Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Heh Kubicomania to musieli pokazac Formule One 06 :D:D i nawet o Gothicu wspomnieli. Program troche do poprawienia (np. brzydkie intro i muzyczka) ale recenzje fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program nie wyroznia sie ani na plus ani na minus. Sa gadajace glowy i filmowe recenzje. Kiepskim pomyslem jest informowanie o nowosciach w branzy (np. o wydawaniu Wiedzmina przez Atari), bo kazdy zainteresowany dobrze wie co sie dzieje z internetu. Nie podobaja mi sie tez "przerywniki" miedzy kolejnymi recenzjami (wieje tandeta). No i gry sa glownie ze zbiorow CDP - tak juz zostanie, czy to tylko taki poczatek?

Jesli chodzi o prowadzacych to podoba mi sie ten grubasek - to chyba on wczesniej robil Gameboksa w TVP i zajmowal sie tam klasycznymi grami?

A strona www.gramtv.pl wciaz w konstrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:05, Klimos napisał:

> Konkursik łatwiutki :P Jeśłi się grało w kilka Warcraftów ^^ Odpowiedź już wysłana :P


Aaaaa jaki był adres mailowy konkursu: konkurs@gram.tv czy konkurs@gram.pl? Wysłałem na konkurs@gram.tv
i otrzymałem zwrot :(((

gramtv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag:
1. Pro Evolution Socker (sic!)
2. Jak można było dać HL 2 Episode 1 5+? Nie rozumiem
3. Wormsy Oblężenie i HoMM 4 stare? Śmiech
4. Całkiem nieźle, ale jednak czegoś brakuje i bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:02, gloody napisał:

Nie podobały mi się tylko dwie rzeczy. Jak dla mnie za mało o wiedźminie i ta wstawka o herosach
4. Po pierwsze nie jest to gra bardzo stara po drugie nie jest to gra, na której ktoś powinien
sobie wyrabiac zdanie o tej serii ;)


To najlepsza gra z serii, dlatego ciesze sie, ze ja pokazali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:07, Atukam72 napisał:

Ogólnie było fajne ale po co komu ocenanie???

Ogólnie bylo slabe.. a to intro ze zwiechami ... a 5+ dla episode one... a SOCKER bede to wypominal caly dzien !! CEDE Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi się wydaje, że lepiej nie narzekać, cieszmy się, że w ogóle coś takiego jest, ja w następnym tygodniu chcę reckę Gothic 3, Dark Messiah, Never Winter Nights 2, Guild Wars: Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest zdecydowanie za krótki ... 30min w tym przerwa reklamowa ... kiepściutko ... powinien trwać 60 min ... tak na początek... ciekawe czy ci goście naprawdę grają czy ściemniają hmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc GameBox bardziej mi się podobał niż Gram.tv. Jednak poczekajmy jeszcze jeden, lub dwa tygodnie, bo może się program rozkręci. Dlatego jeszcze teraz nie oceniam Gram.tv - po prostu dam mu szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam ty też macie wrażenie że panowie oceniają gry tylko po grafice?

Strasznie rytykowali gry właśnie pod tym wzgledem. Szczerze mówiąc to chyba znacznie lepiej wyglądał Gamebox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drętwawy ten program, bardzo podobny do tego co kiedyś, na zdaję się jedynce leciał.
Poza tym nadal uważam że tego typu programy o grach czy filmach(kinomaniak) powinny trwać godzinę, a nie ledwo pół i do tego jeszcze pięć minut reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:06, CH1CKEN napisał:

konkurs@gramtv.pl choć nie wiem czy mogę podawać :P inni mogli nie oglądać :P


I dobrze, że to pierwsze nie doszło, bo walnąłem takiego babola, że aż wstyd się przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować