Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 14:18, kluha666 napisał:

czy gram.tv ma swoją stronę internetową

Jesteś na niej... :P
Niestety gram.Tv nie ma swojej własnej strony, ale jak to mówią prowadzący... "Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gier zapraszamy na www.gram.pl"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym wspomnieć, ale wypadło mi z głowy to teraz mówie: Klasyka: Epoka Lodowcowa cytuje:" Gra dla mały dzieci, polecamy wszystkim" To zdecydujcie się czy dla dzieci czy dla wszystkich ... Bo gra może być przez PEGI wyznaczona dla dzieci ale jest dla wszystkich, a zdanie Dla dzieci, ale dla wszystkich przeczy samo sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Jeśli chcecie

Dnia 10.02.2007 o 14:33, Noxbi napisał:

dowiedzieć się więcej na temat gier zapraszamy na www.gram.pl"... :)


No wlansie. Czy to znaczy, ze teraz program gram.tv jest oficjalnie powiazany z gram.pl? Dosc dziwne to ejst, bo pamietam, ajk jeszcze kiedys CDProjekt wypieral sie powiazan... O co tak wlasciwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 19:36, Wiadroman napisał:

No wlansie. Czy to znaczy, ze teraz program gram.tv jest oficjalnie powiazany z gram.pl? Dosc
dziwne to ejst, bo pamietam, ajk jeszcze kiedys CDProjekt wypieral sie powiazan... O co tak
wlasciwie chodzi?


No raczej jest powiązany. Nawet w CDP insider był jeden z prowadzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o czołówce GRAM.TV? Mam na myśli tego robocika. Jak dla mnie jest to dosyc "wsiowa" czołówka i nie pasuje do tak poważnego programu ;] Powinni wymyślec coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:11, Nivellen89 napisał:

A co myślicie o czołówce GRAM.TV? Mam na myśli tego robocika. Jak dla mnie jest to dosyc "wsiowa"
czołówka i nie pasuje do tak poważnego programu ;] Powinni wymyślec coś lepszego...


Racja. Po pierwsze nie rozumeim co ten robocik ma do gier komputerowych. Po drugie ejst wizualnie slabe.
I cos ode mnie: dlaczego jeszcze nikt nie zrobil krzywdy temu kamerzyscie? ;D Mowcie co chcecie - po kilku godzinach cwiczen bylbym lepszym kamerzysta od niego. Nie wierze w to, ze zrobienie plynnego przyblizenia na twarz prowadzacego jest tak ciezkim zadaniem wymagajacym ogromnych skillsow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem, że nie ma wyników a właśnie przyszła do mnie paczka od CDP z grą Broken Sword. Spoko ;) Dzięki Gram.TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tylko, ze ten kamerzysta specjalnie tak robi. Taka jest formuła i juz. Fakt, że może to denerwować, bo dziwnie się ogląda, ale widać tak ustalono. Ja mam trochę wrażenie jakbym ogladał Blair Witch Project w studiu telewizyjnym. Kamera tez tak drga. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:44, HumanGhost napisał:

Hehehe tylko, ze ten kamerzysta specjalnie tak robi. Taka jest formuła i juz. Fakt, że może
to denerwować, bo dziwnie się ogląda, ale widać tak ustalono. Ja mam trochę wrażenie jakbym
ogladał Blair Witch Project w studiu telewizyjnym. Kamera tez tak drga. ;-)


A ja jakoś w ogóle nie czuję tej latającej kamery. Dopiero jak mi powiedzieliście coś tam zauważyłem. Może to dlatego, że sobota i jestem jak zwykle bardzo w weekend skupiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten kadr "pulsator" podoba. Zresztą - fakt, jest zamierzony :)

2) Robocik jest super a Wy się nie znacie ;p Nom, wygląda tak trochę a''la old MTV no i tak... Giba się w te i w tamte i nic poza tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:03, Sephirath napisał:

A mi się ten kadr "pulsator" podoba. Zresztą - fakt, jest zamierzony :)

2) Robocik jest super a Wy się nie znacie ;p Nom, wygląda tak trochę a''la old MTV no i tak...
Giba się w te i w tamte i nic poza tym :p

Robocik jes tak super jak kibel z toi toi-a. :D To mi śmierdzi takim czymś jak Bravo itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:58, ulata napisał:

Obiecanki,cacanki a wyników nie ma komu podać!! Za dużo zarobili i mają gdzieś wiernych graczy!

może "młodzieżówka" wygrała i romek G. sprawdza czy nagrody są z programem zero tolerancji zgodne ;). a tak na poważnie to pytanie chyba się powtórzyło, mogło być na tyle podchwytliwe że nikt nie odpowiedział poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować