Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Udany odcinek, choć bez jakichś fajerwerków i "zaskakówek" typu "kung-fu''owe" okrzyki :) .

No i, jak słusznie zauważył muszczu: konkurs typu "kto pierwszy, ten lepszy". Wolałem losowanie, no ale cóż, musi być widać jakiś ważny powód takiej decyzji. Oznacza to, że raczej udziału brać nie będę: przerywanie oglądania w połowie na rzecz Google (bo za Chiny ludowe nie wiem, co grało w reklamie Scarface na Zachodzie :/ ), to nie dla mnie.

Sonciak: kiedy wyniki dotychczasowych Konkursów, może wiesz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:42, MonkOfWar napisał:

Udany odcinek, choć bez jakichś fajerwerków i "zaskakówek" typu "kung-fu''owe" okrzyki :) .

No i, jak słusznie zauważył muszczu: konkurs typu "kto pierwszy, ten lepszy". Wolałem losowanie,
no ale cóż, musi być widać jakiś ważny powód takiej decyzji. Oznacza to, że raczej udziału
brać nie będę: przerywanie oglądania w połowie na rzecz Google (bo za Chiny ludowe nie wiem,
co grało w reklamie Scarface na Zachodzie :/ ), to nie dla mnie.

Sonciak: kiedy wyniki dotychczasowych Konkursów, może wiesz :) ?

Wyniki chyb apowinny być jakoś w następnym tygodniu, bo chyba dawali zestawami po 4 odcinkach, ale konkursy na szybkość są bez sensu, zwłaszcza, jak coś jeszcze leci w programie, ja np. nie wiem co było po ogłoszeniu pytania konkursowego bo zaczęło się googlowanie, zobaczyłem filmik reklamujący na you tube, muzyczka brzmiała jak ta z filmu więc posłałem szybko odp, ale pewnie byli ludzie z otwartą pocztą i włączonymi googlami, którzy byli szybsi.
A taki konkurs widać jest łatwiejszy w sprawdzaniu, bo maile zamiast przychodzić przez tydzień czy dłużej przychodzą jedynie od kilku osóbprzez kilka minut po programie, ale w takim systemie siła "promująca" konkursu też jest mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursów powinny być już za kilka dni. Stawiam na wtorek. :-)
Powinni wrócić do "losowego" wybierania zwycięzcy. Wiele osób nie ma szans na wygranie jakiejś gry, bo np. nie może siedzieć o tej godzinie przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:33, mefiperes napisał:

Wyniki konkursów powinny być już za kilka dni. Stawiam na wtorek. :-)
Powinni wrócić do "losowego" wybierania zwycięzcy. Wiele osób nie ma szans na wygranie jakiejś
gry, bo np. nie może siedzieć o tej godzinie przed telewizorem.


Zgadzam się. Dodatkowo dochodzą jeszcze takie czynniki jak prędkość neta oraz sprawność naszej poczty (jak również zapchanie poczty gram.pl). Losowanie jest więc chyba najbardziej sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:33, mefiperes napisał:

Wyniki konkursów powinny być już za kilka dni. Stawiam na wtorek. :-)
Powinni wrócić do "losowego" wybierania zwycięzcy. Wiele osób nie ma szans na wygranie jakiejś
gry, bo np. nie może siedzieć o tej godzinie przed telewizorem.

Zgadzam się. Losowanie było o wiele lepsze. Teraz jak nie znam odpowiedzi od razu, to nawet nie idę wysyłać. Bo Ci co znają od razu polecą zaraz po usłyszeniu pytania i wyślą maila. I już wtedy nie mam szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 00:07, kolektor napisał:

> gry, bo np. nie może siedzieć o tej godzinie przed telewizorem.
Zgadzam się. Losowanie było o wiele lepsze. Teraz jak nie znam odpowiedzi od razu, to nawet
nie idę wysyłać. Bo Ci co znają od razu polecą zaraz po usłyszeniu pytania i wyślą maila. I
już wtedy nie mam szans ...

Ja mam kompa przy TV, ale dla mnie bez sensu jest oglądac druga czesc programu czekając tylko z włączonymi googlami i poczta na pytanie, bo wtedy tracę część programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek nawet spoko. Tylko jeszcze raz apeluję. Wcześnej królik bystrzak, Kubuś Puchatek, teraz Hugo, potem Smurfy?! Tego się nie da oglądać, stooop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na oglądanie GRAM.TV bez telewizora? :D Tzn. bez kablówki, satelity i innych tego typu ustrojstw do odbioru reżimowych kanałów? Generalnie dzięki GRAM.TV mój czas spędzony przed TV w ciągu tygodnia podskoczyłby do góry o 100%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:02, Dariusz77 napisał:

Witam....wygralem w jednym z konkursow Company Of Heroes, dokladnie 28 kwietnia i moje pytanko
jest takie ile sie czeka na wygrana ?

Około tydzień, może dwa. Nie masz się czym martwić ;)

Dnia 04.06.2007 o 19:02, Dariusz77 napisał:

Pozdrawiam

Ja również, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:04, Magwisienka napisał:

> Witam....wygralem w jednym z konkursow Company Of Heroes, dokladnie 28 kwietnia i moje
pytanko
> jest takie ile sie czeka na wygrana ?
Około tydzień, może dwa. Nie masz się czym martwić ;)
> Pozdrawiam
Ja również, pozdrawiam :)



To troche dziwne, bo juz troche czasu minelo, a ja nadal gry nie dostalem.....mam tylko nadzieje, ze ja dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:07, Dariusz77 napisał:

To troche dziwne, bo juz troche czasu minelo, a ja nadal gry nie dostalem.....mam tylko nadzieje,
ze ja dostane.

Oczywiście mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nagrody są wysyłane dopiero po ogłoszeniu wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:12, Magwisienka napisał:

> To troche dziwne, bo juz troche czasu minelo, a ja nadal gry nie dostalem.....mam tylko
nadzieje,
> ze ja dostane.
Oczywiście mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nagrody są wysyłane dopiero po ogłoszeniu
wyników :)

Skoro dostalem e-maila z infomracja, ze wygralem gre i poproszono mnie o podanie danych do wyslania to jakie wyniki sa jeszcze potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:15, Dariusz77 napisał:

Skoro dostalem e-maila z infomracja, ze wygralem gre i poproszono mnie o podanie danych do
wyslania to jakie wyniki sa jeszcze potrzebne ?

A kiedy tego e-maila dostałeś? A co ważniejsze: kiedy na niego odpowiedziałeś? Jeżeli ponad dwa tygodnie temu, to na Twoim miejscu spróbowałabym wysłać maila z zapytaniem o przesyłkę na ten adres. Albo po prostu poczekaj jeszcze. Do mnie też nagroda z gram.tv szła ok. dwóch tygodni, może nawet więcej, nie pamiętam dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:18, Magwisienka napisał:

> Skoro dostalem e-maila z infomracja, ze wygralem gre i poproszono mnie o podanie danych
do
> wyslania to jakie wyniki sa jeszcze potrzebne ?
A kiedy tego e-maila dostałeś? A co ważniejsze: kiedy na niego odpowiedziałeś? Jeżeli ponad
dwa tygodnie temu, to na Twoim miejscu spróbowałabym wysłać maila z zapytaniem o przesyłkę
na ten adres. Albo po prostu poczekaj jeszcze. Do mnie też nagroda z gram.tv szła ok. dwóch
tygodni, może nawet więcej, nie pamiętam dokładnie ;)


e-maila dostalem 17 maja, ponad 2 tyg. temu i pewnie od tego czasu sie liczy kiedy zostanie wyslane....no nic bede czekal, pozdrawiam i dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:22, Dariusz77 napisał:

e-maila dostalem 17 maja, ponad 2 tyg. temu i pewnie od tego czasu sie liczy kiedy zostanie
wyslane....no nic bede czekal, pozdrawiam i dziekuje za informacje.

jateż w okolicach tej daty dostałem takiego maila, ostatnio znów odpowiedziałem na niego z zapytaniem kiedy mniej więcej można na przesyłke liczyć, odpowiedzi brak, ale pewnie niedługo przyjdzie. Akurat jedyny konkurs przy którym nie podałem danych z odpowiedzią i akurat tam wygrana była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był naprawdę świetny. Wreszcie konkurs, w którym zwycięzcami są osoby wylosowane! ;)
PS. Już wysłałem odp., pyt. było bardzo łatwe. Gram.tv rządzi! ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gram tv jest w soboty o 06:35 i o 10:30
i teraz moje pytanie czy o 06:35 jest powtórka szprzed tygodnia czy nowy odcinek i 10:30 jest powtórka?
i jeszcze jedno dzis na gra tv był konkurs trzeba było podac pore roku kiedy ukaże sie dodatek do neverwinter 2 jakom pore podaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować