Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 11:57, ShadowG napisał:

A ja mam pytanie. Dlaczego nie było tu recenzji takich gier jak Hitman BM czy Just Cause, a
wrzucono tu jakąś kiepską zręcznościówkę i symulator F1? Od razu widać, że to jest zwykła reklama
i nic więcej.


nażekasz... ciesz sie że jest coś takiego jak narazie nie można oceniać programu po 1 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zaczęło wrzucać broszurki do czasopism, zaśmiecać telewizję swoimi reklamami i jeszcze udają, że to normalny, obiektywny program telewizyjny. Domyślam się, że następne odcinki będą reprezentowały tą samą jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że następne odcinki będą

Dnia 07.10.2006 o 12:02, ShadowG napisał:

reprezentowały tą samą jakość...


oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w następnych odcinkach nic się nie poprawi, to nie wróżę temu programowi wielkiej przyszłości. Irytuje mnie natomiast ten pan Marcin - swoim ciągłym uśmieszkiem i jakby "pucowaniem" się widzów Gram.tv.
Ale żeby nie było... prowadzący program totalnie wczuli się w rolę ziomali ;) Żegnanie się typu "strzałka" jest trochę nie na miejscu. Wyobrażmy sobie, że Gram.tv oglądają starsze osoby i co sobie mogą pomyśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:11, Seqiu napisał:

Jeżeli w następnych odcinkach nic się nie poprawi, to nie wróżę temu programowi wielkiej przyszłości.
Irytuje mnie natomiast ten pan Marcin - swoim ciągłym uśmieszkiem i jakby "pucowaniem" się
widzów Gram.tv.
Ale żeby nie było... prowadzący program totalnie wczuli się w rolę ziomali ;) Żegnanie się
typu "strzałka" jest trochę nie na miejscu. Wyobrażmy sobie, że Gram.tv oglądają starsze osoby
i co sobie mogą pomyśleć ?


to jest tak że raczej starsze osoby to rzadkość jest to program młodzieżowy więc "strzałka" jest niekoniecznie zle użytym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2006 o 11:35, Hegemon napisał:

> A co do zbioru gier ... nie wszystkie pokazane dzisiaj były od Ce De Project :P

Dnia 07.10.2006 o 11:35, Hegemon napisał:

Ale prawie wszystkie... Wlasciwie ktore nie byly? Chyba tylko ten pseudosymulator lotniczy
z II. Wojny.


A Half-Life 2: Epizod 1 ? Nie widzę nigdzie w sklepie gram.pl gier spod znaku H-L :S

Dnia 07.10.2006 o 11:35, Hegemon napisał:

I tu pojawia sie pytanie, czego wlasciwie od takiego programu oczekujemy - czy gadajacych glow,
spotkan z recenzentami z magazynow, czy tez raczej filmikow z gier.


Ja osobiście oczekuję od tego programu przede wszystkim:

1. Zmiany na lepszy sprzętu, na którym to Panowie z Gram TV testują swoje gry. Sorry ale jak przypatrywałem się recenzji Spellforca 2 lub CoH, to miałem wrażenie ze siedzę przy swoim wysłuzonym Duronie 1.2 i G-force FX 5200 :P
2. Zmiany Designu pewnych elementów programu (mam tu na mysli tego kręcacego się robota - wywalcie go PLS :))
3. Dawania w dziale retro naprawde starych gier, a nie tytułów, które CDP ma jeszcze w magazynie :P (np. jezeli juz HoMM to tylko część 3 lub nawet 2, nigdy w życiu 4 oraz generalnie naprawde starsze gry, które tworzyły historię)
4. Unikania IMO głupich zwrotów jak Ce De Project, Łii :P itp.
5. Zawyżenie kryteriów oceniania. Ja np. temu całemu, jak to ktos powiedział, "pseudosymulatorowi lotniczemu

Dnia 07.10.2006 o 11:35, Hegemon napisał:

z II. Wojny" :) dałbym conajwyżej 3 z minusem jak stąd do Chin (i to tez tylo dlatego, zeby nie oblać go całkowicie ;P)

6. Ciekawostki odnoście kwestii związanych z grami (np. info o Atari jako wydawcy Witchera czy o Gawlińskim w G 3) muszą być trochę bardziej rozwinięte, a nie tylko jako drobne ogłoszenie w przerwie na kawę :). Stawiajcie tu na jakość, a nie na ilość (mniej ale lepiej :)
7. W samych recenzjach prosiłbym o troche więcej konkretów, a nie tylko info z okładki czy pudełka. I czasami mogłyby być troche dłuższe (znowu jakość nad ilość :)
8. Sprowadzenie czasami do studia kogoś znanego itd jak najbardziej mile widziane.
9. Koniecznie minimum jeszcze jedna osoba do studia na stałe :), która dodała by od siebie to czy owo (ja proponuje np. Pana Krzysztofa Skibę :PPP, od razu wzrośnie wam oglądalność :P - taki żart ;), bo tak to rozmowa dwóch panów czasami robi się troche drętwa : / W Gamebox byly az 4 osoby i było K.
10. Więcej konkursów i nie w stylu ile to jest 2+2 ?
11. Panowie prowadzący: Troche więcej zaangażowania i przede wszystkim luzu :) Wiecie za co lubiłem MacGyvera: bo gość zawsze improwizował. Wam doradzam to samo (teksty wyuczone wcześniej na pamięć troche biją klimat tego programu :P)
12. humor - jak najbardziej ale troche taki bardziej wyszukany i broń Boże o polityce :P
13. Zapewne coś jeszcze, jak sobie przypomnę, to jeszcze dam znać :P

Jesli to zostanie (chociaż po części) poprawione na "better", to juz będzie OK.
Oczywiście są to tylko moje własne obiekcje i nikt nie musi się z nimi zgadzać ale skoro juz mozna wyrazić swoje zdanie to własnie takie ono jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

4. Unikania IMO głupich zwrotów jak Ce De Project, Łii :P itp.


Jeśli o to chodzi to tak się wymawia nazwę firmy CDProject

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2006 o 12:33, Piotrbov napisał:

Jeśli o to chodzi to tak się wymawia nazwę firmy CDProject


Taka jest nazwa, a nie wymowa :) Wymowa to Si Di Projekt gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

Ja osobiście oczekuję od tego programu przede wszystkim:

1. Zmiany na lepszy sprzętu, na którym to Panowie z Gram TV testują swoje gry. Sorry ale jak
przypatrywałem się recenzji Spellforca 2 lub CoH, to miałem wrażenie ze siedzę przy swoim wysłuzonym
Duronie 1.2 i G-force FX 5200 :P

Może w spell Force2 grali w polską, nie spatchowaną wersję, a co do CoH to chyba masz rację...

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

2. Zmiany Designu pewnych elementów programu (mam tu na mysli tego kręcacego się robota - wywalcie
go PLS :))

Zgadzam się... Jakoś tak dziwnie... Właściwie za pierwszym razem nie zauważyłem, że to robot...

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

3. Dawania w dziale retro naprawde starych gier, a nie tytułów, które CDP ma jeszcze w magazynie
:P (np. jezeli juz HoMM to tylko część 3 lub nawet 2, nigdy w życiu 4 oraz generalnie naprawde
starsze gry, które tworzyły historię)

Tu również się zgadzam. Chętnie bym popatrzył na pierwszego Raymana, albo coś innego...

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

4. Unikania IMO głupich zwrotów jak Ce De Project, Łii :P itp.

Ale tak się czyta nazwę CD-Projekt... To polska firma i nie nazywa się CD-Project.

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

5. Zawyżenie kryteriów oceniania. Ja np. temu całemu, jak to ktos powiedział, "pseudosymulatorowi
lotniczemu
> z II. Wojny" :) dałbym conajwyżej 3 z minusem jak stąd do Chin (i to tez tylo dlatego,
zeby nie oblać go całkowicie ;P)

Ta gra jest świetna... Grałem, przeszedłem i jestem po wrażeniem, że pierwsza gra tego typu twórcom się dość dobrze udała...

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

6. Ciekawostki odnoście kwestii związanych z grami (np. info o Atari jako wydawcy Witchera
czy o Gawlińskim w G 3) muszą być trochę bardziej rozwinięte, a nie tylko jako drobne ogłoszenie
w przerwie na kawę :). Stawiajcie tu na jakość, a nie na ilość (mniej ale lepiej :)

W tej kwestii również muszę się zgodzić...:)

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

7. W samych recenzjach prosiłbym o troche więcej konkretów, a nie tylko info z okładki czy
pudełka. I czasami mogłyby być troche dłuższe (znowu jakość nad ilość :)

Również się w tej sprawie muszę zgodzić!

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

8. Sprowadzenie czasami do studia kogoś znanego itd jak najbardziej mile widziane.

W pierwszym odcinku trudno by był ktoś znany...

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

9. Koniecznie minimum jeszcze jedna osoba do studia na stałe :), która dodała by od siebie
to czy owo (ja proponuje np. Pana Krzysztofa Skibę :PPP, od razu wzrośnie wam oglądalność :P
- taki żart ;), bo tak to rozmowa dwóch panów czasami robi się troche drętwa : / W Gamebox
byly az 4 osoby i było K.

O! Święta racja! A skora przy Gamebox jesteśmy, to ja proponuję by również Piotr Fiedler też był w tym programie (przecież ten grubasek występował w GB - nie oglądałem od samego początku więc nie znam nazwisk i przepraszam za stwierdzenie "grubasek")

Dnia 07.10.2006 o 12:17, Dann napisał:

10. Więcej konkursów i nie w stylu ile to jest 2+2 ?
11. Panowie prowadzący: Troche więcej zaangażowania i przede wszystkim luzu :) Wiecie za co
lubiłem MacGyvera: bo gość zawsze improwizował. Wam doradzam to samo (teksty wyuczone wcześniej
na pamięć troche biją klimat tego programu :P)
12. humor - jak najbardziej ale troche taki bardziej wyszukany i broń Boże o polityce :P
13. Zapewne coś jeszcze, jak sobie przypomnę, to jeszcze dam znać :P

Jesli to zostanie (chociaż po części) poprawione na "better", to juz będzie OK.
Oczywiście są to tylko moje własne obiekcje i nikt nie musi się z nimi zgadzać ale skoro juz
mozna wyrazić swoje zdanie to własnie takie ono jest :)


Widzę, że w wielu sprawach się zgadzamy... ^^, ale jak napisałeś, wyraziłem swoje zdanie, komętując twoją wypowiedź...
^_^
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:38, BzyQacz napisał:

Taka jest nazwa, a nie wymowa :) Wymowa to Si Di Projekt gwoli ścisłości.


Gwoli ścisłości. CDProjekt to polska firma, posiada polską nazwę więc i po polsku powinno siętą nazwę wymawiać. Czyli właśnie Ce De Projekt :) Nie mieszajmy wymowy na polsko-angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:30, Darkstar181 napisał:

Gamebox utrzymał sie przez chyba rok. Ile dajecie czasu GRAM.TV?

Ja uważam że jest jednak gorszy od Gameboxa,mimo że ta sama redakcja...


o takk miejmy nadzieje ze sie podciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego programu ?
Moim zdaniem jest super tym bardziej , że to jedyny program o grach , który leci w telewizji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:43, BzyQacz napisał:

To nawet ma sens, choć zangielszczenie lepiej brzmi, ale to POLSKA firma. Zresztą jaką wymowę
proponuje CDP? Ce De, czy Si Di?


juz ktos z CDP pisal o tym - w Polsce mowi sie Ce De Projekt a w innych krajach Si Di Prodżekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:14, jcl99 napisał:

to jedyny program o grach , który leci w telewizji .


Zapomniałeś o "GraMy" na TVN Turbo, no i o HYPERze. Nie jest jedyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować