Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Jaki idiota wyjawi ci odp. na pytanie konkursowe? ;)
O 6.35 jest powtórka z zeszłego tygodnia. Wreszcie jakaś normalna pora, a nie 15.20, piątek, kiedy każdy jest w szkole. ;) Sam dziś tą powtórkę oglądałem, z nudów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu się zasiedziałem na kompie i nie obejrzalem gram TV ;( Czy będzie kiedyś taki miesiąc gdy będę oglądał wszystki odcinki? Zawsze coś staje mi na drodze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie prowadzący zaglądają tutaj do tematów i widzą nasze pretensje co do konkursów :)
Jeszcze jedno pytanie oczywiście każdy powie, że głupie jakie jest pytanie konkursowe bo zapomniałem i na jaki e-mail :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:55, Outlander-pro napisał:

HEj ja tego nie oglądam, oglądałem tylko pierwszy odcinek i stwierdziłem że to straszna chała.
Czy polepszyło sie czy nadal jest dno ?

Gram.TV od początku nie było chałą. Może dla Ciebie, bo pewnie masz Hypera, ale np. dla mnie (nie mam kablówki ani satelity) to jedyny program o grach w TV.
A co do dzisiejszego odcinka. Nie było dziś fajnych gier ... Więc kto nie oglądał nie ma czego żałować. Najlepsza była klasyka - Neverwinter Nights 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to oglądałem dzisiaj pierwszy raz i mnie to nie zachwyca nie jest to za dobre (oglądałem od połowy :D) Konkurs nie ciekawy :D i tak nie wygram :D Mogliby tak trochę ciekawiej gadać bo to co oni gadają to wcale nie ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to wogule leci ? Bo dowiaduję się, że to leciało jak widze, że temat Gram.TV jest od razu pod przypiętymi tematami... Zawsze to jakoś przegapię, jedynie tylko raz to widziałem a z chęcią bym sobie to oglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wydany zostanie pierwszy oficjalny dodatek do Neverwinter Nights 2. Wystarczy podać porę roku (no i rok... ;])
konkurs@gram.pl
Temat konkursu: Neverwinter Nights 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bez sensownie pisze :D sorry że tak piszę ale jestem rozkojarzony nie odpisywać do mnie :D A tamto co napisałem to było ala kononowicz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był całkiem przyzwoity. Zwłaszcza miło słuchało się o NWN 2, a także o LoTRO ;) Coraz lepiej jest, przynajmniej jeśli chodzi o prowadzenie programu. A co do konkursu to chyba straciłam szansę na zwycięstwo, dlatego że przez pomyłkę wysłałam 2 takie same maile, do tego z literówką w nazwie tej pory roku :P Mówi się trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Gram.TV pokazywali wiele ciekawych gier. Ogólna ocena programu- 5/5 :)
Tym razem pytanie konkursowe było bardzo łatwe. :) Odpowiedziałem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:02, xbit71 napisał:

Kiedy wydany zostanie pierwszy oficjalny dodatek do Neverwinter Nights 2. Wystarczy podać porę
roku (no i rok... ;])
konkurs@gram.pl
Temat konkursu: Neverwinter Nights 2

Pytanie baaardzo proste. Muszę przyznać że pierwszy raz wysłałem odpowiedź na pytanie konkursowe. Dobrze że już nie ma kto pierwszy ten lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek w miarę dobry. Fajna recenzja Neverwinter Nights 2 i LOTRO. Widzę, że prowadzący weszli na to forum i wysłuchali naszych żali (ale mi się zrymowało:D) dotyczących konkursów "kto pierwszy, ten lepszy". Może tym razem będę miał szansę wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaja miał się udzielać w programie, a tu ani widu ani słychu gościa.

Odcinek gierkowo słaby. Ocena tych Piratów zadecydowanie za duża! Zastanawiał się nad 6?!!! A co to niby na fenomen?! Trąca sponsoringiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, bardzo fajny odcinek, choć myślę, że informacje typu "Half Life 2 tylko w orange box, nie black box" można sobie darować... Mój Tata, który oglądał razem ze mną program nie mógł skapować o co w tym chodzi... Szczerze mówiąc mnie też już zaczęło nudzić ciągłe pokazywanie tego samego klipu z HL2: Episode 2. To program o grach, a nie kolorowych pudełkach :D
Co do prowadzenia, z odcinka na odcinek jest coraz lepsze. Gram.TV staje się jednym z najlepszych programów o grach komputerowych i konsolowych. Oby tak dalej.
Spodobał mi się konkurs, choć Neverwinter Nights nigdy się nie interesowałem, po obejrzeniu recenzji w dziale "klasyka" zaczęła mi lecieć ślinka... Pierwszy raz Gram.Tv zainteresował mnie jakąś grą (nie licząc Xiaolin: Showdown :P), tym niemniej od razu wszedłem w Google i sprawdziłem odpowiedź, szybko wysłałem i mam nadzieję, że choć raz uda mi się wygrać (Settlers i NWN? Świetna okazja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:20, dziad5 napisał:

Odcinek gierkowo słaby. Ocena tych Piratów zadecydowanie za duża! Zastanawiał się nad 6?!!!
A co to niby na fenomen?!

Ja w Piratów nie grałem. Ale jak widziałem prezentację, to dałbym gdzieś w granicach 4. Ale to tylko moje odczucia po prezentacji ! Nie wiem jak stoi grywalność. Ale na 6 raczej nie zasługiwało :P
>Trąca sponsoringiem :P
Możliwe że tak. To w końcu tak jakby telewizja gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna uwage, otóż słuchając recenzji NWN2 odniosłem wrażenie jakby Panowie prowadzący nie mieli pojęcia o DnD i świecie FR... no ale to może tylko moje odczucie...

P.S Kiedy będzie lista laureatów konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować