Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

W sumie dzisiaj nic nie było ciekawego :/.
Nie opłacało się tego oglądać :|.
A konkursu nie pamiętam :(.Może ktoś powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:58, Super gość napisał:

Kurczę - znowu przegapiłem. W długoletniej (:P) karierze GRAM TV oglądnąłem 2 razy i 1 raz
powtórkę. Było coś dziś ciekawego ? A jakie pytanko ?

W sumie nie było żadnej ciekawej recki, oceny wahały się miedzy 3 a 3+, co do pytania: Nazwa piosenki jaka leciała w reklamie Scarface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to, za długo siedziałem przy kompie i przegapiłem. Najwyżej sobie powtórkę obejrzę w piątek. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:00, Jojti napisał:

W sumie dzisiaj nic nie było ciekawego :/.
Nie opłacało się tego oglądać :|.
A konkursu nie pamiętam :(.Może ktoś powiedzieć??


Potwierdzam - jak dla mnie również nie było nic ciekawego. Ogólnie to szkoda straconego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:02, Cafel napisał:

W sumie nie było żadnej ciekawej recki, oceny wahały się miedzy 3 a 3+, co do pytania: Nazwa
piosenki jaka leciała w reklamie Scarface


Virtua Tennis 3 było ciekawe :P A co do konkursu, to nawet się nie męczę żeby szukać tego tytułu, bo gra Scarface: Człowiek z Blizną, za bardzo mnie nie interesuje ...
A poza VT3 to żadnej ciekawej recki faktycznie nie było ... Choć nie - najlepszy był jednak Hugo ! :D (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu znowu konkurs na szybkość, wysłałem, nie wiem czy dobrze, ale ta formuła jest bez sensu, nawet nie wiem, czy coś po ogłoszeniu konkursu jeszcze było bo od razu komp - > google i poczta :).
W sumie nie było nic takiego szczególnie fajnego, a same danie do klasyki gry Scarface uważam za lekką przesadę, bo to sam film klasyką był, a gra już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się załapałem w tych pierwszych czterech mailach, swoją drogą pytanie banalne, a dzisiejszy odcinek mało dla mnie interesujący... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:08, SadraX napisał:

Mam nadzieję, że się załapałem w tych pierwszych czterech mailach, swoją drogą pytanie banalne,
a dzisiejszy odcinek mało dla mnie interesujący... ;)

Może dla Ciebie - bo oglądałeś film albo widziałeś reklamę. Ja tam ani filmu nie oglądałem, ani reklamy nie widziałem. Jakby dali do konkursu jakąś ciekawszą grę to od razu bym do kompa poleciał - a tak to nawet się nie przejąłem - kolejny klon GTA, tyle że na podstawie znanego filmu ... Mogliby znów dać pakiety z Extra Klasyki Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no zapowiedzi były całkiem ciekawe, choć szkoda że większość na konsole, swoją drogą zauważyliście powiedzieli że half life episode two ma się również pojawić w edycji black box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:15, Cafel napisał:

Nie no zapowiedzi były całkiem ciekawe, choć szkoda że większość na konsole, swoją drogą zauważyliście
powiedzieli że half life episode two ma się również pojawić w edycji black box.

Zauważyłem. A czym się różni BlackBox ? Sorky, ale Half-Lifem za bardzo się nie interesuję (wolę Call of Duty i Medal of Honor :P).
PS. Witaj wśród Brygadzistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani filmu, ani reklamy nie widziałem :). Wpisałem w google jedną prostą formułkę i nie minęło 30 sekund jak znalazłem odpowiedź, a nie poleciały jeszcze napisy końcowe, gdy wysłałem maila... Myślę, że mam jakieś szanse, ciekawe jaka jest ta druga gra, bo mówili o "czterech dwupakach". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to bardziej podobał mi się program, który leciał przez Gram.tv, a mianowicie FIFA Futbol Mundial... Osobiście nie lubię Sonica i nie wiem co on robił w tym programie. W ogóle tylko niepotrzebnie czas się na niego traci... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek nie najwyższych lotów , większość recenzowanych gier dostała 3 ;]. No i brak wywiadów od dłuższego czasu . Poprzedni odcinek był bardzo dobry a teraz znowu się staczają ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Gram pisało że black box znika : http://www.gram.pl/news_9wjiG,7_Half_Life_2_Black_Box_znika.html a różnił się tym że w edycja black box zawierała hl2 episode two+portal+ coś tam jeszcze , kiedy edycja orange zawierała całą serie Half life 2.

Dnia 02.06.2007 o 11:18, kolektor napisał:

PS. Witaj wśród Brygadzistów :D

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mi się przestało podobać to wybór zwycięzcy konkursu. Kto pierwszy ten lepszy jest moim zdaniem ciut niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dzisiejsze gry były nieciekawe... chociaż muszę powiedzieć, że Virtua Tennis 3 to bardzo dobra gra. Ale reszta niewarta uwagi - przynajmniej na razie. Zobaczymy jak to będzie po premierze HL2 - Episode Two ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdążyłem na pierwszą część programu, ale drugą już mogłem obejrzeć. Najciekawszą grą, którą dzisiaj zrecenzowali, była Virtua Tennis 3.
Odcinek nie był tak dobry, jak poprzedni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:04, mefiperes napisał:

Niestety nie zdążyłem na pierwszą część programu, ale drugą już mogłem obejrzeć. Najciekawszą
grą, którą dzisiaj zrecenzowali, była Virtua Tennis 3.
Odcinek nie był tak dobry, jak poprzedni. :-)

I trafiłeś akurat na najciekawszą recenzję. Ciekawa była jeszcze tylko zapowiedź Half-Life 2: Episod Two. No nie wspomnę nawet o Hugo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować