cudem Killzone 2 i DoW 2 mogły dostać 10 ? Ludzie to przecież podchodzi już
pod czystą kpinę, a jeśli dal nich DMC 4 to już klasyk no to nie mam pytań.


Killzonowi również wystawiłbym 10/10. To po prostu tytuł, w który trzeba zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że dzisiejszy odcinek był słaby. Nie wiem czy zauważyliście, ale w konkursie związanym z grą Dawn of War był błąd w nazwie gry i zamiast Dawn było... Down. Poza tym poziom recenzji zapowiedzi i innych rzeczy woła o pomstę do nieba. Żałuję, że nie mam Hypera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię i powiem, że dzisiejszy odcinek podobał mi się bardzo. Niewymuszone żarty prowadzących trzymały poziom. Na szczęście tym razem nie próbowali być na siłe dowcipni, dziś się udało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odcinek był taki sobie. Zdziwiła mnie trochę dziesiątka dla Dawn Of War, ale każdy inaczej odbiera daną grę. Wkurza mnie też, jak prowadzący na siłę próbują być śmieszni. W Review Territory ciągle robią sobie jaja, ale w bardzo fajny sposób. O gram.tv tego powiedziec nie mogę. Ale i tak lubię oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie pokazali nic ciekawego na X360. Tydzień temu chyba też nie, a szkoda. Jak już pokazują coś na konsole, to jest to tylko albo wielki hit, albo beznadziejna gra na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że to powiem, ale dzisiejszy odcinek bardzo mi się podobał. Żarty nie były dawane na siłę, a recenzje też były w porządku. Jeśli tak będzie dalej, kto wie, może nawet będę to oglądał z uśmiechem na twarzy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak się nazywał ten koleś, o którym mówili na początku programu, co narzekał na GH i w ogóle na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza powidzieć że miło się ogladało GRAM.TV a recenzje zostały dobrze przygotowane ;) Co do Killzone 2 dałbym 9/10 ale 10/10 niech już pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:50, Mac Cry napisał:

Mam pytanie. Jak się nazywał ten koleś, o którym mówili na początku programu, co narzekał
na GH i w ogóle na wszystko?


Zdaje się że Gem Archer albo Noel Gallagher, choć bardziej przychylałbym się do tego pierwszego. W każdym bądź razie chodzi o gitarzystę Oasis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować