Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla fanów Heroes V!

98 postów w tym temacie

no chyba nowy konkurs ;) super z heroes V na to czekałem, ale zeby zrobic mapke no to troszke trudne. A najlepsze jest to ze tez nie wiedziałem ze edytor map juz jest, niby cos miało byc czytałem a tu trzeba było tylko wejsc w start heroes i masz. No nic narazie z edytora mało kumam, przed chwilą włączyłem go pierwszy raz :D mam nadzieje ze po polsku wyjdzie szybko i ze wyjdzie jeszcze do konca tego konkursu :] a i mapy w tym edytorze jest nieskonczonosc ?? no bo jakos nie ma suwaków i nie wiem dokąd ta mapa sie rozciąga. i mógłby ktos powiedziec czy da sie zrobic jakis podgląd i zobaczyc jak mapka wygląda w całosci. No nic zabieram sie do robienia ( próbowania ) i dzieki za info edytorze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 20:28, Krejt napisał:

Oh lolz.
Start -> Programy -> Ubisoft -> Heroes of Might and Magic 5 -> Heroes of Might
and Magic 5 Edytor map


Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś uprzejmy podać w jakim formacie mam ściągać patha 1.3? Bo w żadnym mi niestety nie działa :( Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ moja szafa potrzebuję o jedną koszulkę więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl "Konkurs trwa - począwszy od dziś - do 6 listopada bieżącego roku. "

Heroes5 "Konkurs trwa od 7 października do 7 listopada 2006 (włącznie)."

Kto ma rację?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to zależy od tego jak się ugadam. W moim zamierzeniu konkurs miał trwać dokładnie miesiąc, czyli do 7 listopada. Jak zmienią w newsie to ja miałem rację, jak w newsie nie zmienią, to ja zmienię i oni będą mieli rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne sa te koszulki. Szkoda tylko, ze nie mam czasu przysiasc i pobawic sie edytorem w takim stopniu aby wyszlo z tego cos senseownego :(
W zasadzie to nie moge sie doczekac konkursu typu koszykarze albo bombka. Te konkursy mi sie najbardziej podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować