Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 19:23, T-Tronix napisał:

Owsiak TV --> program pt. OG. ;) Emitowany jest praktycznie codziennie 2-3 razy.

No ciekawe kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 19:30, T-Tronix napisał:

> > Owsiak TV --> program pt. OG. ;) Emitowany jest praktycznie codziennie
2-3 razy.
>
> No ciekawe kiedy.

Dziś np..

No chyba, że na innym programie niż TV 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj program także będzie emitowany...
Ciekawe czy powtórka, czy ostatnie odcinki które były nagrywane do połowy kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:13, jcl99 napisał:

Dzisiaj program także będzie emitowany...
Ciekawe czy powtórka, czy ostatnie odcinki które były nagrywane do połowy kwietnia.


Sądzę że będzie powtórka bo i tak nie ma kto sklejać tego najnowszego odcinka :d
a TV4 wyemituje te które już wykupił...
Ale kto tam wie może puszczą nowsze, ale i tak na powtórkę przedostatniego odcinka bym nie
narzekał ponieważ nie widziałem go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalili mnie dzisiaj ^^ Na początku powiedzieli, że za niedługo wyjdzie gra na podstawie polskiego serialu, Władcy much. Podnieceni podają datę początek lutego xDD Od razu to wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 12:10, Pablo_Guminio napisał:

Rozwalili mnie dzisiaj ^^ Na początku powiedzieli, że za niedługo wyjdzie gra na podstawie
polskiego serialu, Władcy much. Podnieceni podają datę początek lutego xDD Od razu to
wyłączyłem.


Co się dziwisz,P.Sońta powiedział że to koniec gram.tv a że maja wykupioną jeszcze na jakiś czas licencje na 12.00 w TV 4 to puszczają powtórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:30, Isoft napisał:

To już nie będzie mojego ulubionego programu o grach ?! Teraz pozostaje tylko "Faktogram,
Gaming i Siemasz Wiktor"...


Czy mógłbyś mi powiedzieć na jakich kanałach są emitowane powyższe programy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:35, kaczek93 napisał:

Można jeszcze pooglądać High Score na PatioTV.


Eee? sam mam Patio tv ale nigdy nie widziałem tam nic o grach zawsze jakieś "śpiewanie" raz widziałem o jakiś grach na komórkę ale zapomniałem gdzie to było a nie podejrzewał bym o to patio a więc możesz mi powiedzieć w jaki dzień leci ten High Score i o której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 20:09, Redjevel napisał:

> Można jeszcze pooglądać High Score na PatioTV.

Eee? sam mam Patio tv ale nigdy nie widziałem tam nic o grach zawsze jakieś "śpiewanie"
raz widziałem o jakiś grach na komórkę ale zapomniałem gdzie to było a nie podejrzewał
bym o to patio a więc możesz mi powiedzieć w jaki dzień leci ten High Score i o której
godzinie?

Program leci we wtorek o 19.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a powie mi może ktoś czy na przykład na moim cyfrowym polsacie nie ma jakiegoś kanału z grami non-stop? Pamiętam jak kiedyś miałem Wizja-Tv tam był jakiś program z grami i wtedy też chyba prowadził go ten grubo-kościsty pan z Gram.TV.Teraz właśnie słyszę że to niby koniec gram.TV co mnie nie przeczę załamało troszkę więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma cyfrowy polsat i zna może na nim jakiś kanalik z gierkami,a jak nie to może w internecie się znajdzie jakaś telewizja online z grami,ale takimi na bieżąco a nie z przed paru miesięcy,lat.


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:32, SongoX napisał:

> To już nie będzie mojego ulubionego programu o grach ?! Teraz pozostaje tylko "Faktogram,

> Gaming i Siemasz Wiktor"...

Czy mógłbyś mi powiedzieć na jakich kanałach są emitowane powyższe programy???



Wszystko w Imperium gier - Wirtualna polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:01, Isoft napisał:

> > To już nie będzie mojego ulubionego programu o grach ?! Teraz pozostaje tylko
"Faktogram,
>
> > Gaming i Siemasz Wiktor"...
>
> Czy mógłbyś mi powiedzieć na jakich kanałach są emitowane powyższe programy???


Wszystko w Imperium gier - Wirtualna polska.


Wielkie dzięki ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorowi ostatniej recenzji gry "Władca pierścieni" (powtórka programu właśnie się zakończyła na TV4) proponuję zapoznanie się ze znaczeniem słowa trylogia.
Ja chcę tylko zaznaczyć, że książka "Władca pierścieni" nie jest trylogią tylko powieścią. Precyzyjniej - powieścią trzytomową, w której każdy tom ma własny podtytuł.
A jeżeli wspomnianemu autorowi nie chce się grzebać w słowniku i nie przyjmuje do wiadomości mojego stwierdzenia, to niech sobie tylko przypomni Trylogię Sienkiewicza. Tam każdą z części trylogii, drugą, czy trzecią, można przeczytać samodzielnie i niezależnie od pozostałych części.
Ktoś kto używa określenia trylogia w stosunku do "Władcy pierścieni" niechaj spróbuje sobie przeczytać samodzielnie tylko drugi lub trzeci jego tom. Może wtedy zastanowi się nad znaczeniem tego słowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 14:17, A-cis napisał:

/.../


Żeby być bardziej ścisłym to trzeba wyjaśnić dlaczego został Władca Pierścieni wydany w trzech tomach? Ze względu na kasę oczywiście. Ten kto przeczytał LotRa wie, ze skłąda się on z 6 ksiąg i też tak miał własnie zostać wydany(podobnie jak Zielona Mila Kinga, która jest tak wydana), ale Tolkiena nie bło na to stać.
To że LotR jest trylogią to po prostu przyjęło się za sprawą filmu, o którym mówi się - niepoprawnie - że jest trylogią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu powtórka, Fear 2 itd... Mam głęboką nadzieję, że Gram TV powróci i to w wielkim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować