Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 11:26, WorldWar3PL napisał:

Pytanie? To już dali pytanie konkursowe? A moglibyście je tu podać razem z adresem e-mailowym
na który ma pójść zgłoszenie + odpowiednim tematem? Bo u mnie dalej TV4 leży...


jak nazywa się głowny boss Gears of War
wyslij odp na maila:konkurs@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:26, WorldWar3PL napisał:

Pytanie? To już dali pytanie konkursowe? A moglibyście je tu podać razem z adresem e-mailowym
na który ma pójść zgłoszenie + odpowiednim tematem? Bo u mnie dalej TV4 leży...

Jak nazywa się ostatni boss w grze Gears of War- oczywiście jest nim Raam, powinieneś to wiedzieć, co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:26, Memorr napisał:

a ja wysłałem,boss nazywa się general raam

ja rownierz wyslalem nazwe general raam oby to to w google szukale ale wszystko mi sie mieszalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:28, Budyn napisał:

oczywiście jest nim Raam


Hmm, ja wpisałem "Generał RAAM". W sumie to szczegół, ale mam nadzieję, że odpowiedź będzie zaliczona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:29, WorldWar3PL napisał:

Dobrze, że ukończyłem Girsy niejeden raz :) Dzięki.


a ja akurat jestem w 1/4 gearsow bo wczoraj kupilem i gram na X:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliły mnie te "najlepsze gry roku".
W ogóle, dziwi mnie fakt, że nic nie wspomniano o Assassin''s Creed, który bije na głowę, przynajmniej połowę, jak nie więcej tytułów znajdujących się w zestawieniu "najlepszych gier roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałby, GoW-a, ale odpowiedzi nie znalem. Szkoda ;/ Może kiedy indziej sie poszczęści. A tak w ogóle to jak nazywa się ten boss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w sumie to oglądam ten program tylko dla konkursu, Ci "gracze" są do bólu żałośni. Pod względem merytorycznym wszystko jest w porządku, ale nie przyciąga, a raczej odciąga od telewizora. Wszystkie jest takie sztampowe i lekko przebajerowane. Widać, że to ktoś im układa scenariusz i nie jest to spontan i własna inwencja. Skoro są takimi hardkorowymi graczami, to mogliby dobrać lepsze gry do Top Ten roku 2007. PES 08?- litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:33, Budyn napisał:

Rzeczywiście, w sumie to oglądam ten program tylko dla konkursu, Ci "gracze" są do bólu żałośni.
Pod względem merytorycznym wszystko jest w porządku, ale nie przyciąga, a raczej odciąga od
telewizora. Wszystkie jest takie sztampowe i lekko przebajerowane. Widać, że to ktoś im układa
scenariusz i nie jest to spontan i własna inwencja. Skoro są takimi hardkorowymi graczami,
to mogliby dobrać lepsze gry do Top Ten roku 2007. PES 08?- litości.


a mi program się podoba i lubię go oglądac,i moim zdaniem to wszystko nie jest takie scenariuszowe i sztywne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. IMO połowa listy do wymiany. Gdzie DIRT, SupCom, BIOSHOCK (!), S.T.A.L.K.E.R.?? Od tych gier lepsze są niby takie crapy jak : Timeshift (Sic!), Sega Rally czy PES 2008? Zastanawiam się też czy prowadzący nie powinni wziąć sobie tego leku na lepszą pamięć bo najstarsza gra w tym TOP 10 ( :D) miała 2 miesiące. Wcześniej nie pamiętacie co się działo?? Aż boję się ogladać za tydzień "najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku" (pewnie będzie HV Dzikie Hordy i Sam& Max S1 :D), ale że jestem masochistą to się poświecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:30, milten6 napisał:

Rozwaliły mnie te "najlepsze gry roku".
W ogóle, dziwi mnie fakt, że nic nie wspomniano o Assassin''s Creed, który bije na głowę, przynajmniej
połowę, jak nie więcej tytułów znajdujących się w zestawieniu "najlepszych gier roku".


Pamiętaj że Assasin''s Creed dystrybuowany jest przez Cenege a nie CDP.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować