Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Siema mam pytanie...
da sie tu jakos sprawdzic tytuly gier pokazywanych w tę sobote (27.01.2007r)
aaa i jeszcze jedno :)
pamiętacie moze pytanie konkursowe ??
dzieki i pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:44, dziad5 napisał:

Program trwa stanowczo za kródko! Przeciż o dobrych gierkach można mówić i mowić. Rozumiem,
że przygotowanie programu trwa i czas antenowy kosztuje, ale takie pitu pitu nikogo niezadowala:/
Czy prowadzacy piszą na tym forum? Chyba nie, a szkoda.

Ależ piszą, a ściślej, to jeden - Marcin :)

Dnia 27.01.2007 o 12:44, dziad5 napisał:

PRZENIEŚCIE PROGRAM DO TVN I GO PRZEDŁUŻCIE!!

Według mnie to niemożliwe, nawet dlatego, że niedługo na TVN Turbo podobno ma być nowy program o grach...
Co do długości to mi wystarczyłoby jakieś 5 - 10 minut dłużej, bo jak dla mnie Gram.Tv kończy się tak szybko jak zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole czy ktorys z prezenterow gram.tv jest tu zarejestrowany XD .Ostatnio to ogladalem dosyc fajny program niewiem jak wam mi sie podoba tylko wczoraj przegapilem ale ze mnie duren :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoxik musze sie z nim zapoznac a moze by tak w GRAM.TV dac konkurs na najlepszego Gramsajta co o tym myslicie dotarło by do wiecej ilosci osob :D:D Kto jest za ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem pytanie konkursowe "Kiedy powstała pierwsza gra z hydraulikiem Mario??"??
I trzeba wysłać to na adres konkurs@gramtv.pl (i czy tylko podstawowe dane osobowe napisać- miejscowość, kod pocztowy itp)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:49, piero92 napisał:

Czy dobrze zrozumiałem pytanie konkursowe "Kiedy powstała pierwsza gra z hydraulikiem Mario??"??

Właśnie tak!

Dnia 28.01.2007 o 20:49, piero92 napisał:

I trzeba wysłać to na adres konkurs@gramtv.pl (i czy tylko podstawowe dane osobowe napisać-
miejscowość, kod pocztowy itp)??

Też tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 16:18, kamceg napisał:

pytanie konkursowe(chyba): Kiedy ukazała sie pierwsza częśc gry o włskim mechaniku zwanym Mario?


On ma kolegę Luigi? Aha, i czy tylko na PC, czy w ogóle pierwsza część??? To ten Mario Bross??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:41, ManiakDVD napisał:

te wyniki kto co wygral to podajecie w tym temacie?A jak sie cos wygra to cdproject poiformuje
o tym e-mailem czy trzerba sie pofatygowac na to forum


Będzie news na stronie głównej gram.pl nie na forum z tego co wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:41, ManiakDVD napisał:

te wyniki kto co wygral to podajecie w tym temacie?A jak sie cos wygra to cdproject poiformuje
o tym e-mailem czy trzerba sie pofatygowac na to forum

wyniki poprzedniego były w postaci newsa na stronie głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:26, piero92 napisał:

Można jeszcze wysyłać odpowiedzi na pytanie konkursowe??

wiesz co jak był konkurs z przed ostatniej soboty to wyniki były w czwartek więc pewnie z tej też będą jutro już a nie wiem kiedy było jakieś losowanie więc spróbuj wysłać może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnołem i muszę program pochwalić, bo:
- dobrze oceniali gry
- było więcej gier na PC
- był gość w programie
Ogólnie dalej tak trzymać!
PS.Bardzo mi się podobał pomysł na zapowiedzi przed czołówką i rozbudowana recka WOW-a.
Dali NARESZCIE jakąś klasyke z Cenegi, ale śmiem polemizować czy Auta to klasyka gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończył się dzisiejszy odcinek, całkiem udany, no i wydaje mi się, że zastosowano nowe pomysły ;) Nie wiem, bo poprzedniego odcinka nie oglądałem od początku, ale chyba nie było jeszcze takiego skrótu na rozpoczęcie- co w dzisiejszym programie.. w każdym razie pomysł bardzo dobry i fajnie, jeśli tak zostanie.

NO i widać, że gram.tv rozszerza swoją współpracę (inaczej tego się nie da nazwać :P) z gram.pl- ten dzisiejszy wywiad.. hehe, świetna reklama ;) Mnie to bynajmniej nie przeszkadza, może dzięki temu gram.tv stanie się programem trochę lepszej jakości... (choć jest już o wiele lepiej niż w pierwszych odcinkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek dziś był. Mnie się podobało. Sporo ciekawych gier i jakies takie bardziej dopracowane analizy.

Tylko mie się zdawało czy Spayki miał lekką tremę? ;-)
Co to za tenis będziecie wydawać, bo nie dosłyszałem tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować