Zaloguj się, aby obserwować  
Zb4wiciel

Age of Empires III: The WarChiefs [M]

116 postów w tym temacie

Witam all,
ok więc tak, mam parę pytań.
Kiedy będzie jakieś oficjalne info odnośnie dodatku do AoE3 - The WarChiefs.
Właśnie ściągam demo ze stronki www.ageofempires3.com i mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.
Zapowiada się interesująco, gdyż będą 3 nowe rasy:
Aztekowie, Irokezi i umm, "Sioux" nie wiem jak się nazywają po polsku, ale to "mistrzowie w ujeżdżaniu koni".
Mam nadzieję, że otrzymam jakieś info, bo przecież premiera światowa już za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoE w moim prywatnym rankingu sporo straciła dla tego że do indian nie ciągne wolałem stare dobre AoE 2 bo było w średniowiecze nie mówie że jest złe bo naprzykład ktoś może lubić te czasy i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:43, demo124 napisał:

moze moglbys sproboac uzyc wyszukiwarki?? Tematow o AoE jest duzo moznaby powiedziec ze az
za duzo.


Ten temat jest o dodatku, a nie o AoE III.
Dublem zatem nie jest.

--> Ufo2
pozwoliłem sobie zmienić trochę tytuł wątku, aby łatwiej było go odnaleźć ;)
Mam nadzieję, że się nie pogniewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:25, walgierz napisał:

> moze moglbys sproboac uzyc wyszukiwarki?? Tematow o AoE jest duzo moznaby powiedziec ze
az
> za duzo.

Ten temat jest o dodatku, a nie o AoE III.
Dublem zatem nie jest.

--> Ufo2
pozwoliłem sobie zmienić trochę tytuł wątku, aby łatwiej było go odnaleźć ;)
Mam nadzieję, że się nie pogniewasz :)


Nie ma sprawy,
mam nadzieję, że temat ten będzie częściej odwiedzany, aby się zrobiło trochę głośniej o tym dodatku.
Panowie z CDP np. mogliby dać news''a, że już jest demo (po angielsku), przynajmniej tak mi się wydaję, skoro są oficjalnymi dystrybutorami gry w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The WarChiefs zapowiada się świetnie, ale mam czarne przeczucia co do wydania go w Polsce. Jak już są jakieś informacje na ten temat to w stylu: "chcemy wydać ale to nie takie proste", potem słyszę, że nie wydadzą, kiedy indziej zaś "może w styczniu". A szkoda. Demo jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że niestety jeśli się posiada podstawkę wersję PL, to nie pójdzie dodatek angielski.
Miejmy więc nadzieję, że Polskie wydanie WarChiefs nie będzie miało jakichś opóźnień.
Zadowoliłoby mnie to, gdyby wydali w stosunku to daty premiery światowej z takim opóźnieniem jak Gothic''a 3, albo AoE 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:19, Jacek W. napisał:

A odpowie mi ktoś czy będzie ten dodatek w Polsce??


Ja bym na Twoim miejscu na to nie liczył. Dodatku nie ma jak na razie w planie wydawniczym, a CDP, jak sam już zauważyłeś milczy na ten temat jak grób:/ W pewnym momencie mówiło się, że na zachodzie mieli go wydać 2 października, jak wszycy wiedzą do tego nie doszło. Więc na dobrą sprawę nie wiadomo nawet kiedy dodatek ukaże się w oryginalnej wersji językowej, a od tej daty pewnie trzeba dodać minimum miesiąc lub dwa, aż doczekamy się go w wersji PL. Pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:25, Rafal G napisał:

Ja bym na Twoim miejscu na to nie liczył. Dodatku nie ma jak na razie w planie wydawniczym,
a CDP, jak sam już zauważyłeś milczy na ten temat jak grób:/

nie jest zle bo nie napisali tez ze NIE wydadza. ale byl bym spokojniejszy gdyby migem napisal ze rozmowy trwaja albo cus - wkoncu sprzedali troche podstawek wiec dodatek tez by poszedl. no chyba ze m$ zyczy sobie duza kase

Dnia 09.10.2006 o 18:25, Rafal G napisał:

W pewnym momencie mówiło się,
że na zachodzie mieli go wydać 2 października, jak wszycy wiedzą do tego nie doszło.

bo ma byc 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum o AoE 3 ktoś napisał, że wysłał maila do CDP z zapytaniem co z polską wersją The WarChiefs. Odpowiedzieli mu, że wersja PL na pewno będzie tylko nie wiadomo kiedy. Pozostaje wierzyć że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja osobiście mam taką możliwość ściągnięcia gry z zagranicy za 110 zł, i teraz mam dylemat czy gra jest tego warta. Co do samego ESO i podstawowej wersji aoe3, nie ma już praktycznie z kim grać, wszyscy lepsi gracze ucieki na twc, i aby znaleźć grę z graczami powyżej 30 poziomu umiejętności jest bardzo trudno ;/

aktualnie pobieram piracką wersję War Cheifs, jeżeli po ściągnięciu gra będzie dobra, i dalej nie będę znał terminu jej wydania najprawdopodobniej poświęcę się i zapłacę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:51, PL-Hitorek napisał:

aktualnie pobieram piracką wersję War Cheifs, jeżeli po ściągnięciu gra będzie dobra, i dalej
nie będę znał terminu jej wydania najprawdopodobniej poświęcę się i zapłacę więcej :)


Piratom mówimy nie! Jeśli myślisz, że fakt, że na dodatek w Polsce trzeba czekać długo i to usprawiedliwia cię do ściągnięcia pirata, to jesteś w wielkim błędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być moze i piractwo jest złe, ale popieram HItorka. Moim zdaniem TAKA zapaść pomiędzy polskim światkiem, a zagranicą na ESO (wszyscy grają w TWC a my nie!) jest nie do wybaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mictic

Jaki uczulony na piratctwo :) a pewnie Windowsa nawet nie masz legalnego :) ale mniejsza z tym

Najpierw wolę ściagnąć pirata i zobaczyć czy ta gra jest warta przepłacenia o 100% jej Polskiej wartości, bo nie chcę kupić kota w worku.

Tego pirata po prostu chcę mieć dla siebie, i nie zameirzam go sprzedawać, więc jakimś zbytnim wykroczeniem to nie jest.

I nie podoba mi się , że wyrżnęłeś moje zdanie z kontekstu, zacytowałeś same słowa mówiące o piractwie a nie o tym, że chcę sprawdzić grę i następnie ją kupić -_- więc jeszcze musisz się trochę podszkolic w fachu zarządzania/moderowania, bo jeśli tak będziesz reagował na każdego to wiele osób odechce się pisać tu cokolwiek

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować