Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dawno nie oglądałem i nie wiem. Tak jak dziś był konkurs Halo Wars i mówią, że 5 osób wygrywa, to po tym sms dostaje się jeszcze jednego z dodatkowym pytaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:13, Zagul napisał:

Dawno nie oglądałem i nie wiem. Tak jak dziś był konkurs Halo Wars i mówią, że 5 osób
wygrywa, to po tym sms dostaje się jeszcze jednego z dodatkowym pytaniem ?


Tak musicz odpowiedzieć na jeszcze jednego SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:29, kaczek93 napisał:

Odcinek raczej słaby a bluza Sońciaka wyglądała jak jakiś worek.

Ja już się przyzwyczaiłem, że każdy jest słaby, a ich żarty nie śmieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak zawsze program super. Nie wiem co Wy tak narzekacie. Ważne że jest jedyny poza Hyper, ale ten kanał nie każdy ma. ak dla mnie nie ma nic lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. wreszcie miałem czas żeby to obejrzeć (chyba ostatnio z rok temu widziałem). No i co tu powiedzieć: Tom Clancy z powieściami kryminalnymi ma niewiele wspólnego, a konkursy raczej cieniutkie. Ale przynajmniej się trochę dowiedziałem czego nie kupować na 100% (na wypadek gdybym w ogóle miał jakąś kasę :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odconek mi sięnie podobał, ponieważ były prawie tylko samochodówki i strategie, a takich gier nie lubię. Niby były te samoloty, ale to też mnie nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazują to co jest na rynku, jeśli nie ma nic ciekawego to pokazują to co jest, więc nie ma co opisywać ;)
Odcinek nawet, nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:40, Pablo134 napisał:

Jak dla mnie jak zawsze program super. Nie wiem co Wy tak narzekacie. Ważne że jest jedyny
poza Hyper, ale ten kanał nie każdy ma. ak dla mnie nie ma nic lepszego:)



A WP TV Gry ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był mój ostatni odcinek gram.tv,po prostu żal to oglądać,strata czasu i tyle,nie wiem jak oni te gry recenzują ale na tym forum znajde z 100 osób które robią to lepiej od nich[a nie są takimi "profesjonalistami" jak panowie prowadzacy] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział bym to inaczej - Panowie prowadzący program, właśnie starają się być ZBYT profesjonalni, a zapominają że do recenzowania gier trzeba się zachowywać jak? No oczywiście jak GRACZ!

Dlatego właśnie jedyne programy o grach jakie oglądam, to FPS ZONE w HSTV :P (wbrew nazwy nie tylko o fps''ach).
Tam ludzie zachowuję się NATURALNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:57, rafekx 12 napisał:

To był mój ostatni odcinek gram.tv,po prostu żal to oglądać,strata czasu i tyle,nie wiem
jak oni te gry recenzują ale na tym forum znajde z 100 osób które robią to lepiej od
nich[a nie są takimi "profesjonalistami" jak panowie prowadzacy] :)


dlatego lepsze są "pseudo recenzje" Tadeusza i Miłosza na Hyper xD. Tam przynajmniej można sie pośmiać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w ogóle przestałem oglądać przy owym pytaniu konkursowym.

Jak nazywa się najlepszy program o grach?
A. Jak oni grają?
B. Gamebox?
C.Gram.tv?
chyba takie odpowiedzi były. No i prawidłowa odpowiedź? Gram.tv

No i po prostu wybuchłem śmiechem. Za bardzo sobie tam pochlebiają i to ich błąd. Bo do HYPERA to im BARDZO DALEKO.
Żal w ogóle oglądać ten program.

Tadeusz i Miłosz w ogóle są spoko. Ich zawsze lubiłem i będę lubić. RT po prostu wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:00, Meykan napisał:

Ja już w ogóle przestałem oglądać przy owym pytaniu konkursowym.

Jak nazywa się najlepszy program o grach?
A. Jak oni grają?
B. Gamebox?
C.Gram.tv?
chyba takie odpowiedzi były. No i prawidłowa odpowiedź? Gram.tv

No i po prostu wybuchłem śmiechem. Za bardzo sobie tam pochlebiają i to ich błąd. Bo
do HYPERA to im BARDZO DALEKO.
Żal w ogóle oglądać ten program.

Tadeusz i Miłosz w ogóle są spoko. Ich zawsze lubiłem i będę lubić. RT po prostu wymiata.


Ja bym wybrał odpowiedz B. Swego czasu(2004?) był na TVP program Gamebox o grach komputerowych, chyba obydwoje byli w tym programie. Na pewno ten Marcin(ten grubszy) tam był. Prowadzących było chyba 4 w tamtej produkcji. Niestety TVP zdjęło program z ekranu. Szkoda, bo tamten program był o niebo lepszy od Gramtv. Recenzje były dłuższe, reklam nie było i nie rzucali żałosnych joków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam kanału na którym leci Hyper. Natomiast dobrze wspominam Gamebox który był emitowany na TVP1. Według mnie recenzje w Gram.TV są zbyt krótkie, tak jak odcinki tylko 30 min. Mam jednak nadzieje że z biegiem czasu powstanie więcej programów TV o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:10, SongoX napisał:

Ja niestety nie mam kanału na którym leci Hyper. Natomiast dobrze wspominam Gamebox który
był emitowany na TVP1. Według mnie recenzje w Gram.TV są zbyt krótkie, tak jak odcinki
tylko 30 min. Mam jednak nadzieje że z biegiem czasu powstanie więcej programów TV o
grach.


Gamebox był świetny :) Też liczę na to że w przyszłości w tv będzie więcej programów o grach, ale to raczej nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam w Gamebox''ie było 4 prowadzących, z których każdy przedstawiał recenzje swojej gry i program trzymał się kupy. W gram.tv jest dwóch którzy recenzują przed programem ok. 2 gier na łebka. W Gamebox koleś miał jedną grę do zrecenzowania i zrobił to bardzo dobrze. Widać prowadzący gram.tv mają więcej do roboty i sobie nie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować