Zaloguj się, aby obserwować  
Zb4wiciel

Age of Empires III: The WarChiefs [M]

116 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 19:30, kubaala1 napisał:

mam pytanie jak zrobić rewolucje


W Ratuszu masz odpowiedni przycisk. W IV (i tylko w IV) epoce możesz wywołać rewolucję gdy masz odpowiednią ilość surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja przy instalacji dodatku mam taki problem ze pojakiejs tam czesci wyskakuje mi okienko gdzie jest napisane ze archiwum/plik Sound2.bar jest uszkodzony lub/i nie masz do niego dostepu
czy wie ktos co z tym zrobic ?? juz kiedys mi udalo zainstalowac ale musialem zrobic deformata :(

P.S probowalem juz skopiowac zawartosc plyty na dysk twardy ale nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:41, Xantes napisał:

a ja przy instalacji dodatku mam taki problem ze pojakiejs tam czesci wyskakuje mi okienko
gdzie jest napisane ze archiwum/plik Sound2.bar jest uszkodzony lub/i nie masz do niego dostepu

czy wie ktos co z tym zrobic ?? juz kiedys mi udalo zainstalowac ale musialem zrobic deformata
:(

P.S probowalem juz skopiowac zawartosc plyty na dysk twardy ale nic nie dalo

Reinstall powinien załatwić ten problem. No cóż, poszukaj jakiś patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 14:19, KBM napisał:

> a ja przy instalacji dodatku mam taki problem ze pojakiejs tam czesci wyskakuje mi okienko

> gdzie jest napisane ze archiwum/plik Sound2.bar jest uszkodzony lub/i nie masz do niego
dostepu
>
> czy wie ktos co z tym zrobic ?? juz kiedys mi udalo zainstalowac ale musialem zrobic deformata

> :(
>
> P.S probowalem juz skopiowac zawartosc plyty na dysk twardy ale nic nie dalo
Reinstall powinien załatwić ten problem. No cóż, poszukaj jakiś patche.

no wlasnie o to chodzi ze nie moge zainstalowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z początku cywilizacje Indian wydawały mi się takie nudne i niewarte uwagi... jakoś Europejczycy lepiej mi "podchodzili", głównie za sprawą trochę nudnej kampanii. Ostatnio jednak zagrałem sobie Aztekami potyczkę i... póki co będę grał tylko nimi :D Świetna cywilizacja, bardzo podoba mi się ich metropolia. Wprawdzie nie mają kawalerii i dział, ale spokojnie wygrywam z innymi narodami.

Trochę dziwny jest poziom trudności, bo bez większych przeszkód wygrywam na wysokim poziomie trudności. Na średnim to w ogóle nudy są. Wprawdzie czasem nie uda mi się na trudnym, ale sądzę, że do "eksperta" niedługo dojdę. A potem może zacznę grać na ESO.

A i małe pytanie: czy wraz z rozwojem poziomu metropolii graficznie też się pozmienia? Widziałem na pudełku od podstawki, że tak, ale u Azteków też tak się stanie?

A jak to wygląda u Irokezów lub Siuksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:16, Ćpunek01 napisał:

Hmmm... z początku cywilizacje Indian wydawały mi się takie nudne i niewarte uwagi...
jakoś Europejczycy lepiej mi "podchodzili", głównie za sprawą trochę nudnej kampanii.
Ostatnio jednak zagrałem sobie Aztekami potyczkę i... póki co będę grał tylko nimi :D
Świetna cywilizacja, bardzo podoba mi się ich metropolia. Wprawdzie nie mają kawalerii
i dział, ale spokojnie wygrywam z innymi narodami.

Trochę dziwny jest poziom trudności, bo bez większych przeszkód wygrywam na wysokim poziomie
trudności. Na średnim to w ogóle nudy są. Wprawdzie czasem nie uda mi się na trudnym,
ale sądzę, że do "eksperta" niedługo dojdę. A potem może zacznę grać na ESO.

A i małe pytanie: czy wraz z rozwojem poziomu metropolii graficznie też się pozmienia?
Widziałem na pudełku od podstawki, że tak, ale u Azteków też tak się stanie?

A jak to wygląda u Irokezów lub Siuksów?


Raczej nie ulepszenia metropolii dostępne są tylko dla Europejczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 21:24, Tomicha napisał:

Raczej nie ulepszenia metropolii dostępne są tylko dla Europejczyków.


Ale mi nie chodzi o zmienianie kolorków budynków, dodawaniu beczek czy czegoś tam jeszcze, ale np. że będzie więcej ludzi przechodziło, w przystani będzie więcej statków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:30, Ćpunek01 napisał:


> Raczej nie ulepszenia metropolii dostępne są tylko dla Europejczyków.

Ale mi nie chodzi o zmienianie kolorków budynków, dodawaniu beczek czy czegoś tam jeszcze,
ale np. że będzie więcej ludzi przechodziło, w przystani będzie więcej statków itp.


Ja czegoś takiego nie zauważyłem. Nie pamiętam Azteków, ale Irokezowie i Siuksiowie mają radę plemienną i tam jest tylko pięciu Indian cały czas w metropolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi przy logowaniu na ESO wyskakuje komunikat w ktorym napisane jest : "Konto wylaczone [103]" wie ktos co to moze znaczyc :O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 18:23, Xantes napisał:

a mi przy logowaniu na ESO wyskakuje komunikat w ktorym napisane jest : "Konto wylaczone
[103]" wie ktos co to moze znaczyc :O??

a wlasnie chcialem jeszcze dodac ze mi sie wydaje ze to jakis problem z CD-Keyem i czy wie ktos jak zmienic cd-keya bez odinstalowania gry?? (plyta mi sie zepsula :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować