Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Fajny odcinek, ciekawe gry ( Resistance mniam;))... Co do ciężarówki, fakt jeździ;), w Katowicach dwa tygodnie temu była no i można było pograć ( całe 10 minut ), nie powiem czuć było POWER przy takim "Resistance".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO fajniejszy odcinek niz w zeszłym tygodniu... szkoda ze od zasrania wyscigowek bylo...
Bardzo podobala mi sie recenzja Resistance Fall of man... bardzo mi sie podoba ale do ps3 nie naklania jak XBOX360
Nie bylo nudno bylo calkiem ciekawie w dzisiejszym odcinku tylko troche za sztywno... wywiad z ludzmi od sony byla ciekawa..
Co do Klasyki Gothic Noc Kruka to beka... haxorzy :) grali bezimiennym w stroju palady i w szacie Xardasa ;) widac bylo ze grali jeszcze z niesmiertelnoscią hehehe
7,5/10
A konkurs nie ciekawy... przynajmniej dla mnie Titan Quest nie jest wg mnie warty uwagi

Pytanie Konkurosowe:
Jaki maksymalny poziom rozwiniecia postaci można osiągnąc w grze Titan Quest: Immortal Trone

konkurs@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:27, n4bi napisał:

Pytanie Konkurosowe:
Jaki maksymalny poziom rozwiniecia postaci można osiągnąc w grze Titan Quest: Immortal Trone

konkurs@gram.pl


czyli ze mam napisac jaki poziom mozna tam osiagnac i wtedy wenme udzial w konkursie? :D Bo niestety nie moglem ogladac bo bylem poza domem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem. Trudno, ale przynajmniej posprzątałem w pokoju, i na podwórzu. I jestem z tego czynu zadowolony xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie wymienione są nazwiska zwycięzców z konkursów GRAM.TV?
Bo na stronie głównej gram.pl nigdzie nie jest napisane....;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej wyników jeszcze nie było. Trzeba na nie czekac. Wcześniej się ukazywały, ale chyba nic się nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez niewiem gdzie sa wyniki, a tak w ogolu co do gothica to naprawde beznadziejnie go pokazali, wymienionym przez nich profesorem niejestem ale to cl pokazali bylo w zpoczatku, niezawieralo nic z nocy kruka i jeszcze bylo nieprawdziwe bezimienny mial zbroje paladyna... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyników nie chcą podawać by później gracze nie mieli pretensje że wygrane przez miesiąc do nich nie przychodzą.A tak nikt nic nie wie ,nawet można nie losować i nie wysyłać a durny naród (w tym i ja) rozwiązania wysyłają i gwiazdki z gram.pl oczekują :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyników nie chcą podawać by później gracze nie mieli pretensje że wygrane przez miesiąc do nich nie przychodzą.A tak nikt nic nie wie ,nawet można nie losować i nie wysyłać a durny naród (w tym i ja) rozwiązania wysyłają i gwiazdki z gram.pl oczekują :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyników nie chcą podawać by później gracze nie mieli pretensje że wygrane przez miesiąc do nich nie przychodzą.A tak nikt nic nie wie ,nawet można nie losować i nie wysyłać a durny naród (w tym i ja) rozwiązania wysyłają i gwiazdki z gram.pl oczekują :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądałem i w cale tego nie żałuję. Ostatnio odcinki takie sobie (do GAMOEBOXa jeszcze baardzo daleko), a tak to sobie skoki oglądałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, mój intelekt czasem mnie zadziwia :P Po wysłaniu wiadomości z odpowiedzią na pytanie skapnęłam się, że w temacie napisałam "...Immorthal..." :D Ciekawe, czy to uznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Coraz bardziej mi nie pasuje pora emisji programu. Byla zima bylo OK, ale teraz, keidy w piatki juz nikt nie siedzi w domu nieczesto zdarza sie mi byc w sobote u siebie w domu i to jeszcze zdolnym do ogladania Gram.tv... :P JUz chyba z 4 odcinkow nie widzialem... Powtorki tez w glupich godzinach, wiec prawdopodobnie do nawrotu zimy nie da rady obejrzec gram.tv, damn. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dno :( . Wczoraj znowu ominąłem powtórkę! Załamanie... moje życie straciło sens, muszę się napić Coca-Coli/posmarować podłogę Pronto.

Ale dzisiejszy odcinek-wreszcie obejrzałem. Bardzo mi się spodobało :) . Tylko... jeden moment mnie zastanowił i nieco zaskoczył...

Kiedy toczyła się rozmowa z ludźmi z Sony, zapytano o coś p. Katarzynę (o gry na start konsoli), ona powiedziała naprawdę niewiele, aż tu nagle niemalże po chamsku wciął się ten facet obok i sam zaczął ględzić. Hm. Nie żebym był jakiś, eee, dziwny, ale to mi się nie spodobało. Choć może to wina montażu...?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem jeden malutki błąd (albo operatora albo prowadzącego). Otóż w pewnym momencie Marcin prawidłowo patrzy się na kamerę, zaś chwilę potem kamera się zmienia, jednak Marcin wciąż patrzy w tą samą kamerę. Może uznacie, że się czepiam, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek średnio mi się podobał. Wcześniej było trochę lepiej.

Ale według mnie do GameBox''a jeszcze daleka droga (niejaki Marcin Sońta powinien wiedzieć, bo sam w GameBoxie "występował") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 17:26, MonkOfWar napisał:

Ale dno :( . Wczoraj znowu ominąłem powtórkę! Załamanie... moje życie straciło sens, muszę
się napić Coca-Coli/posmarować podłogę Pronto.

Powieś się na skakance ^^

Dnia 24.03.2007 o 17:26, MonkOfWar napisał:

Ale dzisiejszy odcinek-wreszcie obejrzałem. Bardzo mi się spodobało :) . Tylko... jeden moment
mnie zastanowił i nieco zaskoczył...

Witaj w klubie :)

Dnia 24.03.2007 o 17:26, MonkOfWar napisał:

Kiedy toczyła się rozmowa z ludźmi z Sony, zapytano o coś p. Katarzynę (o gry na start konsoli),
ona powiedziała naprawdę niewiele, aż tu nagle niemalże po chamsku wciął się ten facet obok
i sam zaczął ględzić. Hm. Nie żebym był jakiś, eee, dziwny, ale to mi się nie spodobało. Choć
może to wina montażu...?

No, mówiła mało i niestety powiedziała, że tylko 5 gier na starcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z CDP kto organizuje te konkursy, albo do kogoś z gramowiczów. Czy jeżeli załużmy w temacie wpisałem "Konkurs gram.tv [24.03.2007]" To uznają/uznacie mi to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:06, Baal Namib napisał:

Mam pytanie do kogoś z CDP kto organizuje te konkursy, albo do kogoś z gramowiczów. Czy jeżeli
załużmy w temacie wpisałem "Konkurs gram.tv [24.03.2007]" To uznają/uznacie mi to ?


Uznają bo sam tak robiłem i wygrałem The GUild 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować