Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Raczej ty i inni powinniście czuc się oszukani. Ja tam udziały w takich głupich zabawach nie biorę, nie chodzi juz tu o to 2,44 tylko o prawdopodobieństwo wygranej, a do tego wliczy jeszcze takie akcje jakie mają miejsce to w ogóle się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:31, michu96 napisał:

No niestety nie udało mi się , wysłałem na zły numer... :/
Mam nadzieje ,że następnym razem będzie tak łatwe pytanie i coś wygram. ;P



I znowu w konkursie GoW2, a w odcinku nic ciekawego...tylko jakieś głupie gry o golfie na Wii. To program dla wszystkich(pc-towcow, konsolowców itd), ale powinien by jakiś podział, np." gram.pc" i " gry na konsole", bo to co jest teraz nie ma żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem esa w tamtym tygodniu z dobrą odpowiedzią o GoW2 (xbox360) i przyszła wiadomość, że zła odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:31, albert.jarema napisał:

Ja wysłałem esa w tamtym tygodniu z dobrą odpowiedzią o GoW2 (xbox360) i przyszła wiadomość,
że zła odpowiedź...

Może myślisz że wysłałeś na GoW2 esa, a tak naprawdę sie pomyliłeś i wysłałeś na coś innego :P.Albo po prostu se z nas beke robią ci kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 09:52, Zabuza95 napisał:

Niemożliwe że się pomylił bo już nie jedna osoba się skarżyła odnośnie konkursu... Taki
sam problem jak albert.jarema

W tym konkursie oszukują :P.Taki koleś kiedyś mmi mówił, żw wysłał esa, potem odpowiedzieli mu że to poprawna odpowiedź i do dziś gry nie dostał.To było w tedy jak do wygrania była gra Pure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wersja na X360 AitD nie jest taka zła co na PC, więc...

Pierwszy raz wysłałem sms''a na konkurs w tym programie w konkursie dot. AitD. Dostałem drugie pytanie po chwili, odp dostałem taką, że jak będzie to prawidłowa odp i będę w pierwszej piątce, to wygram. A nie powinno byc 10 pierwszych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą zamiast opowiadać żarty i tracić czas to nie coś o grach więcej powiedzą a nie gadają głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:23, rafekx 12 napisał:

Ogladałęm program,ale żarty prowadzących sa żałosne,Dla TiM mogą oni co najwyżej buty
poczyścić:D:D


Akurat w dzisiejszym programie żarty były dobre, mnie rozśmieszają przynajmniej. Inna sprawa, co to jest TiM? Tadeusz i Miłosz? Oni w głównej mierze zajmują się w dowcpikowaniem, w mniejszej grami, zresztą są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:54, Wintesun napisał:

> Ogladałęm program,ale żarty prowadzących sa żałosne,Dla TiM mogą oni co najwyżej
buty
> poczyścić:D:D

Akurat w dzisiejszym programie żarty były dobre, mnie rozśmieszają przynajmniej. Inna
sprawa, co to jest TiM? Tadeusz i Miłosz? Oni w głównej mierze zajmują się w dowcpikowaniem,
w mniejszej grami, zresztą są gusta i guściki.


Tak TiM to Tadeusz i Miłosz:) Ja z żartów z gram.tv zapamietam jeden ten o krowie znoszącej złotote jajka:) To było coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zaprotestować przeciwko stwierdzeniu jakie padło w dzisiejszym programie, jakoby właściciele pecetów nie kupili ani jednej gry. Mam tylko peceta i dlatego kupuję gry wyłącznie na niego.
Może nie jestem jakimś masowym kupcem, ale te 1 - 2 gry w roku zawsze kupię.
Ostatnio np. wydałem (zupełnie niepotrzebnie) ok. 170 zł na grę SPORE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:15, A-cis napisał:

Muszę zaprotestować przeciwko stwierdzeniu jakie padło w dzisiejszym programie, jakoby
właściciele pecetów nie kupili ani jednej gry. Mam tylko peceta i dlatego kupuję
gry wyłącznie na niego.
Może nie jestem jakimś masowym kupcem, ale te 1 - 2 gry w roku zawsze kupię.
Ostatnio np. wydałem (zupełnie niepotrzebnie) ok. 170 zł na grę SPORE :-)



Ja mam PSP o PC ale zaniedbuje PSP bo kupuje tylo na PC gry... więc.....

PS: Program nie był najgorszy ale oglądałem lepsze.... Aaa i jeszcze dali by see siana z tymi głupimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować