Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 12:31, lol94 napisał:

Fajne był ten odcinek ale zdecydowanie za krótki!


Przecież, zawsze trwa tyle samo - czyli 30 minut(z przerwą na reklamy). Podobało mi się wejście i zakończenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek bardzo przyjemnie mi się oglądało ;) Może dlatego, że to mój drugi po przerwie wakacyjnej xD Gdy konkursy były na e-mail ciągnęło mnie przed telewizor nawet gdy miałem coś do zrobienia, a teraz oglądam tylko jak mam wolny czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawiło mnie zdanie Marcina Sońty: "Szefowie Elcetronic Arts wciąż doją krowę znoszącą złote jajka". No normalnie myślałem że padnę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:25, Amadeusz1 napisał:

Najbardziej rozbawiło mnie zdanie Marcina Sońty: "Szefowie Elcetronic Arts wciąż doją
krowę znoszącą złote jajka". No normalnie myślałem że padnę. :D


Hahahah-też mnei to rozwaliło:D co do konkursu to wziąłęm w nim udział-pytania oczywiscie banalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:43, Ja Guar napisał:

Albo jestem niekumaty albo nie wiem co piszesz ...



Nie przejmuj się nim;) Chciał napisać coś ciekawego z sensem ale mu nie wyszło... echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:43, Ja Guar napisał:

Albo jestem niekumaty albo nie wiem co piszesz ...

Prawdopodobnie chciał Cię obrazić nazywając metalem - emo... Ja bym już z nim do modków poszedł, bo znowu wszystkich zaczyna obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem regulamin konkursu gram.tv w telegazecie TV4. I jednym słowem - absurd!
Punkt któryśtam. Odpowiedzi udzielone w czasie krótszym niż 12 sekund są dyskwalifikowane.
Ja się spieszę żeby być jak najszybszym, wydałem na te konkursy z 30 złotych, a tu taka piękna formułka która mi nakazuje bycie najszybszym ale PO 12 sekundach. To jest jakaś niedorzeczność....

Jest tu jakiś konsul który się zajmuje takimi sprawami? To jest chore.

No i jeszcze jeden absurd - na kij komu mój PESEL do konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak przedmowca... wysylalem te smsy w czasie 1 sekundy a tu prosze... skoro tak to nie powinni drugiego pytania w tym sammy czasie wysylac -.- bym stracil te polowe mniej pieniedzy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Wysłałem poprawną odpowiedź za pierwszym razem koło godziny 12:10-12:12, i jaki otrzymałem komunikat? - Sms " W centrum sms". Sms-a zwrotnego dostałem o 12:19, dodam że komórkę mam z Orange. Czy komuś zdarzyło się coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tyle osób chciało Football Managera zdobyć i się lag zrobił xD

@Don Zorro
No, jak wejdę w nadświetlną to zajmuje mi to jakieś 7,9 * 10 podniesione do -666 sekundy :P
Każdy się spieszy jak może, myślę że od czasu odebrania smsa do wyslania mija jakieś 10-12 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem oglądałem dzisiaj gram tv i padło pytanie na jaką konsole wyszła gra Gears of War 2 i każdy wie że na Xbox 360 odpowiedziałem odrazu kiedy padło pytanie , a tu przyszła mi taka wiadomość "Zle.Spróbuj jeszcze raz .Akcja War Leaders trwa w czasie wojny :
A/w wietnamie
B/II światowej
C/w Afganistanie ?
Wyslij Gram.A ,Gram.B lub Gram.C pod numer 7231
Co jest grane :/ Czekam na wasze wypowiedzi w tej sprawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:45, Artek89 napisał:

Co jest grane :/ Czekam na wasze wypowiedzi w tej sprawie :/


Też tak miałem. Wygląda na to, ze organizatorzy dali ciała. Problem tylko taki, że kto mi teraz odda 2,44zł za sms''a, który nie weźmie udziału w konkursie a powinien? Odpowiedź - nikt. Mogę się w tyłek pocałować. Sorki ale mnie wkurzyli dziś.
Po raz kolejny - kiedy na stronie www pojawi się regulamin konkursów esemesowych? Tą telegazetę na TV4 możecie sobie "wiecieco".
Szkoda, że dobre wrażenie o programie psują wpadki z konkursami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wkurzyło chętnie wygrał bym Gears of War 2 i pograł na moim Xboxie i dupa i jeszcze na darmo poszło 2.44 zł .Jak te konkursy są do dupy to po co je robią .Wiem co czujesz ja też jestem wku****ny .Może niech coś z tym zrobią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować