Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

W takim razie poproszę avatara na... kiedy chce... No dobra... Na jutro, na jakąkolwiek godzinę, nie spieszy mi się... Prosiłbym by na avatarze był "Henry" na facjacie jednego z bohaterów Little Fighter, czyli Henry''ego... Oto ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam Avatra!
Ma na nim być Darth Vader i czerwonym podpisem mój nik darth 16
wstaw avatr na forum bo gg mi nie dziala puki co
Avatra chce na jutro ale jakbyś zdązył to może byś dzisiaj;)
godziny nie grają roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze względu na dużą ilość avatarów do zrobienia na dzisiaj proszę mi termnów nie składać może dzisjiaj niektóre zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 16:32, kolos12 napisał:

W takim razie poproszę avatara na... kiedy chce... No dobra... Na jutro, na jakąkolwiek godzinę,
nie spieszy mi się... Prosiłbym by na avatarze był "Henry" na facjacie jednego z bohaterów
Little Fighter, czyli Henry''ego... Oto ona...



sorry ,ale nie rozumiem na facjacie ? Czyli jako tło ma być ten facet bo nie dokońca rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 16:09, Zoel napisał:

Witam


Jeśli można, to ja także poproszę o avatar :)
Prosiłbym o zrobienie avatara z "płonącym" (wychodzące po bokach płomienie lub coś podobego)
herbem Górnika Zabrze na 1 planie, jako tło ułamek zdjęcia jednej z opraw meczowych z racami
;]
Nick - Zoel, znajdujący się pod herbem.

Z góry dzięki ;]


Pozdrawiam



Proszę i sorry, że z tym zalegałem i nie wiem trochę herb jest mało widoczny i race takie i owakie, ale chyba dobrze.


Poprawka dla zauriego tam lekko jest czarny napis , ale już chyba ci to nie przeszkadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:33, Saref napisał:

> Saref, więc zrób proszę jakiś fajny napis:Malevyn na tym avatarze tylko że jest jeden
mały
> problem. Mianowicie to nie jest cały avatar, zawsze jak coś wrzucam z obrazków tutaj to
to
> okraja je. Da sie coś z tym zrobic ''miszczu'' ? ;]


Można najwyrzej tylko zmiejszyć obrazek tak aby nic w nim nie przycieło. A jeśli chodzi o tamten
napis to masz :


Dzięki Ci mój ziomie :D fazkaaa, to jest to; dobry napis. Bardzo Ci dziękuję ale ty byś mógł na tym kaske zgarniac... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:24, Malevyn napisał:

Kurczę, troszkę to dziwnie wygląda. A w czym ja to mogę jakoś zmniejszyc by się zmieściło w
okienku?



w paincie zaznaczasz i zmiejszasz a potem obrasz cały dostosowujesz do avka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to ja też poproszę o avka :) Chciałby żeby na nim znalazł się Zealot a tło pozostawiam twojej inwencji twórczej :) Zrób go na kiedy chcesz mi tam nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:27, Saref napisał:

> Kurczę, troszkę to dziwnie wygląda. A w czym ja to mogę jakoś zmniejszyc by się zmieściło
w
> okienku?


w paincie zaznaczasz i zmiejszasz a potem obrasz cały dostosowujesz do avka.


Tylko że w Paint''cie jak chcę zmniejszyc to się nie daje bo to tylko mi nachodzi czyli kasuje ten kawałek który MIAŁEM zamiar pomniejszyc. I nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla probosa zara zrobie a pokazuje avki które zrobiłem przed chwilą nie wiem jak Kubeczek77 swój kubek oceni, ale chyba dobrze wyszedł, dla micha mam dwie wersje z ramką i bez niech se wybierze i jeśli ktoś chce ramkę do swojego avka niech mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:32, Malevyn napisał:

> > Kurczę, troszkę to dziwnie wygląda. A w czym ja to mogę jakoś zmniejszyc by się zmieściło

> w
> > okienku?
>
>
> w paincie zaznaczasz i zmiejszasz a potem obrasz cały dostosowujesz do avka.

Tylko że w Paint''cie jak chcę zmniejszyc to się nie daje bo to tylko mi nachodzi czyli kasuje
ten kawałek który MIAŁEM zamiar pomniejszyc. I nie wiem co zrobic.



oto zmiejszona wersja avka który napewno zmieści się w okienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieściło się i jeszcze zauwarzyłem ten napis pod avkiem ;] e tam i tak Ci dziekuję bardzo za fatyge. Może innym się uda ^^ powodzenia chłopcy i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:27, Probos napisał:

To jak tak to ja też poproszę o avka :) Chciałby żeby na nim znalazł się Zealot a tło pozostawiam
twojej inwencji twórczej :) Zrób go na kiedy chcesz mi tam nie zależy...



prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować