Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dla tych, którym nie chce się do programu zajrzeć, albo nie wiedza na która iść ze święconką: jutro gram.tv o 10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:32, rick90 napisał:

Dla tych, którym nie chce się do programu zajrzeć, albo nie wiedza na która iść ze święconką:
jutro gram.tv o 10.0
0

Dobrze że powiedziałeś, wiedziałem o tym, ale zapomniałem i na 10 miałem isć ze święconką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:06, ramirez1 napisał:

Fajnie by było jakby jutro ukazało sie coś o Postal 3 no co;

No nic;) Postal 3 to moze byc całkiem fajna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:09, DartiReviMaster napisał:

Jutro może obejrzę odcinek od 3 tygodni :P. Może tym razem coś wygram. Bo tak biore
udział w tych konkursach i nic nigdy nie wygrywam. Ach ten mój fart do konkursów

Od trzech tygodni nie ogladasz? Grzeszysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:13, DartiReviMaster napisał:

> Od trzech tygodni nie ogladasz? Grzeszysz;)

Za wiele nie tracę, mam neta, gazetki. Chodź najnowsze cda to te z grudnia xP

Ja co miesiac musze kupic jakies czasopismo zwiazane z grami bo gdy nie kupie to czuje niedosyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:17, Patryk Mogilno napisał:

> > Od trzech tygodni nie ogladasz? Grzeszysz;)
>
> Za wiele nie tracę, mam neta, gazetki. Chodź najnowsze cda to te z grudnia xP
Ja co miesiac musze kupic jakies czasopismo zwiazane z grami bo gdy nie kupie to czuje
niedosyt;)


Ach ja problemów takich nie mam. Już od ponad dwóch lat co miesiąc kupuje CD-ACTION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:19, xardas997 napisał:

> > > Od trzech tygodni nie ogladasz? Grzeszysz;)
> >
> > Za wiele nie tracę, mam neta, gazetki. Chodź najnowsze cda to te z grudnia
xP
> Ja co miesiac musze kupic jakies czasopismo zwiazane z grami bo gdy nie kupie to
czuje
> niedosyt;)

Ach ja problemów takich nie mam. Już od ponad dwóch lat co miesiąc kupuje CD-ACTION

Wierny fan z ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:17, Patryk Mogilno napisał:

Ja co miesiac musze kupic jakies czasopismo zwiazane z grami bo gdy nie kupie to czuje
niedosyt;)


I tak nigdy nie czytam całego CDA. Czytam tylko recenzje gier które mi sie podobają, czytam ave i czasami o sprzęcie. Mam cały stos gazet komputerowych, ale i tak musze lekturę czytać i inne pierdoły. Z resztą w dni szkolne zawsze po szkole śpie, no bo panie co zrobisz po ciężkim dniu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:23, DartiReviMaster napisał:

> Ja co miesiac musze kupic jakies czasopismo zwiazane z grami bo gdy nie kupie to
czuje
> niedosyt;)

I tak nigdy nie czytam całego CDA. Czytam tylko recenzje gier które mi sie podobają,
czytam ave i czasami o sprzęcie. Mam cały stos gazet komputerowych, ale i tak musze lekturę
czytać i inne pierdoły. Z resztą w dni szkolne zawsze po szkole śpie, no bo panie co
zrobisz po ciężkim dniu? ;P

Ja dla relaksu gram w fajne gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:27, Patryk Mogilno napisał:

Ja dla relaksu gram w fajne gry;)


Tak tak, ale granie to nie wszystko. Z resztą czasami nie widze już sensu grania w nie xP . No ale co poradzisz, z resztą brata mam który najczęściej przejmuje kompa o 16:00 i siedzi do siódmej lub czasami jak nie chce mu sie grać to do szóstej . Jak nie chce mi sie oglądać polsatu (A tak zwykle robie po czwartej) to ide spać.

Ale nie chyba troche zboczyliśmy z tematu. Wyrównać! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja to jestem mądry :P. Od jakiegoś miesiąca i pół mam Cyfrowy Polsat, a z nim TV4, a dopiero teraz sobie przypomniałem o istnieniu tegoż tam kanału. Masakra :/. Ale tak to jest, jak się nie ogląda już jakieś 2 lata TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 22:33, BzyQacz napisał:

Heh, ja to jestem mądry :P. Od jakiegoś miesiąca i pół mam Cyfrowy Polsat, a z nim TV4,
a dopiero teraz sobie przypomniałem o istnieniu tegoż tam kanału. Masakra :/. Ale tak
to jest, jak się nie ogląda już jakieś 2 lata TV...


No tak, ale ja też jak mam dostęp do kablówy, to o tych podstawowych kanałach zapominam. Oglądam Cartoon Network, Discovery, ZigZapa (Po nim Hyper) , no i czasami HBO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam w ogóle, bo raz, że nie mam do tego weny (może na chwilkę capnę Discovery, czy coś podobnego), a dwa, 24/7 lecą kreskówki... Zresztą, wszystko znajduję w Necie, więc nie przejmuję się TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:32, rick90 napisał:

Dla tych, którym nie chce się do programu zajrzeć, albo nie wiedza na która iść ze święconką:
jutro gram.tv o 10.0
0


No tak, chętnie poszedłbym rano, a tak- klops. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować