Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów World of Warcraft w super cenie!

61 postów w tym temacie

Domek

W związku ze zbliżającą się premierą pierwszego oficjalnego rozszerzenia do World of Warcraft, podstawową wersję gry można teraz zamówić w sklepie gram.pl na wyjątkowo promocyjnych warunkach. Wykorzystując Wirtualne Pieniądze, WoW-a zakupicie nawet za 99,90 PLN! Zapraszamy do korzystania z oferty.

Przeczytaj cały tekst "Zamów World of Warcraft w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa spokojnie to tylko promocja, nie starczy dla wszystkich więc proszę się nie gorączkować. A pa co taki narwany? Dał pan 200zł za grę? Pana strata, rpzynajmniej ma pan Tiera więc proszę siedzieć cicho tam. Ci którzy chcą grać szamanami na koniec proszę. Tak nie ejsteście już IMBA.

A tak na serio, fajna promocja i ukłon w stronę polskiej community, chociaż osobiście uważam, że CD powinno starać się także o prawa do dystrybucji Edycji Kolekcjonerskiej oraz uwzględnianie polskiej społeczności gracyz w konkursach Blizza... (a w dalszej przyszłości może i polskiego klienta gry ^^ [ja chce do dubbingu, aj chce do dubbingu nawet za free i dopłacić mogę nawet _^_])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, sorka ale wkurzacie mnie ludziska! Myslicie co mowicie? Chyba nie.. pomysl-napisz!

Jak to moze byc dla fana Wowa istny cud skoro fan wowa juz ta gre wiec chyba jej 2 raz nie kupi NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie.
WoW to doskonaly MMORPG jako pierwszy MMORPG w zyciu.
A pozniej, kiedy juz znudzi, czyli po 2-3 miesiacach rozejrzyjcie sie za innymi grami MMORPG.
EVE Online, Final Fantasy XI Online, Neocron i inne porzadne "dorosle" gry juz na Was czekaja :)
MMORPG to wspanialy swiat, kazdy znajdzie tu cos dla siebie. Na szczescie dla dzieci powstal WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dosyć duży abonament jaki trzeba płacić co miesiąć, kupiłbym WoWa już dawno temu. A tak, mimo atrakcyjnej ceny za samą grę, jednak się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by jeszcze było jak by został zmniejszony abonament Np. na pół roku. ;) Ale rozumiem, że CDP nic do tego nie ma. Szkoda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie korci zeby zamowic...
ale nie, trzeba grac w to co jest, a jest wystarczajaco (GW) :P
a nie sie brac za WoWy i tym podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrrgh... WoWiszcze za złotych sto?! I Factions za 70? Nie, nie, nie! Mam w co grać, tak, mam-w-co-grać!!! Nie skuszę się, nie skuszę się...

Uff, przeszedłem próbę. Zostaję przy GW: Prophecies. :)

A może...?

NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować