Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - będzie demo!

157 postów w tym temacie

Bardzo fajnie, że będzie demo, ciekawe tylko, czy CD Projekt go spolszczy, tak jak to zrobił z demami np. HoM&M 5, czy RoL? No i mam nadzieję, że to demo pojawi się jeszcze przed polską premierą Gothica 3, bo jak nie, to jego istnienie - przynajmniej dla mnie - nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 06:41, SimFury napisał:

A co z wersja EK??

WW3PL, on pyta co nowego o EK :P
SimFury- na razie nic, w tym tygodniu (może nawet dzisiaj) CDP ma się wypowiedzieć w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się szykuje test dla sprzętu. Mam nadzieję, że jakoś to będzie chodziło, bo jak nie to wydatek się szykuje i to nie lichy :(((
Aha - i nie chce dema po Niemiecku - język Goethego jest dla mnie jak średniowieczne narzecze jednego z plemion południowo afrykańskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:51, VoytaS.tk napisał:

Ten screen jakos nie powala szczegolnie patrzac na tekstury na ziemi, ja wiem ze grafa nie
ma az takiego znaczenia, jednak niech z wymaganiami idzie rowniez grafa.



Co rozumiesz przez "nie pozwala szczególnie patrzeć"??? Chodzi ci o to że tekstury podłoża są brzydkie czy co?? Poza tym to dość stare zdjęcie z dość starej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:55, Kodi127 napisał:

> Ten screen jakos nie powala szczegolnie patrzac na tekstury na ziemi, ja wiem ze grafa
nie
> ma az takiego znaczenia, jednak niech z wymaganiami idzie rowniez grafa.


Co rozumiesz przez "nie pozwala szczególnie patrzeć"??? Chodzi ci o to że tekstury podłoża
są brzydkie czy co?? Poza tym to dość stare zdjęcie z dość starej wersji...

Czytaj uważnie, napisał "nie powala szczególnie patrząc (...)"
Chociaż to wygląda bardziej na kiepskiego kompa i ustawione niskie detale, więc posiadacze mocniejszych kombajnów mogą sobie pozwolić na więcej bajerów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne ale kiedy będzie jakieś info o kolekcjonerce G3, w zeszłym tygodniu pisaliście że info podacie w tym tygodniu, a tu ani widu ani słychu?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby demko wyszło również w języku polskim i to przed premierą gry (żeby każdy mógł potestować i wtedy dopiero decydować sie na zakup). Ale chyba nie taka jest polityka wydawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm i mam nadzieje że demo wyjdzie przed premierą w Polsce ;d
I może CD wyda jakiegoś patcha żeby chociaż napisy były po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować