Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 13:22, Ichibanboshi-kun napisał:

To że LotR jest trylogią to po prostu przyjęło się za sprawą filmu, o którym mówi się
- niepoprawnie - że jest trylogią :)

Owszem to jest heksalogia, ale jak ja mówiłem na trylogię "trylogia" to jeszcze się uczyłeś poprawnie zdania składać, więc nie twórz jakichś mitów o filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:45, hans_olo napisał:

Owszem to jest heksalogia, ale jak ja mówiłem na trylogię "trylogia" to jeszcze się uczyłeś
poprawnie zdania składać, więc nie twórz jakichś mitów o filmie.


Wybacz, ale o co Ci chodzi?
Chodziło mi o to, że gdy ktoś mówi o LotRze trylogia to nie ma się co czepiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:33, Ichibanboshi-kun napisał:

Wybacz, ale o co Ci chodzi?
Chodziło mi o to, że gdy ktoś mówi o LotRze trylogia to nie ma się co czepiać...

A mi chodzi o to, że film nie miał na to większego wpływu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te polsaty wydają gwiazdy tańczą, gwiazdy śpiewają itp, a na taki program nikt nie wpadnie, a oglądalność była by na pewno wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że granie jest wciąż uważane za rozrywkę wyłącznie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Co poradzisz... Trzeba zrobić pucz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, pieprzę TV. Jak mam oglądac taką komerchę, do tego amatorszczyznę jak gra.tv, to lepiej żeby takie programy nie powstawały. Ja tam wolę wejśc na GOLa i oglądnąc Gramy! czy Przegląd tygodnia, który jest o wiele bardziej pro od gram.tv, mogę oglądnąc kiedy chcę i nie jest sponsorowany przez żadnych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 06:51, hans_olo napisał:

A mi chodzi o to, że film nie miał na to większego wpływu :P


Ty pewnie znałeś LotRa dużo przed filmem, co? :)
Powiedzmy, ze przynajmniej w obrębach moich okolic, ludize zaczęli dopiero poznawać Władcę po filmie i przez to każdy mówił o książkach jako trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram tv upadło ale powstanie :) !! informację tą posiadam od samego Sonciaka
gdzie na wiadomość z moimi szczerymi kondolencjami odpowiedział "dzięki. jeszcze wrócimy!!!"
a więc można mieć nadzieję że nasz (przynajmniej mój) ulubiony program o grach jeszcze wróci na antenę, z nowymi odcinkami. Oczywiście może to nastąpić po wakacjach, może w następną sobotę albo i za rok no ale zawsze to jakieś pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 16:34, Redjevel napisał:

Gram tv upadło ale powstanie :) !! informację tą posiadam od samego Sonciaka
gdzie na wiadomość z moimi szczerymi kondolencjami odpowiedział "dzięki. jeszcze wrócimy!!!"
a więc można mieć nadzieję że nasz (przynajmniej mój) ulubiony program o grach jeszcze
wróci na antenę, z nowymi odcinkami. Oczywiście może to nastąpić po wakacjach, może w
następną sobotę albo i za rok no ale zawsze to jakieś pocieszenie...


No by moli dać jakieś ciekawsze odcinki i czekam z niecierpliwością aż wrócą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 14:30, Marcinp1984 napisał:

kosztowna jest emisja w TV ale nie w internecie wiec sugeruje takie rozwiązanie :P


Oni za to nie płacą a raczej zyskują na przykład Tv zyskuje za reklamy no i oczywiście czas jakim zapełnia odcinek
no i oczywiście Tv płaci jeszcze ekipie gramu tv no ale nie wiem jak to tam jest na przykład za studio czy dzierżawią od tv itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna powtórka :(:(:(

Nie wiem czy uda im się jeszcze znaleźć jakiegoś sponsora. A jak popatrzyłem sobie ile sponsorów ma taka "Dekoratornia" to mnie skręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wakacji raczej będą same powtórki, potem wakacje - zero gram.tv. Może we wrześniu program puści nowe odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 12:54, Gracz_200 napisał:

Jak dla mnie to Gram.TV powinno trwać 1 godzinę

Pewnie nie mieliby co pokazywać przez tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 10:57, MaccCry napisał:

E tam, pieprzę TV. Jak mam oglądac taką komerchę, do tego amatorszczyznę jak gra.tv,
to lepiej żeby takie programy nie powstawały. Ja tam wolę wejśc na GOLa i oglądnąc Gramy!
czy Przegląd tygodnia, który jest o wiele bardziej pro od gram.tv, mogę oglądnąc kiedy
chcę i nie jest sponsorowany przez żadnych wydawców.


Zawsze przechodziły mi ciarki jak oglądałem jakiś program z grami :P, ale ostatnio to co pokazuje gram tv jest żałosne, a tu MaccCry wyjechałeś z tym"gramy" to jest genialne :D. I gramy i przegląd tygognia jest super zwłaszcza, że są nawet konkursy ! Ale ten jest troszkę dla mnie za trudny, póki co znam jedną gre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio GRAM.TV jest żałosny same powtórki.Gry im się skończyły czy co?Albo niech robią coś porządnie albo niech dadzą sobie z tym spokój.Totalna żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 14:23, calwert napisał:

Ostatnio GRAM.TV jest żałosny same powtórki.Gry im się skończyły czy co?Albo niech robią
coś porządnie albo niech dadzą sobie z tym spokój.Totalna żenada.


Ty jesteś żałosny. Jest takie coś jak "kryzys" i to właśnie "dzięki" nie mu już nie są nakręcane odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 14:25, Budep napisał:

> Ostatnio GRAM.TV jest żałosny same powtórki.Gry im się skończyły czy co?Albo niech
robią
> coś porządnie albo niech dadzą sobie z tym spokój.Totalna żenada.

Ty jesteś żałosny. Jest takie coś jak "kryzys" i to właśnie "dzięki" nie mu już
nie są nakręcane odcinki.

W tym rzecz że kryzys.Ten program to jeden wielki spot reklamowy,co nie jest zarzutem.Dlatego powinny być nowe odcinki żeby zachęcić ludzi do kupowania gier.W końcu reklama dźwignią handlu.Widzę co się dzieje w mojej firmie i u naszych kooperantów.Jeszcze nigdy nie wydawali tyle kasy na reklamę.Dla tego mamy klientów,dzięki czemu ja mam wypłatę i mogę kupować min. gry.Nie trzeba tu żadnego super ekonomisty,są klienci jest kasa.To po prostu instynkt samo zachowawczy.Albo zainwestujesz w reklamę i masz klientów i zarobisz albo idziesz na dno.Czysta logika.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować