Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - będzie demo!

157 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 13:38, eidos napisał:

Fajnie by było gdyby demko ukazało się np. w CD-ACTION :)

Mi obojętne, mam szybki inte.. ale inni, to dobry pomysł:)
/Ile ono waży, czy nie ponad 3GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam nadzieję, że jak Oblivion poszedł mi na medium (z wyłączonymi cieniami, po co obciążać kompa czymś zbędnym) to i Gothic mniej więcej podobnie będzie chodził. Mam Athlona 2600+, Radeon 9800 PRO 128 MB i 1024 RAMu. Szczególnie chcę mieć włączony daleki widok, shadery na 2.0, trochę trawki i tekstury w miarę wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciał bym się dowiedziec jaka karta i jaki procek jest leprzy.
mam do wyboru ATI X1600 PRO 256/128 czy GEFORCE 7300 GT 265/128
i jeszcze procki AMD 3200 ATHLON S 939 64 bit BOX czy Pentium 4 3,0 GHZ 775
Pytam sie bo robie te uleprzenia specjalnie dla G3


Jezeli znacie jakies leprze zeczy za te samom cene to napiszci.
Procek i karta za ok 450 zł kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 full zajmuje lekko ponad 4Gb.
Więc spodziewajmy się że demo będzie coś około 1Gb, napewno nie wiecej niż 2gb:D
Zresztą, do tej pory największe demo jakie widziałem to Bitwa o Śródziemie 2 - 2gb, a np. taki BF2142 demo zajmuje 1,02gb, więc jak widać to wszystko zależy od obcięcia i kompresji. Bo jak np. demo robią na zasadzie, że jest full gra, i tylko wstawiają ściany(Gothic 2, korzystając z bug''a, można było wyjść poza obszar dema i dojść gdziekolwiek gdzie się chciało), to nie dziwota, że dużo waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:50, onkio1 napisał:

Witam wszystkich. Chciał bym się dowiedziec jaka karta i jaki procek jest leprzy.
mam do wyboru ATI X1600 PRO 256/128 czy GEFORCE 7300 GT 265/128
i jeszcze procki AMD 3200 ATHLON S 939 64 bit BOX czy Pentium 4 3,0 GHZ 775
Pytam sie bo robie te uleprzenia specjalnie dla G3


Moja SUBIEKTYWNA opinia:

Jeśli robisz te ulepszenia specjalnie pod Gothic 3 to moim zdaniem powinieneś zdecydować się na procesor Athlona.
Pentium jest potęgą w różnych kwestiach, ale w grach Athlony mają miażdżącą przewagę, zwłaszcza, gdy porówna się ceny. Żeby osiągnąć określoną wydajność w grach, kupując Pentium musimy zapłacić średnio 50% - 100% więcej kasy niż za Athlona. Niektórzy się upierają, że u Athlona cyfry w nazwie procesora są fikcyjne a rzeczywista częstotliwość procesora jest o wiele niższa, ale cóż z tego, skoro Athlon dla osiągnięcia tych samych wyników w grach co Pentium potrzebuje 2 razy niższych zegarów, a do tego jest o połowę tańszy?

Karty graficzne - obydwa wymienione modele są mi słabo znane. Niech się inni wypowiedzą. Jeśli brać tanio, to wybrałbym model GF 7600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:52, matmat24 napisał:

> Witam wszystkich. Chciał bym się dowiedziec jaka karta i jaki procek jest leprzy.
> mam do wyboru ATI X1600 PRO 256/128 czy GEFORCE 7300 GT 265/128
> i jeszcze procki AMD 3200 ATHLON S 939 64 bit BOX czy Pentium 4 3,0 GHZ 775
> Pytam sie bo robie te uleprzenia specjalnie dla G3

Moja SUBIEKTYWNA opinia:

Jeśli robisz te ulepszenia specjalnie pod Gothic 3 to moim zdaniem powinieneś zdecydować się
na procesor Athlona.
Pentium jest potęgą w różnych kwestiach, ale w grach Athlony mają miażdżącą przewagę, zwłaszcza,
gdy porówna się ceny. Żeby osiągnąć określoną wydajność w grach, kupując Pentium musimy zapłacić
średnio 50% - 100% więcej kasy niż za Athlona. Niektórzy się upierają, że u Athlona cyfry w
nazwie procesora są fikcyjne a rzeczywista częstotliwość procesora jest o wiele niższa, ale
cóż z tego, skoro Athlon dla osiągnięcia tych samych wyników w grach co Pentium potrzebuje
2 razy niższych zegarów, a do tego jest o połowę tańszy?

Karty graficzne - obydwa wymienione modele są mi słabo znane. Niech się inni wypowiedzą. Jeśli
brać tanio, to wybrałbym model GF 7600 GT.


7600gt kosztuje 500zł ale lepiej doda trochę kasy niż kupiś 7300 gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam taki sprzęt: Athlon 64 3200+ (2,0@2,3GHz) 1 GB Ram i Leadtek 7600 GT 256 MB (600/1600) i Oblivion chodzi całkiem przyjemnie na MAX w 1024x768, jedynie ksztusi się w lesie lub ze sporą ilością potworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wy to piszecie ? Czy nie możecie se przeczytac w odpowiedniej kategori "wymagania" i porównac se sprzęd.
Tam pisze zalecane i minimalne więc po co tu zaśmiecacie forum ?!
Zainstalujesz se demo i będziesz wiedział czy ci pójdzie G3.

(= wszystko jasne
[/\]
[\/]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy gothic 3 weszedlby mi w ogole? mam celerona 3.06ghz 512RAM-u geforce FX 5500 256 MB DDR AGP X. Prosze was o szybko odpowiedz .Za odpisanie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7600GT Posiada wydajniejsze jednostki cieniowania wierzchołków i pikseli . Jednak w wielu starszych grach 6800GT
może wypaść korzystniej. A swoją drogą obecnie wsadziłem w komputer 7900GT i nie jestem zadowolony jakoś mi Oblivion troszkę za wolno działa hmm może powinienem swoje core duo jeszcze ze 200-300 mhz podkręcić ? Czy może kupić sobie x1800 w podobnej cenie ? Wezmę chyba jutro z pracy i zobaczę czy będzie lepiej . Acha żeby zaraz nie było że jestem nienormalny mam LCD 22 cale i nie lubię skalowanego obrazu stąd ten ból w Oblivionie.
Mam nadzieje że Gothic 3 będzie działał poprawnie z rozdzielczościami panoramy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą wersją demonstracyjną :/
Zazwyczaj demo wychodzi przed premierą jakies gry a nie po niej.
Na razie i tak "ani słychu ani widu" owej produkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:29, Tieru napisał:

a czy gothic 3 weszedlby mi w ogole? mam celerona 3.06ghz 512RAM-u geforce FX 5500 256 MB
DDR AGP X. Prosze was o szybko odpowiedz .Za odpisanie z gory dziekuje



Ale po co sie pytasz? No odpowiedz mi, jak pisze w minimalnych 1024Mb RAM to znaczy, że na 512 nie wejdzie! Czy to jest takie trudne ludzie? Po co sie pytacie jak wam pójdzie, przecież premiera polska jest już za parenaście dni. Nie możecie tyle wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwni jesteście, pójdzie na 512, bo angole gadali że działa tylko laguje strasznie


zresztą, nie zdarza się raczej nigdy że gra nie działa bo jest za mało ramu, kiedyś mając 256Ramu grałem tylko w gry z minimum 512 i chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować