Zaloguj się, aby obserwować  
knopfler

Kontrolery gier

36 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 15:06, knopfler napisał:

> Jest temat o Kierownicach i GamePadach- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16101&u=13

Założyłeś temat 15.12.2006, a ja założyłem temat 09.10.2006 a to oznacza, że mój był wcześniej
i tamten powinien zostać zamknięty.

wiesz nie przymusowo, patrz żew oba tematy mają na oko tyle samo postów, wiesz nie bardzo wiem co ci tu poradzić, chyba jenak twój jest ważniejszy Jednak wszystko zależy od interpretacji Moderatowów a także zamej wartości postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co gracie padam?? ja to praktycznie tylko w FIFA i PES no i moze troche w samochodówki próbowałem, o raz próbowałem nawet w symulatora lotu, bo joysticka pożyczyłem, ale powiem ze gorzej było niz na klaiwaturze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:29, Paoro napisał:

W co gracie padam?? ja to praktycznie tylko w FIFA i PES no i moze troche w samochodówki próbowałem,
o raz próbowałem nawet w symulatora lotu, bo joysticka pożyczyłem, ale powiem ze gorzej było
niz na klaiwaturze ;p

Głownie FIFA, NHL i NBA i to zawsze na dwóch z kumplem. A tak apropo tematu to zmieniłem pada na Speed-Link Bullfrog Blue Touch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:40, knopfler napisał:

Głownie FIFA, NHL i NBA i to zawsze na dwóch z kumplem. A tak apropo tematu to zmieniłem pada
na Speed-Link Bullfrog Blue Touch.


No jak bym grał w NHL i NBA też bym używał pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:19, ad0 napisał:

Gram niestety tylko na klawiaturze i padzie, bo nie mam dośc pieniędzy, żeby kupic sobie pada,
o kierownicy nie wspominając. Ale za to mam PS2, więc na nim się nagram na padzie. <;


prosze o odrobinke powagi. z calym szacunkiem ale ja swojego (bardzo dobrego) pada kupilem za BAGATELA! 39 PLN z Media Expert. Wg mnie to nie jest jakas oszalamiajaca kwota. Zwlaszcza jesli ktos np tak jak ja pali fajki :) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:07, jawox napisał:

prosze o odrobinke powagi. z calym szacunkiem ale ja swojego (bardzo dobrego) pada kupilem
za BAGATELA! 39 PLN z Media Expert. Wg mnie to nie jest jakas oszalamiajaca kwota. Zwlaszcza
jesli ktos np tak jak ja pali fajki :) POZDRO


Jak chcesz palic dobre fajki, to faktycznie dużo forsy ciągnie.

39 zł to naprawde całkiem sporo <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:34, kamceg napisał:

Ja mam Logiteha Dual Action kupionego juz chyba ze dwa lata temu i nie narzekam. Świetny, solidny
pad:)

nom ja też kupiłem za 100 zł ale mi sie zaczyna psuć i musze dać do naprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:43, Ari Zmc napisał:

nom ja też kupiłem za 100 zł ale mi sie zaczyna psuć i musze dać do naprawy :)

Ja mam kontroler Manty za 79 zł. Wibracje, 6 przycisków z przodu po prawej stronie, 2 gałki i się nie zepsuje raczej. Nazwa to: dragon coś. I w ogule polecam tylko mantę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam game-pada ZBoard Fang i mysz Logitech G9 :P
Kupię sobie jeszcze oddzielną klawiaturę, bo w Juiced 2 na laptopie jest trochę trudno... :/
No a kierownica G25 to chyba super sprawa, co? Pozazdrościć... :)

PzDr, Vaquen

PS: O poszukiwaniu kontrolera pisałem w temacie ''Kontroler dla gracza'' , doradzcie co możecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Potrzebuję rady. Otóż chciałbym powrócić do Microsoft Flight Simulator X, więc potrzebuję jakiegoś joystick''a. Co polecacie takiego w miarę taniego i w miarę dobrego? Oczywiście najlepszy byłby wolant, ale ja tam wolę joystick, bo latam raczej dla przyjemności od czasu do czasu, a mój obecny ma ładnych parę lat. Jest to Logitech Attack 3, tylko, że połowa przycisków z kurzu i wilgoci już nie działa, a z jego precyzyjnością też są problemy. Zastanawiałem się nad Saitek F.L.Y 5, bo jest w miarę tani i fajnie wygląda, ale kompletnie nie znam się na tym sprzęcie, więc nie wiem, czy warto. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
Z góry dziękuję ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam taki problem. Posiadam pada do PC Xbox 360 przewodowy i po roku czasu grania w Fifę praktycznie tylko, przestał działać przycisk LB. Miewa momenty, że zadziała, ale ogólnie nie da się już grać komfortwo w Fifę ponieważ przycisk ten odpowiada za zmianę zawodnika i lob. Nie wiem co mam teraz zrobić. W grę wchodzą dwie możliwości. Kupuję taki sam przewodowy lub zastanawiam się nad bezprzewodowym. Odstraszają mnie trochę baterię. Słyszałem o jakiś akumulatorach. Co polecacie ? Może ktoś coś doradzi z własnego doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy pad od PS4 dziala na komputerze z Win7. Bo co forum pisze co inmego, są już jakieś sterowniki, czy dopiero będą, a może wogóle są nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować