Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Radio-trójka

13 postów w tym temacie

Czy słuchacie trójki? Co chcielibyście w niej zmienić? Czy wam si podoba (a jak tak to co najbardziej)? Lubie trójke bo nie puszczają ciągle tego samego i mądrze gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 21:13, Adam k. napisał:

Czy słuchacie trójki? Co chcielibyście w niej zmienić? Czy wam si podoba (a jak tak to co najbardziej)?
Lubie trójke bo nie puszczają ciągle tego samego i mądrze gadają.


Kiedyś Trójka rzeczywiście była dobra. Miała śwetne audycje, nie przerywane co chwila najnowszym "hitem". Ogólnie, wszystko było bardzo fajnie zbalansowane, tzn. była odpowiednia porcja rozrywki, muzyki oraz pogawędek na różne tematy. Teraz niestety Trójka zrobiła się prawie jak stacja komercyjna. Kolejni dyrektorzy myślą, że dzięki temu zyskają większą popularność stacji, mi osobiście wydaję się, że robi się wręcz odwrotnie. Ludzie młodzi w radiu słuchają przeważnie tylko i wyłącznie muzyki. Co wybierają? Radio ZET oczywiście. A ludzie, którzy wymagają od radia czegoś więcej, odchodzą od Trójki. Ja osobiście nadal słucham trójki, bo mimo wszystko jest to jedyne radio, w którym nie słyszę cały dzień muzyki. A w zasadzie to słucham Trójki chyba już tylko dla słynnej listy przebojów prowadzonej przez Niedźwiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale znowu się zmienia. Rzeczywiście ostatnio Trójka robiła się bardzo komercyjna, ale od czasu powrotu programów autorskich, kiedy sami prezenterzy wybierają muzykę jaką będą grać i nie muszą konsultować tego z dyrektorem, Trójka wraca do dawnej świetności. Niech jeszcze tylko Powtórkę przeniosą trochę wcześniej to w ogóle bardzo dobrze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chętnie słuchałem 3, ale teraz rzadko kiedy. Praktycznie już wcale. Jest wiele fajnych innych stacji radiowych i lepszych. Jak już słucham radia to przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do tej stacji dawno temu, ale teraz niestety słucham chyba z przyzwyczajenia. Po ostatniej zmianie, gdzie sobotę rozpoczynam 4 godzinami publicystyki, to już powoli dość zaczynam mieć. Niestety, nawet w Trójce najczęściej dobrej muzyki możesz ostatnio posłuchać tylko, jeśli cierpisz na bezsenność (polecam Noc Muzycznych Pejzaży Piotra Kosińskiego od drugiej do szóstej rano w sobotę :P), choć na szczęście są jeszcze wyjątki (Minimax, Lista Osobista, Popołudniowe Rozmowy z Dźwiękiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 21:13, Adam k. napisał:

Czy słuchacie trójki? Co chcielibyście w niej zmienić? Czy wam si podoba (a jak tak to co najbardziej)?
Lubie trójke bo nie puszczają ciągle tego samego i mądrze gadają.


ehh.. przodowniku, jest już temat w którym dyskutujemy na temat naszego ulubionego radio ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2399&u=108
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzę tyle, iż nie jestem jakimś wielkim wielbicielem słuchania radia. Aczkolwiek-ze wszystkich stacji i audycji podoba mi się najbardziej trójkowa "Powtórka z Rozrywki" :) .
Swego czasu była to dla mnie swego rodzaju, hm, dobranocka :P . Teraz kładę się spać później, mam mniej czasu na słuchanie (a o Premierze chyba nigdy nie pamiętałem).

No cóż, czasem można się zdrowo pośmiać i to mi się podoba :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:31, Adam k. napisał:

To nie jest temat o ulubionym radiu. Widzisz róźnice między najlępszą grą a Heroesem V??


oczywiście. ale to jest forum głównie o grach komputerowych. możnaby założyć osobny temat o każdym z istniejących radio ale wtedy zrobiłby się straszny bałagan... nie sądzisz? dlatego jaknajbardziej wkskazane jest aby każda gra miała swój osobny wątek czego nie można powiedzieć o radio, samochodach, filmach, sieciach sklepów czy programach tv... dlatego do wszystkich innych niż gry tematów zakładamy wątki ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:47, Deejay napisał:

oczywiście. ale to jest forum głównie o grach komputerowych. możnaby założyć osobny temat o
każdym z istniejących radio ale wtedy zrobiłby się straszny bałagan... nie sądzisz? dlatego
jaknajbardziej wkskazane jest aby każda gra miała swój osobny wątek czego nie można powiedzieć
o radio, samochodach, filmach, sieciach sklepów czy programach tv... dlatego do wszystkich
innych niż gry tematów zakładamy wątki ogólne.

Tak ale najwięcej tematów to zabawy itp. , a po zaty jest temat o nie których stacjach radiowych osobno więc ta też może być. Koniec Oftopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham trójki, chociaż ta stacja omija wiele hitów muzycznych. Za to bardzo lubię te wiadomości sportowe, mimo iż są krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować