Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dzisiejszy odcinek był dość ciekawy. Sporo newsów, fajne recenzje i zapowiedzi. Szkoda tylko, że Lost Planet będzie wymagał Visty, jakoś się nie palę do przesiadki na ten system :P Za to bardzo interesująco wyglądał LoTR Online, i God of War 2, szkoda tylko, że jest on na PS2. Mam tylko jedną uwagę: po co marnować czas na mówienie o jakiejś tam grze Disneya? Nie lepiej poświęcić ten czas na jakąś inną, bardziej poważną produkcję? Ogólnie było ok, szkoda tylko, że nie było żadnego wywiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pisze swój adres jak przesyłam odpowiedź, więc w moim przypadku po prostu przyszła gra pocztą. Taka niespodzianka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:50, rick90 napisał:

Ja zawsze pisze swój adres jak przesyłam odpowiedź, więc w moim przypadku po prostu przyszła
gra pocztą. Taka niespodzianka była ;)

Ja też piszę za każdym razem adres, ale tak z ciekawości i chęci upewnienia pytam, np. przy konkursie EKN, niby moje dane maja na stronie, ale i tak było ich potwierdzanie przy okazji wysyłki nagrody.
A mniej więcej w jakim czasie od wyników przyszła nagroda? jestem zaciekawiony, bo już planuję wystawić TDU po otrzymaniu na Allegro, coby kupic coś co mnie bardziej będzie bawiło:)

A apropos samego Gram.tv dzisiaj, to nie mogę przeboleć tego Fallouta 3 jako gry tylko online.... jakoś nie bawią mnie za bardzo gry MMO, może jeżeli by był bez abonamentu, to jeszcze bym niósł może, ale jakoś lubię widizeć w grze zakończenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek całkiem całkiem, gra Skate zapowiada się ciekawie, wreszcie będzie jakaś konkurencja dla dotychczas bezkonkurencyjnej serii Tony Hawk, szkoda, że tylko na next geny. Recenzja onlajnowego LotR''a też wypadła ciekawie, no i sam gra też niczego sobie się prezentuje, będę się musiał nad nią zastanowić. Konkurs IMO trudny, jednak przygodówki jakoś mnie nie interesują, będę musiał trochę pogooglać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze powiedzieć że po tym co słyszałem w dzisiejszym odcinku pewnie będę musiał niedługo wyposażyć się w Windowsa Viste i kartę obsługującą DX10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.tv pokazują wg. mnie zbut dużo rzeczy i gier związanych z PS3 XB360 i innych konsol. Powinnoo być więcej o grach na pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:36, deih napisał:

Jedno pytanie...Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu?



Jak zwykle, po 4 odcinkach xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:36, deih napisał:

Jedno pytanie...Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu?


Pewnie znowu za 4 tygodnie. :-) Zamieszczą listę zwycięzców z kilku konkursów. ;-)
Sobotni odcinek był ciekawy. Szkoda tylko, że taki krótki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:59, Arkads napisał:

Hm, a co do wygrania?

Dwu-pack z serii "Fajna Cena". Gier może jakiś extra nie ma ale zawsze będzie satysfakcja ze zwycięstwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:52, deih napisał:

> Hm, a co do wygrania?
Dwu-pack z serii "Fajna Cena". Gier może jakiś extra nie ma ale zawsze będzie satysfakcja
ze zwycięstwa :).



A gry do wybory? Jak tak do Fahrenheit i Dragonshard come please xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 15:28, Arkads napisał:

A gry do wybory? Jak tak do Fahrenheit i Dragonshard come please xP

Nie wiem czy da się wybierać :P. Nawet nie wiem jakie są te dwu-packi ;]...Ja tam mam największy problem bo mi komp DVD nie widzisz ( jakiś ślepy :p ) a jedyna gra to Tycoon : New York czy cuś takiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:31, deih napisał:


> A gry do wybory? Jak tak do Fahrenheit i Dragonshard come please xP
Nie wiem czy da się wybierać :P. Nawet nie wiem jakie są te dwu-packi ;]...Ja tam mam największy
problem bo mi komp DVD nie widzisz ( jakiś ślepy :p ) a jedyna gra to Tycoon : New York czy
cuś takiego :).



No to kit! Ja chcem Fahrenheit''a, a dziś zapomniałem powtórki :/. Czy dopiero będzie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 15:37, Arkads napisał:

No to kit! Ja chcem Fahrenheit''a, a dziś zapomniałem powtórki :/. Czy dopiero będzie? ^^


Powtórki są w poniedziałki ok. 12 i w piątki po 15. Jednak oglądając powtórkę w piątek możesz nie zdążyć załapać się na konkurs bo rozwiązują go w piątek po południu. To odpowiedzi tak długo idą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten program bardzo podoba nawet jak puszczą grę o Robinsonach. Mówią szybko i zrozumiale i nie owijają w bawełnę jak nie które programy o grach, a na konkursy nie tracisz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować