Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 10:09, MonkOfWar napisał:

PS Full Wypas: pamiętam iż był Crysis i Maelstrom :) . No i chyba coś jeszcze...


Wow, Crysis ale chyba nie recenzja, no nie? xD Jeśli pokazywali jakiś trailer to rzeczywiście mogłem sobie darować, znam większość filmików z Crysisem (I love YouTube). Co do tego Maelstroma to widziałem końcówkę recenzji... Tak mnie zaciekawiło, że zapomniałem jaki to gatunek i o czym jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:33, Full Wypas napisał:

Co do tego Maelstroma
to widziałem końcówkę recenzji... Tak mnie zaciekawiło, że zapomniałem jaki to gatunek i o
czym jest xD


Futurystyczny RTS, zdaje się :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:29, xbit71 napisał:

LOL nie było powtórki Gram.Tv z soboty...://
Chamstwo w państwie!:((

nie wiem czemu ale widzialem powtorke w poniedzialek. Nie wiem czemu zmienili ale mi to pasowalo bo w pon nie szedlem do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 17:02, Erton napisał:

nie wiem czemu ale widzialem powtorke w poniedzialek. Nie wiem czemu zmienili ale mi to pasowalo bo w pon nie szedlem do szkoly

Są 2 powtórki. Jedna w piątek - od zawsze. Druga w poniedziałki. Ta ostatnia od jakiegoś 1,5 - 2 miesięcy.
Swoją drogą warto by zedytować przypięty post, to nie byłoby nieporozumień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:09, Dark Demon napisał:

A o której jest w poniedziałek ta powtórka?

I to jest kolejne potwierdzenie słuszności tezy, że trzeba zmodyfikować przypięty post ;-)
Powtórka w poniedziałki jest o 12:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...dzisiejszy odcinek był całkiem-całkiem.Nie wiem natomiast czemu marnują czas na gry takie jak Rodzinka Robinsonów:)Najbardziej mnie ucieszyło to że nie zareklamowali tej reakcji łańcuchowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:00, Master J napisał:

No...dzisiejszy odcinek był całkiem-całkiem.Nie wiem natomiast czemu marnują czas na gry takie
jak Rodzinka Robinsonów:)Najbardziej mnie ucieszyło to że nie zareklamowali tej reakcji łańcuchowej:D

Co tam dzisiaj było ciekawego, bo nie oglądałem ? Jakieś ciekawe gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:05, deih napisał:

Może mi ktoś przypomnieć jakie było pytanie? Z góry dziękuję ;].

Dlaczego w USA gra "Fahrenheit" została wyda pt. "Indigo Prophecy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:05, deih napisał:

Może mi ktoś przypomnieć jakie było pytanie? Z góry dziękuję ;].


Dlaczego w USA Fahrenheit nazywał się Indigo Prohepcy (nazwe mogłem poknocić, ale ogólny zarys dobry :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba było takie:Dlaczego Farenhiet (nie wiem jak się piszę) został wydany w USA pod nazwą (tu była podana nazwa której nie pamiętam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek nawet niezły, HALO 2 na PC - super, tylko ta rodzinka robinsonów - co to w ogule miało byc, Szkoda ze nie mam PS2 ba god of war 2 wygląda "bosko"(taka aluzja do Zeusa i władcy Hadesu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:00, Master J napisał:

No...dzisiejszy odcinek był całkiem-całkiem.Nie wiem natomiast czemu marnują czas na gry takie
jak Rodzinka Robinsonów:)Najbardziej mnie ucieszyło to że nie zareklamowali tej reakcji łańcuchowej:D


No, chciałem napisać to samo co Ty.
Roobinsonowie to Disneyowska tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sobie przypomnieć z czym dokładnie chciano, aby gra się nie myliła, z tego co przeczytałem, to bym na początku jednak przekręcił tytuł lekko :). A odcinek, znów powiem, że taki sobie. Pytanie do osób które wygrały coś w konkursach GRAM.TV, jak wygląda dostarczenie nagrody? czy sie jeszcze mailowo jakoś kontaktują? czy może po prostu wysyłają w jakimś określonym czasie te nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować