Zaloguj się, aby obserwować  
WIkitory

Drogie gry, kupic czy tez nie????

150 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 21:04, syriusz.b napisał:

> > A ja lubie kupować drogie gry, bo drogi zazwyczaj = Box Premierowy i wogule wydanie...

> a pozniej
> > takie pudełko EKN to juz nie to samo ... ja mam duzo premierowych wydań (patrz Kolejca

> Gier
> > - Zdjecia), ale niektorych tez nie kupilem ... np EK Fable... ale to juz inna historia

> > > JA mam tez inne wydatki i jak właśnie jest jakas premiera to jestem spłukany:((( no ale
teraz
> mam troche:))
to tak jak ja :p zawsze na cos kasy brakuje i dlatego Dark Messiah nie będzie u mnie w chacie...
przynajmniej narazie, a i z kaska na Wii mam problemy male .... poczekamy zobaczymy

tak samo u mnie z KOTOREM II mam jakies 115 pln ale Kotor 2 troszke więcej kosztuje ...ALE ja nie chce wydac calej forsy na jedną bo potem bedzie kryzys :/......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:49, WIkitory napisał:

Sora za spam ale chciałbym wiedziec jakie tytuły droższych gier macie w domu:P

Moją najdroższa jest Need for speed Most wanted za 119zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:50, speedraid napisał:

> Sora za spam ale chciałbym wiedziec jakie tytuły droższych gier macie w domu:P
Moją najdroższa jest Need for speed Most wanted za 119zł :P

Moja to sam nie wiem bo mam ich dość:)) HHMM moze KOTOR albo FIFA 06 nie wiem dokladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Lomb Raider: Legend za 80 zł, w koszyku mam jeszcze gothica 3 za 100 zł i Lego Star Wars na 70zł. Jeśli naprawdę chcę jakąś grę to kupuję, ale musi być naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. wszelkiej maści nowości z gier były i zawsze będą drogie. To już jest "czysty" marketing. Jak to mówią: " reklama jest dźwignią handlu" i na to nie ma u nas rady. Dopiero po jakimś czasie gry tanieją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy gra będzie fajna czy też nie np. Company of Heroes 100 zł w sklepie a CD-Action oceniło na 9+/10
Join Task Force 100 zł a w CDA dostało 6+ patrz też na jakość gry a nie na cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najdroższ gra to Heroes III za ówczesne 149zł. Swoją drogą jak brak kasy to się POCZEKA. Jak np na Codename Panzers - na początku 99, po roku 49. Pięć dych w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ;P. Ja kupiłem kiedyś Settlers 3 za 250 zł. Nie śmiejcie się, wtedy tyle kiedyś kosztowała ta gra ;P. Dlatego już rzadko kiedy kupuje gry powyżej 100 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować