Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 11:49, deih napisał:

> A propos, co było do wygrania? ;)
Ostatnio to ja się tak dużo pytałem :P chyba mnie przebijesz ;). 4 gry z Extra Klasyki Net.



To się opłaca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam pytanie wcale nie takie trudne w sumie dość szybko udało mi się znaleźć odpowiedź, tytuł maila to Shogun Total War miał być ? Dziś zapomniałem obejrzeć, wczoraj późno wróciłem i dziś się obudziłem też dość późno:) więc jakoś przegapiłem, może się uda powtórkę obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny odcinek!
Podczas recenzji dodatku do Spell Force''a 2 zaczynałem się nudzić, ale reszta programu była bardzo dobra i zaskakująca. Co było zaskakujące? Xiaolin ShowDown. Już od dłuższego czasu brat męczy mnie tym, oglądając "Szłolin: Pojedynek Miszczów" na Cartoon Network - już chyba trzecia seria się kończy... Trochę mnie zmyliło to, że za Pawłem i Marcinem na ekranie lecą fragmenty tej gry, a mówią o Football Manager Live. Z kolei sama recenzja to szok na całego. Znudzony i zniesmaczony, że kolejna gra dla dzieci dystrybuowana przez CD-Projekt dostanie 4 i więcej oglądałem jednak do końca. Jjiiaaa, jouł, jii, jjjaaa hahahai... Jedynka! Chyba pierwsza jedynka w Gram.TV, coraz bardziej zaczynam wierzyć, że G.TV staje się naprawdę wiarygodnym i rzetelnym programem o grach. :) Nareszcie jedynka dla gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie trochę rozśmieszyło to text o Delta Force Xtreme : ''Jest to jeden z najlepszych symulatorów wspólczesnego żołnierza''. Mam tą grę, rzeczywiście jest dobra. Ale to raczej FPS niż symulator. Jak na symulator to za słabe jest Al ... Może wzieli to za symulator dlatego że po 2-3 strzalach się ginie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jeśli chodzi o najlepszy symulator żołnierza to powiedziałbym raczej, że to Operation Flashpoint, a jeśli chodzi o te nowsze to... Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, albo Armed Assault. ;)
Z drugiej strony wcześniejsze części Delta Force w czasie swojej premiery (1998, 2000 rok), były uznawane właśnie za symulatory żołnierza... I rzeczywiście, jako niezbyt doświadczony gracz miałem wtedy problemy z przejściem "jedynki", nie mówiąc już o dwójce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:59, Noxbi napisał:

Z drugiej strony wcześniejsze części Delta Force w czasie swojej premiery (1998, 2000 rok),
były uznawane właśnie za symulatory żołnierza... I rzeczywiście, jako niezbyt doświadczony
gracz miałem wtedy problemy z przejściem "jedynki", nie mówiąc już o dwójce. :D


Ja dokładnie tak samo. W dwójce z trudem przechodziłem pierwszą misję ;D Ale wydaje mi się że cit lepsze od Delta Force Xtreme był Helikopter w Ogniu + Team Sabre. Po pierwsze był o wiele dłuższy. W GRAM.TV nie podkreślili tej wady Delta Force Xtreme - można przejść tą grę w dwa popołudnia (ja tyle przechodziłem) a na upartego to i w jedno ... Co prawda jest jeszcze multiplayer ale jak na symulator żołnierza to Single znacznie za krótki ...
A ja nie mogę doczekać się innej gry pokazywanej dziś w GRAM.TV - mianowicie Colin McRae: DIRT ... Już na screenach w CDA mi szczęka opadła, a jak dzisiaj zobaczyłem animację to już w ogóle ... Tak samo Crysis. Tyle że wcześniej już widziałem trailery ''Far Cry-a 2'' więc już takiego zdziwienia nie było ... A pamiętam jak wszyscy zachwycali się grafą w Far Cry-u ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja program wreszcie obejrzałem, całkiem mi się podobało. I informacja o GWEN (z pominięciem GW2, hm ;) )...

Tylko mam problem z Konkursem. Znaczit, mam dwie opcje do wyboru, i nie jestem pewien co wybrać...

No, ale może się uda :) . 4 gry z NeXt do przepustka do Konkursu Wielkiego Nr 2 (cz. 2) :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Czemu nie działa strona Gram.tv podana na opakowaniu od Extra Klasyki Next -
www.gram.pl/gramtv ?? Wyskakuje coś takiego - Błąd 404 - strona nie istnieje! Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę główną naszego serwisu. To samo ze stroną radiostacji - www.gram.pl/rdstgram. Czy może są jakieś nowe strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek :D Niezłe recki. BTW To chyba pierwsza 1? Chłopaki już świrują i bawią się w małych karateków... Czy jest na sali lekarz?! No i już nie reklamują reakcji łańcuchowej!!! Bravo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:31, MonkOfWar napisał:

No, ale może się uda :) . 4 gry z NeXt do przepustka do Konkursu Wielkiego Nr 2 (cz. 2) :P
!

Apeluje do wielkiej machiny losującej... Nie wybierz jego maila! On nie może wziąć udziału w tym Wielkim Konkursie, bo jeszcze coś wygra i będzie się mądrzył, że jakiś dystans zmniejszył. :P W innym możecie go wylosować, ale nie w tym. ;)

P.S. Eh... a ja nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:04, Kukowsky napisał:

Apeluje do wielkiej machiny losującej... Nie wybierz jego maila! On nie może wziąć udziału
w tym Wielkim Konkursie, bo jeszcze coś wygra i będzie się mądrzył, że jakiś dystans zmniejszył.
:P W innym możecie go wylosować, ale nie w tym. ;)

Wy się gonicie i licytujecie, ile kto wygrał laptopów, procesorów i czego tam jeszcze, a przez to porządni obywatele (tudzież Przewodniczący...) nie mogą nic wygrać :/ ;)

Dnia 21.05.2007 o 19:04, Kukowsky napisał:

P.S. Eh... a ja nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

Strzelaj :D
PS. Co z tą stronką Gram.TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:04, Kukowsky napisał:

> No, ale może się uda :) . 4 gry z NeXt do przepustka do Konkursu Wielkiego Nr 2 (cz. 2)
:P
> !
Apeluje do wielkiej machiny losującej... Nie wybierz jego maila! On nie może wziąć udziału
w tym Wielkim Konkursie, bo jeszcze coś wygra i będzie się mądrzył, że jakiś dystans zmniejszył.
:P W innym możecie go wylosować, ale nie w tym. ;)

P.S. Eh... a ja nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

To sprawdź pocztę :) chyba, że chcesz masz ochotę na satysfakcję ze znalezienia odp. samemu, to poprostu wykasuj wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - pytanie jest trudne, ale wystarczy poszukać kilku informacji na temat tej gry, by znaleźć odpowiedź. ;-)
Nie wiem czy mam dobrze, czy źle, ale ta informacja pojawiała się na wielu stronach, więc spróbowałem.
Wyniki podadzą pewnie za 2 tygodnie.
A 4 gry z XKN by się przydały. ;-) I to bardzo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:12, Sephirath napisał:

A dla jakiej gry? Bo nie oglądałem ostatniego (ot, majowa zamłynówka za lepszymi ocenami do
liceum :p).

Xiaolin ShowDown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nawet z tytułu to jakieś mało wybitne ;-)

Kurde, szkoda, że nie oglądałem. CDA wyrobiło u mnie nawyk kibicowania kaszankom :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:18, Sephirath napisał:

No, nawet z tytułu to jakieś mało wybitne ;-)

Fakt. Taka mało ambitna naparzanka na konsole na podstawie kreskówki ...

Dnia 23.05.2007 o 20:18, Sephirath napisał:

Kurde, szkoda, że nie oglądałem. CDA wyrobiło u mnie nawyk kibicowania kaszankom :p

W piątek o 15:20 powtórka. Nie przegap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować