Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Odcinek średni, najbardziej zaciekawiła mnie recenzja Uncharted: Drake''s Fortune. Co do konkursu, to wyjątkowo nie brałem udziału, gdyż mam już SC. A nie wiecie kiedy można spodziewać się wyników poszczególnych konkursów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:02, DartiReviMaster napisał:

SHIT! Źle napisałem tytuł maila :( . Musze wysłać jeszcze raz, chyba że dobrze napisałem. Bo
napisałem Supreme Commander, a jak wpisałem w google błędu nie było..... Ale z tym SC to już
mnie wkurzają, ciągle tylko o tym gadają :/ .

Dobrze napisałeś, to Pawlo09 popełnił literówkę.:) Ja tam maila nie wysyłałem, bo gra mnie zbytnio nie iteresuje. Ale chyba już nie mają co do klasyków dawać, bo jak coś tylko trafi do Platynowej Kolekcji, to od razu trafia jako klasyk w gram.tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:07, marcincinek15 napisał:

Odcinek średni, najbardziej zaciekawiła mnie recenzja Uncharted: Drake''s Fortune. Co do konkursu,
to wyjątkowo nie brałem udziału, gdyż mam już SC. A nie wiecie kiedy można spodziewać się wyników
poszczególnych konkursów ??


Ostatnio wyniki były 7 stycznia, więc mam nadzieje, że gdzieś koło 7 lutego będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>" nie widać czy to ma cycki czy rogi na głowie."
Wczoraj to w RW usłyszałem i leżałem x D
Co do odcinka to nie rozumiem tego ". . . bo C&C 3 jest wiadomo jaki " , o co mu chodzi ? Imo jest lepszy od SC. C&C przynajmniej będzie się trzymało na sieci, a w SC ludzie pograją chwilkę i to im się znudzi. Swoją droga to ciekawe która recke SC już dali X_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu mówili że w przyszłym odcinku będzie recenzja Universe at War: Earth Assault a jakoś jej dziś nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:40, Pawlo09 napisał:

Tydzień temu mówili że w przyszłym odcinku będzie recenzja Universe at War: Earth Assault a
jakoś jej dziś nie było.


No właśnie... chyba zapomnieli :P

W ogóle fajna klasyka dziś była (Supreme Commander) :/ zresztą jak tydzień temu...(Stalker). Trochę szkoda że nie pokazują prawdziwych klasyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek niezbyt ciekawy według mnie... Pokazali Supreme (blee nie lubię tej gry), Drake''s (no to było ciekawe, nie powiem), no i jakoś nic więcej mi w głowie nie utkwiło... Bywały lepsze odcinki, ale to nie do końca wina twórców, a gier przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym odcinku był ciekawy tylko ten:

Uncharted Drake''s Fortune, naprawdę zazdroszczę posiadaczom PS3 tej gry.

Szkoda że na PC nie wyjdzie ale wszystkiego przecież mieć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się "obronili" z klasyką mówiąc "ta gra będzie klasykiem za 10 lat", ale co mnie obchodzi co będzie klasykiem za 10 lat, jak ja chce widzieć obecne klasyki.

A co do konkursu są tak przewidywalni jak mało kto. Już dawno miałem włączonego maila z odpowiednim tematem i odpowiedzią. Może wygram, choć za bardzo mi na grze nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:45, Meykan napisał:

W dzisiejszym odcinku był ciekawy tylko ten:

Uncharted Drake''s Fortune, naprawdę zazdroszczę posiadaczom PS3 tej gry.

Szkoda że na PC nie wyjdzie ale wszystkiego przecież mieć nie można.

Za to będzie cześć druga tej gry, wiec odkładaj kase i kupuj ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżenująca recenzja WWE SD vs RAW 2008. Jak lokata, to jest fantastyczny prowadzący i jego pojęcie o ottaczającym świecie.

Nie będę się rozpisywał co myślę o nowym SD (zainteresowani pewnie i tak wiedzą, a jak nie, to zapraszam do recenzji w N+#106) ale to, co zaprezentowały dzisiaj swoją postawą recenzenci-pajace przekroczyło wszelie oczekiwania. Nie ma zmian? Dobre sobie. Jest ECW. Są nowe style walki. Jest przebudowany system staminy. Jest zmienione sterowanie. Nowy system paska momentum. Nic nie było w recenzji powiedziane o rosterze, nic o nowościach w trybie 24/7. Jak ktoś kuma tylko tyle, że są dupy, jest ring, i są koksiarze, to może powinien stulić pysk i nie zajmować się recenzowaniem czegoś, o czym nie ma bladego pojęcia. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:41, Bratek196 napisał:

Hmm i jakoś się nie dowiedziałem co było w odcinku, kiedy jest powtórka ??


A naprawdę tak ciężko przeczytać przypięty post? :-)
"Powtórki można obejrzeć w każdy piątek o godz. 6.15 i sobotę o godz. 7.00 (również możliwe zmiany)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 11:47, Kizibono napisał:

Znów przegapiłem program ahhhh najgorsze jest to że leci on rzadko i że jest taki krótki mogli
by więcej czasu poświęcic


Nie rozumiem piszesz że leci on rzadko raz na tydzień jest nowy odcinek i nie wspomnę o powtórkach jak dla mnie jest on często a do tego że piszesz że jest za krótki tu zgadzam się w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym programie denerwuje mnie jedna rzecz - słowa używane w recenzji są trochę zbyt złożone, słychać jak lektor ledwo daje rade z przeczytaniem niektórych zdań, prawie Mu się język plącze. Jakby taka recenzja była zapisana na papierze i można by ją samemu czytać, byłoby ok, ale jak jest ona czytana przez lektora, to kiepsko to wypada. Przez to też recenzje wydają się być nudne. Takie mam wrażenie, nie wiem co o tym sądzicie.

Druga sprawa to brak opisów wymagań technicznych, nigdzie nie jest powiedziane na jakim konfigu odpalaliście gierką. Przydałaby się taka belka na dole ekranu z opisem kompa testowego, bo tak to nie wiem czy to co widzę na ekranie to maksymalne ustawienia gry, czy może średnie?

Jeśli chodzi o konkurs, to według mnie dobrze jest, że obowiązuje zasada ''kto pierwszy ten lepszy''. Gdyby było losowanie, ludzie wysyłaliby maile z różnych kont. A tak to tylko zależy od refleksu. Jeśli ktoś nie ma czasu być wtedy przy kompie - trudno, jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 28.01.2008 o 13:09, Smerdek napisał:

Druga sprawa to brak opisów wymagań technicznych, nigdzie nie jest powiedziane na jakim konfigu
odpalaliście gierką. Przydałaby się taka belka na dole ekranu z opisem kompa testowego, bo
tak to nie wiem czy to co widzę na ekranie to maksymalne ustawienia gry, czy może średnie?

>

za dobrego sprzetu to oni nie mają...bez ścinek to tylko konsolówki im chodzą :D

a w ostatnim odcinku najbardziej rozsmieszył mnie tekst tego grubszego gościa jakoby nie granie w supreme commander jest obciachem... póki co bardziej od masy kroczacych machin bawi mnie moje ukochan Age of empires :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować