Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Włączyłem, zobaczyłem, stwierdziłem- fajny program. Trochę krótki w tym jeszcze reklamy. Ale warto poświecić na ten program te 30min tygodniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:07, Vytrix napisał:

Czyżby jeden z nich to Tudrussel?? Bo takie nazwisko podobne miał... :)


Nie, gram.pl nie ma nic wspólnego z tym programem :). Tak jak pisał Mike w sąsiednim wątku, program ten nie jest robiony ani przez CDP ani przez gram.pl. My o fakcie jego startu tylko informujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Rewelacji nie było, program zdecydowanie średni, oprawa wizualna jakoś nie przypadła mi do gustu... Ale za to konkursik lajtowy i nie trzeba wysyłać SMSów ;] ... Nawet wspomniano o G3, choć to chyba dla tych co nie mają internetu, bo nic nowego nie powiedziano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któs może mi powiedzieć czy TV4 można oglądać przez internet i to najlepiej bez żadnych opłat. Za tydzień już mnie nie będzie w kraju i najprawodopodobniej nie będę miał dostepu do telewizora a do satelity z TV4 to już niemal na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet wspomniano

Dnia 07.10.2006 o 11:19, SadraX napisał:

o G3, choć to chyba dla tych co nie mają internetu, bo nic nowego nie powiedziano...


Hm... a czego dokładnie się spodziewałeś ? ;) Że powiedzą o produkcji Gothic4, lub Heroesów VI ? Przecież najświeższe informacje znajdują się na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś szcękopowalacz to niebył. Wyszwe stany średnie. Za krótki {niech 45 min było by} a giry niebyły zbyd "świeże". No ale zobaczymy może za tydzień będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, co napisałem poprzednio-średnio mi się podoba ich logo, ten robocik. W Gameboxie było lepiej...

No, ale za tydzień będzie już lepiej. Ciekawi mnie, czy Ekipa programu weźmie sobie do serca rady/zarzuty/pochwały (i czy w ogóle je czyta), w końcu strony jeszcze nie mają-więc mogliby portaktować ten wątek/odpowiedni Komentarz jako swój, hm, oficjalny temat :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:21, BzyQacz napisał:

Jak działa konkurs? Nie mam TV4 i nie widziałem progsa. Pomożesz?

Wysyłasz odpowiedź na pytanie coś o WoW, chyba w jakim świecie się rozgrywa, na mail konkurs@gramtv.pl ... Możesz wygrać CoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:06, Hegemon napisał:

Program nie wyroznia sie ani na plus ani na minus. Sa gadajace glowy i filmowe recenzje. Kiepskim
pomyslem jest informowanie o nowosciach w branzy (np. o wydawaniu Wiedzmina przez Atari), bo
kazdy zainteresowany dobrze wie co sie dzieje z internetu. Nie podobaja mi sie tez "przerywniki"
miedzy kolejnymi recenzjami (wieje tandeta). No i gry sa glownie ze zbiorow CDP - tak juz zostanie,
czy to tylko taki poczatek?


A zdaj sobie z tego sprawę, ze nie kazdy ma dostęp do internetu lub po prostu czas na to aby 24/7 siedziec i śledzić info na gram.pl. Dla takich waśnie osob info takie jak np. Gawliński użyczający głosu postaci w Gothic 3 moze byc całkowita nowością. Dostajesz wtedy taki spis informacji w pigułce.
A co do zbioru gier ... nie wszystkie pokazane dzisiaj były od Ce De Project :P
Natomiast same przerywniki to juz kwestia gustu, jak dla mnie mozna by troche je zmienić :) (np. jakiś wczytujący się pasek od 0 do 100% z ładnym obrazkiem w tle :P lub np. kilka szybko następujących po sobie krótkich ujeć/klatek/screenów ze znanych gier - na enginach tych gier lub z jakiś filmików ; )
.

Dnia 07.10.2006 o 11:06, Hegemon napisał:

Jesli chodzi o prowadzacych to podoba mi sie ten grubasek - to chyba on wczesniej robil Gameboksa
w TVP i zajmowal sie tam klasycznymi grami?


Ten drugi gość tez chyba był w Gamebox-ie :S. Tylko ze tam były chyba az cztery osoby w studio

Ja osobiście proponuje aby, jesli to mozliwe, zapraszać do studia Gram TV jakies osoby znane lub powiązane z grami ;) (np. moderatorów z gram.pl :PPP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że program jak narazie jest zwkły średniakiem. Jeżeli się nie poprawią to szybko znikną z anteny. Najelpszy był GameBox kiedyś też fajny był TILT ale GRAM.TV narazie jest od nich gorszy...o dużo gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:18, Destro napisał:

Nie, gram.pl nie ma nic wspólnego z tym programem :). Tak jak pisał Mike w sąsiednim wątku,
program ten nie jest robiony ani przez CDP ani przez gram.pl. My o fakcie jego startu tylko
informujemy.


Dosc szybko i stanowczo odcinacie sie od gram.tv. Premiera nie spodobala sie, jak mniemam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann, bardzo dobry pomysł, niech zaproszą TYHE albo Soleilę... Ale to i tak niemożliwe... Szkoda... :) Albo niech zaproszą Chmielarza, pogadac o czyms tam... :P Nie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:28, Hegemon napisał:

Dosc szybko i stanowczo odcinacie sie od gram.tv. Premiera nie spodobala sie, jak mniemam? :)


A czemu odcinanie się? Piszecie wszyscy tak jakby CDP miał monopol na słowo "gram" w tytule czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie był zły ten wywiad. :)
Na Dolnym Śląsku w czasie trwania programu gram.tv leciały programy kanału ODRA. Muszą mieć wykupiony czas antenowy o tej porze czy coś w tym stylu. A wywiad ci się nie podobał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować