Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Ale to i tak im się chyba nic nie pochrzaniło tylko zrobili to specjalnie bo konkursy były wycięte, gdyby przypadkowo był puszczony ten odcinek to nie wycinaliby konkursów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 14:00, NecroVisioneR napisał:


> Czasami mam wrażenie że oni się gówno na grach znają. Następne idiotyczne stwierdzenia:

> - Mount & Blade zrobili mąż z żoną (?)
No to było jakieś małżeństwo-podobno..
> - W dziale klasyka twierdzili że w Fable pali się stodoły a w jade Empire walczy
nawet
> ze smokami chodź jeśli chodzi o walki to nie ma ani jednej ze smokiem
To to prawda,

Spoiler

a ostatnia walka z Jackiem Rzeźnikiem

?:)
> - Durne stwierdzenia "recenzja tylko w gram.tv"
No,to jest głupota z ich strony,amatorzy i tyle
>


Walka ze smokami to chodziło mi o Jade Empire przeczytaj jeszcze raz mój post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 14:06, Woo-Cash napisał:

Było dziś o jakichś erpegach bo niestety nie mogłem zobaczyć...?

Dziś była powtórka o Conanie, Soniku FEAR 2 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Żeby nie było niedomówień. W kwietniu przerwaliśmy nagrywanie nowych odcinków gram.tv. Przegraliśmy z szalejącym kryzysem gospodarczym. Tego "bossa" nie dało się pokonać. Na szczęście mamy jeszcze kilka żyć i postaramy się wrócić jak najszybciej.

W imieniu swoim, Pawła i całej ekipy chciałbym podziękować wam za prawie trzy wspólne lata.

Do zobaczenia,
Marcin Sońta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba was wrzucić do zamrażarki i wyciągnąć po kryzysie
powoli i tak wszystko zaczyna podupadać nawet nie wiem jak CD-action się jeszcze trzyma... ale upadek gram.tv
to było najgorsze i nieoczekiwane zdarzenie. Podpisalibyście jakąś umowę z telewizją Hyper żeby emitowali wasze odcinki tam... jak już TV 4 was nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HYPER się trzyma bo to stacja telewizyjna sama w sobie. Daje sobie radę. Ona ma dobre programy i ma dużą oglądalność.

Gram.tv padło. Można było to przewidzieć. Może wróci ale wątpię. Ja bynajmniej tęsknił nie będę. Już dawno przestałem to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:21, Slappy napisał:

HYPER się trzyma bo to stacja telewizyjna sama w sobie. Daje sobie radę. Ona ma dobre
programy i ma dużą oglądalność.

Gram.tv padło. Można było to przewidzieć. Może wróci ale wątpię. Ja bynajmniej tęsknił
nie będę. Już dawno przestałem to oglądać.


No szkoda, szkoda z tym gram.pl, bo to był niezły program o grach, prowadzony przez naprawdę pozytywne osoby.
Co do Hypera, to program jest ogólnie ok, ale czasem zdarzają się im małe wpadki w swoich programach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:21, Slappy napisał:

HYPER się trzyma bo to stacja telewizyjna sama w sobie. Daje sobie radę. Ona ma dobre
programy i ma dużą oglądalność.


Szczególnie podobają mi się Fresh Air i Review Terriotry z tym ostatnim GRAM.TV nawet do pięt nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wina TV4 to powiem że są po prostu debilami, że nie chcą już pokazywać tego programu. Nie wiem co oni sobie myślą??? Na takie denne programy jak Chłopaki z taśmy czy Hole in the wall to mają kasę, a tu taka kaszana.

Szkoda, że żadna z firm CDProjekt lub Cenega nie zainteresowały się sponsorowaniem. Wolałbym już oglądać ich reklamy lub coś takiego, ale żeby program dalej istniał. Coż może jeszcze wrócą:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zła wiadomość, ponieważ nie mam możliwości oglądania innego programu o grach. Pozostaje mi internet. Co byłoby gdy bym go nie miał, boje się myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:10, SongoX napisał:

Dla mnie to zła wiadomość, ponieważ nie mam możliwości oglądania innego programu o grach.
Pozostaje mi internet. Co byłoby gdy bym go nie miał, boje się myśleć.


Jestem w podobnej sytuacji. Co prawda mam internet, ale niestety niezbyt nadaje się on do oglądania filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( Od tych trzech lat co sobotę, gram.tv było naprawdę fajnym umileniem weekendu, a nawet swego rodzaju rytuałem- po ciężkim tygodniu wstaję sobie wygodnie, robię śniadanko i zasiadam przed telewizorem. Mimo kilku niedociągnięć i wad bardzo lubiłem ten program i przyzwyczaiłem się zarówno do niego, jak i do prowadzących.
Tak się zawsze mówi, że "może" wróci, ale z reguły jak coś schodzi z anteny z powodów ograniczenia budżetu stacji, to znaczy że nie stanowi dla stacji żadnego priorytetu i pewnie prędko nowych odcinków Gram.tv nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, co z każdym programem o grach jaki kiedykolwiek pojawił się w telewizji. Nieważne czy to na skutek małej oglądalności czy na skutek kryzysu. Szkoda, wielka szkoda. Mimo, że nie było tam niczego, czego nie wiedziałbym z internetu to przyjemnie się go oglądało. No i zawdzięczam im kilka gier. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować