Zaloguj się, aby obserwować  
super_bizon

Rally Trophy :)

26 postów w tym temacie

Mówcie co wiecie o tej grze tutaj :)

gra jest stara ale jak na tamte czasy grafika byla super i mysle ze do dzis jest nawet lepsza od niektórych gierek

Jak byłem mały to pamietam tą gre kupilem cyber myche xd i tam bylo demko i sobie grałem bardzo mi sie podobała ta gra ta grafika,muzyka,klimat
niestety w demie był dostepny tylko Mini cooper :/

A tu sski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo klasyk jakich malo :D
pierwsza i ostatnia gra symulacyjno-wyscigowa, ktora kupilem w swoim zyciu oryginalna :)
bardzo fajna sprawa ;]

niestety nie idze mi granie w tego typu gry bo za szybko jezdze komputerowymi pojazdami i ciezko mi bylo skonczyc 1 rajd tzn 6 odcinkow, aby odblokowac kolejny w trybie kariery ;)

ktory to byl rok? 01/02? :D

grafika bardzo dobra moim zdaniem i nadal cieszy oko, szczegolnie efekt soczewki (wtedy bylo cos niemalego w grach komputerowych ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była w jakimś czasopiśmie, w tej grze podoba mi się to że można się ścigać autami z dawnych lat.....
Ale jak na te czasy to była porządna gierka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:49, Marcinos07 napisał:

Była w jakimś czasopiśmie, w tej grze podoba mi się to że można się ścigać autami z dawnych
lat.....
Ale jak na te czasy to była porządna gierka:)))


Była i to w kilku nawet play albo cos podobnego ale ja przegapiłem :////


D7

Mam rozumiec ze masz tez nie orginały -.^

Mi wystarzy raz mistrzosta przejechac i juz załapuje tempo jazdy xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:49, Marcinos07 napisał:

Była w jakimś czasopiśmie, w tej grze podoba mi się to że można się ścigać autami z dawnych
lat.....
Ale jak na te czasy to była porządna gierka:)))


dokładnie to była dwóch, które mam ;) :
1. KŚgry 10/2004
2. Play 7/2004

Swoją drogą to fajna gra, niestety nie przeszedłem, ale może do niej wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super bizon
po prostu RT kupilem oryginlne :D
nie jestem fanem takich scigalek i w takie gry jak CMR gralem na pozyczonych od kumpli kluczach ;] jezeli oczywiscie zachcialo mi sie w cos takiego grac ;P

a samo RT traktowalem jak zabawe i to calkiem przyjemna :D
pamietam ze zawsze mistrzostwa mi dobrze szly... a najgorsza dla mnie mapa to OS4 w Rosji xD
deszcz padal, zakrety... czeste poslizgi mnie tak irytowaly ze ho ho :D

w czasie jazdy niejeden wulgaryzm ze slina polecial w strone monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ta gre z wydania EK :D Gra naprawde jest swietna i wtamtych czasach byla lepsza od colina. Dodatku naprawde fajna zabawa jest podczas grania na lanie lub przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 18:13, tomas92 napisał:

> Była w jakimś czasopiśmie, w tej grze podoba mi się to że można się ścigać autami z dawnych

> lat.....
> Ale jak na te czasy to była porządna gierka:)))

dokładnie to była dwóch, które mam ;) :
1. KŚgry 10/2004 mam
2. Play 7/2004 nie mam

Swoją drogą to fajna gra, niestety nie przeszedłem, ale może do niej wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, nadal ją mam. Trudno, strasznie trudno kierowało się Fiatem 600 Abarth, Volvo Amazonem, czy Minim. To przez tylny napęd i tą moc! Ja osobiście bardzo lubię Saaba, zwrotne i przyjemne w prowadzeniu. Ale nie lubię najbardziej Alpine Renault! Jezu! Jaka moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem okazji zagrać, bo demko mi nie chodziło, a raczej sterowanei nie działało...gra zapewne fajna, ale na dzisiejsze czasy to juz trochę przestarzała...wolę Colina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Colin mi się nie podobał. Co to za przyjemność jeździć autami z ABS, i tymi podobnymi. Najlepsze stare auta! Są boskie w prowadzeniu. Ale według mnie, gra jest ustawiona dla osób ze sporym doświadczeniem w tkaich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem ale jakoś za tego typu grami nie przepadam, no może z wyjątkiem FlatOuta ale to już jest bardziej zręcznościówka, Rally Trophy z tego co pamiętam to dość trudna gierka... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie lekko sie nie prowadzilo tamtych aut...
szkoda ze nazw nie pamietam...

co do Saab''a:
to byl czolg >:D sie go prowadzilo wrecz fatalnie ;/ poza tym latwo bylo zrobic nim obrot na szosie o 360*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Saab miał napęd na przód, przez co gładko chodził. Czołg to według mnie był Volvo Amazon. No cóż, 2,5 tony z napędem na tył? Mała przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:40, mallard napisał:

Nie, Saab miał napęd na przód, przez co gładko chodził. Czołg to według mnie był Volvo Amazon.
No cóż, 2,5 tony z napędem na tył? Mała przesada.


w sumie wczesniej powiedzialem, ze nie pamietam dokladnie wozow ;P
ale tym tematem zrobiliscie mi chetke zeby odswiezyc pamiec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem w grudniu dwa albo rok temu i przeszłem ją z 4-5 razy, uważam że gra jest super, ma niezła grafikę i nie zgorsy realizm. Jedyne co mnie wkurzało to Gulczas jako pilot, na szczęście grę mam z Extra Klasyki więc mogłem zmienić pilota na Jrosława Boberek(nie wiem czy dobrze napisałem ale to ten co jest posterunkowym w Rodzinie zastępczej). Uważam że jest on o wiele lepszy od Gulczasa w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje kilka wozów z tej gry. Poza nimi były jeszcze: Fiat 600 Abarth, Alfa Romeo Giulia, Lancia Stratos, Volvo Amazon, Opel Kadett i kilka innych których niestety nie pamiętam. Jedno trzeba przyznać, JooWood się wywiązał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować