Zaloguj się, aby obserwować  
Zb4wiciel

Age of Empires III: The WarChiefs [M]

116 postów w tym temacie

Ech, piractwo jakby na to patrzec pozostanie piractwem. Ale byłoby miło ze strony CDP gdyby ktoś się wypowiedział, czy możemy wogóle liczyc na ukazanie się dodatku w Polsce... Bo jeśli to nie pogramy - wydaje się oczywiste, że angielski dodatek nie będzie się lubił z polską podstawką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak nie wiesz co mam legalne co nie to nie rzucaj takimi tekstami pod wiatr, bo jeszcze sam się oplujesz ;-)
2. Dobra, chcesz przetestowac dodatek przed kupieniem polskiej wersji? To kup orginała, angielską wersje, albo zagraj w demo. Chęć przetestowania gry nie usprawiedliwia kradzieży, jaką jest z pewnościa ściąganie gie z internetu za darmo i nielegalnie.
3. Nie dziw się, że rzuciłem ci tekst o piractwie, skoro w regulaminie jest napisane wprost, zabrania się propagowania piractwa itd. To odnos się również do osób przyznających się do posiadania, ściągania piratów. A motywowanie tego czynu chęcią przetestowania produktu to chęc oszukania własnego sumienia czy przekonania nas, czytających ten post, że nie robisz nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:32, Rafal G napisał:

Ech, piractwo jakby na to patrzec pozostanie piractwem. Ale byłoby miło ze strony CDP gdyby
ktoś się wypowiedział, czy możemy wogóle liczyc na ukazanie się dodatku w Polsce... Bo jeśli
to nie pogramy - wydaje się oczywiste, że angielski dodatek nie będzie się lubił z polską podstawką...

Odpowiedź Mike''a na moje pytanie o The Warchiefs:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=489&pid=100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:41, futrzak16 napisał:

Odpowiedź Mike''a na moje pytanie o The Warchiefs:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=489&pid=100


I to się nazywa dobra informacja:) Tylko w życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby jej szukac w tamtym wątku:) Ciekawe czy dadzą radę przed świętami... Ale zresztą nieważne - ważne, że będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MISTIC

Dnia 23.10.2006 o 22:39, Mistic napisał:

2. Dobra, chcesz przetestowac dodatek przed kupieniem polskiej wersji? To kup orginała, angielską
wersje, albo zagraj w demo.


Polskiej wersji nie ma ;) za angielksą bym musiał wydać okolo 150 zł, więc chyba chcę wiedziec, za co przepłacam :) skoro zapłacę prawie 3 razy więcej, więc straty dla Esemble Studios będą wynosiły ZERO jeżeli kupię grę za 2x tyle ile ona ma kosztować w Polsce :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:32, Rafal G napisał:

Ech, piractwo jakby na to patrzec pozostanie piractwem. Ale byłoby miło ze strony CDP gdyby
ktoś się wypowiedział, czy możemy wogóle liczyc na ukazanie się dodatku w Polsce... Bo jeśli
to nie pogramy - wydaje się oczywiste, że angielski dodatek nie będzie się lubił z polską podstawką...


Dodatek będzie po polsku, to pewne... chyba CDP nas niezawiedzie. Pozatym nieważne jaka jest wersja językowa gry, ja mam TWC po niemiecku na polskim i za kija nieumiem tego zrozumieć, ale gra sie fajnie :P Powiedz mi, po kit mam sie męczyć? Chce cobie pograć w TWC, bo w Polsce go niema. I tak kupie orginał, żeby grać po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tam namieszałem w tamtym poście. MIałem na myśli, że jeśli CDP nie wyda dodatku (bo jeśli go wyda na 100% będzie po polsku) trzeba będzie kupic nie polskojęzyczną wersję i mogą by problemy z odpaleniem:) Ale skoro mówisz, że u Ciebie odpaliła niemiecka na polskiej, wtakim razie nie ma problemu... Tylko, że się bedzie trzeba wykosztowac, żeby to sprowadzic z zagranicy:/ Ale akurat dla tej gry warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie lekko zdziwiłem, ale bez problemów działał mi takze amatorski mod "Napoleonic Era", wydany po angielsku. Jak widać, kod gry nietkniety, wszystkie texty to tylko soobny pliczek z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:06, Revan89 napisał:

Też sie lekko zdziwiłem, ale bez problemów działał mi takze amatorski mod "Napoleonic Era",
wydany po angielsku. Jak widać, kod gry nietkniety, wszystkie texty to tylko soobny pliczek
z grą.


Mógłbyś da jakiegoś linka skąd można pobrać ten mod (oczywiście, jeśli można to zrobic legalnie - za darmo, a jako, że jest amatorski zakładam, że można:))?? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:40, Rafal G napisał:

Mógłbyś da jakiegoś linka skąd można pobrać ten mod (oczywiście, jeśli można to zrobic legalnie
- za darmo, a jako, że jest amatorski zakładam, że można:))?? Z góry dzięki:)



Ależ prosze. Na oficjalnym plskim forum masz link - http://aoe3.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=279&start=0

P.S. Polecam, bylibyście na bierząco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:03, Revan89 napisał:

Ależ prosze. Na oficjalnym plskim forum masz link - http://aoe3.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=279&start=0


Muchas gracias:) Już się zasysa, jeśli uda mi się znaleźć chwilę wolnego czasu jeszcze dzisiaj wypróbuję:) Z tego co poczytałem zapowiada się bardzo ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:41, futrzak16 napisał:

> Ech, piractwo jakby na to patrzec pozostanie piractwem. Ale byłoby miło ze strony CDP
gdyby
> ktoś się wypowiedział, czy możemy wogóle liczyc na ukazanie się dodatku w Polsce... Bo
jeśli
> to nie pogramy - wydaje się oczywiste, że angielski dodatek nie będzie się lubił z polską
podstawką...
Odpowiedź Mike''a na moje pytanie o The Warchiefs:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=489&pid=100


Pomyślmy teraz nad tym logicznie - prace idą pełną parą? To dlaczego nie pokaże się informacja na stronie? Przecież tym samym sami sobie szkodzą, bo ty kupuisz za granicą pudełko z racji iż nie wiesz co się stanie z owym tytułem. A teraz odnieśmy nasz dodatek do innych jakie miały premierę - Extraction Point, dodatek do FEAR. Od początku do końca był reklamowany,dodatek do HoMM V rownież. Inaczej sprawa się ma z dodatkiem do Dungeon Siege II, gdzie w ogóle nie wspomniano o rzekomym dodatku zupełnie jak w przypadku WarChiefs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Inaczej sprawa się ma z dodatkiem do Dungeon Siege II, gdzie w ogóle nie

Dnia 29.10.2006 o 01:28, s2nto napisał:

wspomniano o rzekomym dodatku zupełnie jak w przypadku WarChiefs...

Dodatek do DS ll wydaje Cenega. A co do milczenia o AoE 3 TW to też mnie ono dziwi, ale co zrobić? Czekać pokornie na litość panów z CDP albo kupować na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:31, futrzak16 napisał:

>. Inaczej sprawa się ma z dodatkiem do Dungeon Siege II, gdzie w ogóle nie
> wspomniano o rzekomym dodatku zupełnie jak w przypadku WarChiefs...
Dodatek do DS ll wydaje Cenega. A co do milczenia o AoE 3 TW to też mnie ono dziwi...


Wytłumaczenie jest proste - Cenega wycina z rynku CDP, bo w ślady za add-onem do DS2 poszedł ten do AoE3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:29, s2nto napisał:

Wytłumaczenie jest proste - Cenega wycina z rynku CDP, bo w ślady za add-onem do DS2 poszedł
ten do AoE3. :)

Nie wiem, czy to takie proste, w końcu Cenega też siedzi cicho w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:56, futrzak16 napisał:

Nie wiem, czy to takie proste, w końcu Cenega też siedzi cicho w tej sprawie ;)


OMG, my się chyba nie rozumiemy, co? Czy wiesz jak wyglądało wydanie dodatku DS2 przez Cenege? Czy Cenega reklamowała się z tym, że wydała Codename Panzers II, AoE 1, czy innymi tutułami??!! To było zaskoczenie, dlatego też podejrzewam, że w tym przypadku będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:03, s2nto napisał:

OMG, my się chyba nie rozumiemy, co? Czy wiesz jak wyglądało wydanie dodatku DS2 przez Cenege?
Czy Cenega reklamowała się z tym, że wydała Codename Panzers II, AoE 1, czy innymi tutułami??!!
To było zaskoczenie, dlatego też podejrzewam, że w tym przypadku będzie podobnie.

GPG po prostu zrezygnował ze współpracy z MS, a z nowym dystrybutorem umowę ma Cenega, a nie CDP. Jednak The Warchiefs wyszedł z logo MS, więc wątpię żeby ta sytuacja się powtórzyła. Jeśli nie CDP, to chyba nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest do robienia w dodatku w ogóle, dodatek powinien być w sklepach 20 października a polska wersja to tam sobie najwyżej mogla poczekać, ważne żeby sie w to wogóle dało grać! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować