Zaloguj się, aby obserwować  
Zb4wiciel

Age of Empires III: The WarChiefs [M]

116 postów w tym temacie

Ściągnijcie sobie demo, to zobaczycie co jest w dodatku ;)

Tak w skrócie:
3 nowe rasy - irokezi, aztekowie i siuksowie;
nowe bajery w europejskich "rasach" - salony, opcja rewolucji itd.
nowa kampania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:08, zardzel napisał:

moglibyśmy się już dokładnie dowiedzieć kiedy będzie premiera ? doczekam się przed gwiazdką
?


Przed gwiazdką chyba nie ma szans, niestety:( A żadnych informacji, też chyba w najbliższym czasie nie dostaniemy, pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem plotki że są problemy z wersją językową (że coś tam microsoft pomotał) i kilka innych wersji a ja poprostu nie rozumiem skoro ma być gra to dlaczego nie napiszą że np. w ciągu jeszcze tego roku. Niż jak ma się nagle tydzien przed okazać.. czeski cdproject wyda gre 20 listopada z Angielską wersją językową i się bardzo ciesze gra będzie kosztować 550koron (okolo 75zl na Polskie) http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=401

Tylko nie rozumiem dlaczego polski cdproject musi na siłe wydywać Polską wersje gdy skoro są z nią problemy? Już tyle minęło od premiery a tu ani widać ani słychać o niej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L1er nie da sie grac na dodatku ktory jest w innej wersji jezykowej niz podstawka. Nawet jej nie zainstalujesz. Mam juz wersje ENG i usilowalem sobie pograc ale niestety sie nie da. Na szczescie gra byla pozyczona i mam juz sprawdzone bo jakbym wydal prawie 100zl i dopiero pozniej dowiedzialbym sie o tym to by byl klops. Ja mam tylko cicha nadzieje ze bedzie jakis fajny dodatek jak w wersji podstawowej kufel :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:36, CrowPL napisał:

L1er nie da sie grac na dodatku ktory jest w innej wersji jezykowej niz podstawka. Nawet jej
nie zainstalujesz. Mam juz wersje ENG i usilowalem sobie pograc ale niestety sie nie da. Na
szczescie gra byla pozyczona i mam juz sprawdzone bo jakbym wydal prawie 100zl i dopiero pozniej
dowiedzialbym sie o tym to by byl klops. Ja mam tylko cicha nadzieje ze bedzie jakis fajny
dodatek jak w wersji podstawowej kufel :).



Da sie, tylko wyraznie Twoja wersja ma jakies problemy. Chyba pójde za Lierem i też kupie w czechach. Ważny jest w sumie sam CD-Key bo już mam ENG wersje, wiec tylko zlookam pudełko i nic, tylko grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:15, Revan89 napisał:

> L1er nie da sie grac na dodatku ktory jest w innej wersji jezykowej niz podstawka. Nawet
jej
> nie zainstalujesz. Mam juz wersje ENG i usilowalem sobie pograc ale niestety sie nie da.
Na
> szczescie gra byla pozyczona i mam juz sprawdzone bo jakbym wydal prawie 100zl i dopiero
pozniej
> dowiedzialbym sie o tym to by byl klops. Ja mam tylko cicha nadzieje ze bedzie jakis fajny

> dodatek jak w wersji podstawowej kufel :).


Da sie, tylko wyraznie Twoja wersja ma jakies problemy. Chyba pójde za Lierem i też kupie w
czechach. Ważny jest w sumie sam CD-Key bo już mam ENG wersje, wiec tylko zlookam pudełko i
nic, tylko grać xD

No u mnie sie nie dalo. Gry oczywiscie orginalne - podstawka PL dodatek ENG. Wyskakiwal komunikat o zniezgodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:58, Berchi napisał:

No Cd-Project jak już w Czechach i Słowacji wydajecie to rzućcie na polski rynek też!! Tu nawet
wiecej kupców bedzie !!


Co do tego to nie wiem czy więcej kupców będzie bo u nas niestety bardzo się "piraci" gry, ale dziwi mnie fakt, że CDP na razie jeszcze nawet nie wspomina o dodatku do AoE 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:17, GRAMmer napisał:

Dużo ten dodatek nie wnosi.Trzy nowe rasy mało.....


No tak powinno być 10 nowych ras...

>Twórców dodatku było stać na więcej nie

Dnia 04.11.2006 o 19:17, GRAMmer napisał:

wysilili się.


Tak, powinno być kilka nowych kampanii jeszcze...

A tak serio to weź się zastanów co piszesz: to tylko dodatek więc twórcy nie dadzą ci tyle nowości co w podstawce. Dodatek ma służyć do przedłużenia zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 19:24, Markus89 napisał:

No tak powinno być 10 nowych ras......
Tak, powinno być kilka nowych kampanii jeszcze...


Nie musi być 10 ras więcej np.5
A co do kampani to z trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nowe rasy to jakieś Indiance :) Osobiście wole europejskie działa i wojska z bronią palną, niż jakiś przebierańców z siekierkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:36, Huksi napisał:

Szkoda, że nowe rasy to jakieś Indiance :) Osobiście wole europejskie działa i wojska z bronią
palną, niż jakiś przebierańców z siekierkami....


Kto nie miał że Indianie nie mają broni palnej?
Szczerze mówiąc, indiańskie armaty mi się najbardziej podobają ze wszystkich w grze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh tu nie chodzi o to ile doszło i nie warto kupywać Age of Empires III w której najbardziej liczy się multiplayer i dopóki nie pograsz na ESO nie poczujesz prawdziwego smaku tej gry uwierz mi dodatek wnosi wiele jak na dodatek i wszyscy graja w niego juz na sieci ... a Polscy gracze nie mogą bo nie ma jej ;/ najgorsze nie jest to właśnie ze jej nie ma ale że nie ma żadnej informacji kiedy będzie! :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:05, Markus89 napisał:

Dzisiaj zobaczyłem reklamę w Clicku - wreszcie coś ruszyło ;]

Nawet jest juz oficjalny path http://www.agecommunity.com/gameUpdates_xp.aspx#polish do wersji PL ktorej nie ma ;) Oj ciekaw jestem jakie beda dodatki...do dodatku :D. Do podstawki byl kufel z wypalanym logo wiec tu moze dostaniemy...tipi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:35, CrowPL napisał:

Oj ciekaw jestem jakie beda dodatki...do dodatku :D. Do podstawki byl kufel
z wypalanym logo wiec tu moze dostaniemy...tipi ;)


Obawiam się, że w tym przypadku nie możemy się spodziewać żadnych bonusów... Takie są najczęściej dodawane do wersji podstawowych. Dodatek za mało kosztuje, żeby wydawcy opłacało się jeszcze coś dokładać. Chyba, że pojawi się jakieś ekskluzywne wydanie... Ale tego też się nie spodziewam... Najważniejsze jest, żeby dodatek w ogóle się ukazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować