Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - będzie demo!

157 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 10:25, Abi Dalzim napisał:

> dokładnie mysle ze na 80% demo bedziemy mieli przed premiera w Polsce
Ale po niemiecku :/


popatrz na to z innej strony :) bo ja myślę, jako że demo będzie najprawdopodobniej po niemiecku to jak dla mnie jast bardzo dobrze, bo nie znam praktycznie wogóle niemieckiego języka, więc na żadnego spoilera w fabule raczej nie natrafię, czego bardzo bym nie chciał :) a żeby sprawdzić jak chodzi na moim sprzęcie to znajomość języka niemieckiego nie jest mi do tego potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze premiera w polsce sie przesunela na 3 ale lepiej dostac wersje bez błędów napewno warto poczekac a mi demko jest potrzebne tylko do sprawdzenia sprzetu bo i tak kupie pelna wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy rozmawiałem z KaiRo na Gothic Camp (GC, Leipzig) powiedział mi, że demo będzie na pewno, ale również pewne jest to, że będzie ono po premierze - to już było wiadomo od dawna, nie rozumiem skąd ta cała afera wokół dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu będzie demo Ghotic III :) zobaczymy jakie wymagania będzie mieć demo, chociaż demo to nie full game ale jest porównywalne i można je swego rodzaju uznać za test sprzetowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 11:54, Markoo napisał:

Demo Gothica 3 ?! Ciekawe co w nim będzie ?

dużo,dużo i jeszcze więcej... :)

A jak myślicie czy gothic mi ruszy:
windows XP
Procek: 3200+
1 GB Ram
karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GT 256 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2006 o 12:15, bezi2 napisał:

A jak myślicie czy gothic mi ruszy:
windows XP
Procek: 3200+
1 GB Ram
karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GT 256 ?



Takie kompy to były dobre pare lat temu. Teraz to nie licz nawet na max low. Spubój z Far Cry''em może Ci pójdzie na medium ale na G3 nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no sory ale fear mi chodzi na pełnych a gothic 3 ma takie wymagania jak mój komp czyli na średnich mi ruszy sprawdzcie na www.gothic.phx.pl
wejdźcie w dział gothic 3 i na engine i wymagania sprzętowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Konfiguracja, która powinna już udźwignąć Gothic 3, aczkolwiek nie pozwoli się cieszyć szczegółową grafiką:
# CPU: Pentium 4 2GHz / AMD 2000+
# RAM: 512 MB
# GPU: GeForce 3 / Radeon 8500 (64 MB)
# OS: Win2k / ME / XP / Vista
# Napęd: DVD-ROM

Konfiguracja optymalna, która zapewni grywalność na najwyższym poziomie detali: (włączone wszystkie opcje graficzne)
# CPU: Pentium 4 3GHz / AMD 3000+
# RAM: 1024 MB
# GPU: Geforce 6800 GT / Radeon X800 Pro *
# OS: Win2k / ME / XP / Vista
# Napęd: DVD-ROM

*) Do płynnej gry ze średnim stopniem szczegółowości powinny wystarczyć karty graficzne GeForce 5900 / Radeon 9800 PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że na razie nie muszę niczego dokupywac:) Co prawda nie jestem wielkim fanem Gothica, ale myślę, że sobie troszkę w niego pogram:) Mam nadzieję, że mi się spodoba, a może wtedy go kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha najlepiej aby karta obsługiwała pixel shader... nie wiem jaki i sie o to nie martwie ale ci co nie wiedzą czy ich karty to obsługują niech sprawdzą. Myślę że 2.0 wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:21, bezi2 napisał:

aha najlepiej aby karta obsługiwała pixel shader... nie wiem jaki i sie o to nie martwie ale
ci co nie wiedzą czy ich karty to obsługują niech sprawdzą. Myślę że 2.0 wystarczy


2.0 starczy ale medium. Aby cieszyc się grą na kompletnie majwyższych detalach trzeba miec karte obsługującą SM 3.0 z 256 MB do wygodnego grania. Natomiast karty low-endowe(typu R9500,9550,9600) ze 128 MB mimo że obsługują SM 2.0 to z powodu słabej wydajności nie uciągną gry na średnich - pozostaje tylko low lub coś niewiele powyżej - w takim np. Oblivionie na tego typu kartach wyposażonych w 128 MB VRAM gra przy średniej lub wysokiej rozdzielczoci tekstur po prostu wyświetlała błędy graficzne(znikające głowy, zanikanie kolorów na teksturach etc.), a że G3 używa Gamebryo, to posiadacze kart low-enodwych niech nawet nie silą się na średnie lub wysokie detale tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:30, Tomek1990 napisał:

> aha najlepiej aby karta obsługiwała pixel shader... nie wiem jaki i sie o to nie martwie
ale
> ci co nie wiedzą czy ich karty to obsługują niech sprawdzą. Myślę że 2.0 wystarczy

2.0 starczy ale medium. Aby cieszyc się grą na kompletnie majwyższych detalach trzeba miec
karte obsługującą SM 3.0 z 256 MB do wygodnego grania. Natomiast karty low-endowe(typu R9500,9550,9600)
ze 128 MB mimo że obsługują SM 2.0 to z powodu słabej wydajności nie uciągną gry na średnich
- pozostaje tylko low lub coś niewiele powyżej - w takim np. Oblivionie na tego typu kartach
wyposażonych w 128 MB VRAM gra przy średniej lub wysokiej rozdzielczoci tekstur po prostu wyświetlała
błędy graficzne(znikające głowy, zanikanie kolorów na teksturach etc.), a że G3 używa Gamebryo,
to posiadacze kart low-enodwych niech nawet nie silą się na średnie lub wysokie detale tekstur.

No to spoko moja karta obsługuje 3.0 i ma te 256 MB a Oblivion mi chodził bez zarzutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować