Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Life - okiem Mal

15 postów w tym temacie

gra mi sie nie podobała przeczytałem jedna strone recenzji itekst napisany fajnie ide kończyć czytanie no i oby więcej tekstów jeśli dobnrze zrozumiałem kobiety ;] a nigdy jeszcze recenzji od kobiety nie przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Nie dalej jak wczoraj przez Warszawę przewaliła się istna plaga demonstracji... W nawiązaniu do tego polecamy lekturę artykułu Mal, w którym opisuje ona grę, pozwalającą zarządzać wirtualną metropolią zamieszkałą przez zwaśnione grupy społeczne. Demonstracje, zamieszki i trzy miliony nowych mieszkań - wszystko przed Wami!

Przeczytaj cały tekst "City Life - okiem Mal" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ze screenow mnie nie przekonuje...
SC4 jakos tak lepiej wygladalo...
poza tym doplaty do handlu? OMG!

podoba mi sie recenzja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem gierka bardzo fajna a zwłaszcza że jestem wielkim fanem SimCity, ile to nocek nie przespanych aby tylko wybudować potężną metropolie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba szkoda, że niektórych rzeczy nie porównano z SimCity 4. Poza tym screeny wcale nie prezentują się ładnie (budynki :/). W każdym razie pozdrowienia dla MAL, za podejmowanie się pisania recenzji gier z najlepszej gałęzi jaką są gry ekonomiczne :)

BTW: Chodzą jakieś plotki o SC 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wole sim city 3000 jest najlepsze z serii sim city sam zbudowałem ponad 3 milionowe miasto moje jedyne tak wielkie a city Life jest fajne ale jakos klimat mi nie pasuje tak jak w Gta Sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 12:07, Sebastian` napisał:

No właśnie chyba szkoda, że niektórych rzeczy nie porównano z SimCity 4. Poza tym screeny wcale
nie prezentują się ładnie (budynki :/). W każdym razie pozdrowienia dla MAL, za podejmowanie
się pisania recenzji gier z najlepszej gałęzi jaką są gry ekonomiczne :)

BTW: Chodzą jakieś plotki o SC 5 ?



Ja tam nic nrie słyszałem, ale byłoby super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 21:44, Mario Falcon napisał:

Coś dla naszych polityków. Choć po krótszym namyśle idochodze do wniosku, że i to by było chyba
dla niech za tudne



No;)

Niektórzy by gry nie umieli zainstalować, nie mówiąc o graniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować