Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - będzie demo!

157 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 15:02, Lumbago napisał:

Dobry żart, ciesz się na na średnich Ci nie będzie zarywać.


haha. moze pozotawie do zdanie zeby sie ludzie posmiali:)bo ja sie niezle usmialem, poczytaj se chlopaczku bo niewiem ile tam masz lat sadze ze malo i g wiesz, poczytaj sobie ze ludzie z ram 512, jakis tam salby radeon procek 2600 i grali na srednich a na takim sprzecie jak moj max detale i jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:08, Lumbago napisał:

To Ty sobie chłopaczku sprawdź FPSy, jak lubić efekt matrix w grach to prosze Cię bardzo. To
że pójdzie nie znaczy, że będzie się dało grać.


Oblivion-wlocznone wszystko na maxa oprocz cieni- 30 fps biegiem na informatyke do podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś ale niech Ci będzie, a może chodzi Ci o 3,0 FPSy. To Tobie przydał by się powrót do podstawówki bo tam tak dzieci kłamią jak Ty. Pokaż mi screena e tyle wyciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:13, Lumbago napisał:

Śmieszny jesteś ale niech Ci będzie, a może chodzi Ci o 3,0 FPSy. To Tobie przydał by się powrót
do podstawówki bo tam tak dzieci kłamią jak Ty. Pokaż mi screena e tyle wyciągasz.


hahaha boze boze masz w temacie oblivion moje screeny! 30 fpsow jaki koles dziwny! na moim sprzeci to nic dziwnego lol ze grasz na sprzeci rownym mario to pomysl ze juz noaw epoka kompowa moj jest warty grubo ponad 2000 wiec oblivion nawet nie probuje sie przyciac
maasz screna z oblivion masz !

tutaj moj screen a innych nie dam bo nie mam juz bo gre skasowalem pozatym nie musisz mi wierzyc ale zapytaj czy to prawda ze mi gra na takim sprzeci chodzila 30 fpsow to ja powiesz bo niewierze to cie cale forum wyłacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale nie widze FPSów, a wrok mam bardzo dobry. Pozatym screena to ja sobie mogę z byle której strony wiąć i powiedzieć, że to mój. BTW chwalisz się kompem czy żalisz??Ja mam AMD2000XP 768 Ramu i gf4mmx i Gothic 3i na max detalach wyciągam 130 FPSów ;). Pozatym wnioskuje że jesteś ropieszczonym dzieckiem ponieważ piszesz texty w stylu: No:D Ja sadze ze pogram sobie na max detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:27, Lumbago napisał:

Sory, ale nie widze FPSów, a wrok mam bardzo dobry. Pozatym screena to ja sobie mogę z byle
której strony wiąć i powiedzieć, że to mój. BTW chwalisz się kompem czy żalisz??Ja mam AMD2000XP
768 Ramu i gf4mmx i Gothic 3i na max detalach wyciągam 130 FPSów ;). Pozatym wnioskuje że jesteś
ropieszczonym dzieckiem ponieważ piszesz texty w stylu: No:D Ja sadze ze pogram sobie na max
detalach:)


hahahahah pogram an ie sadze! a nie wierz gowno mi do tego czy ty wierzyzs i mam to gdzies LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:19, dziki wiehu napisał:

> Śmieszny jesteś ale niech Ci będzie, a może chodzi Ci o 3,0 FPSy. To Tobie przydał by
się powrót
> do podstawówki bo tam tak dzieci kłamią jak Ty. Pokaż mi screena e tyle wyciągasz.

hahaha boze boze masz w temacie oblivion moje screeny! 30 fpsow jaki koles dziwny! na moim
sprzeci to nic dziwnego lol ze grasz na sprzeci rownym mario to pomysl ze juz noaw epoka kompowa
moj jest warty grubo ponad 2000 wiec oblivion nawet nie probuje sie przyciac
maasz screna z oblivion masz !

tutaj moj screen a innych nie dam bo nie mam juz bo gre skasowalem pozatym nie musisz mi wierzyc
ale zapytaj czy to prawda ze mi gra na takim sprzeci chodzila 30 fpsow to ja powiesz bo niewierze
to cie cale forum wyłacha

Nie obrazaj innych co? Nie jesteś tu sam. Może jak byś dostał ostrzeżenie od Moderator to byś się nauczył mogę to zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziki wiehu, alias SD4HJ po raz kolejny dostał bana :P

Wracając do tematu, jestem ciekaw ile demko będzie zajmowało, i jak twórcy rozwiążą problem zmniejszenia świata gry na potrzeby dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:09, Sztywny-pl napisał:

Wracając do tematu, jestem ciekaw ile demko będzie zajmowało, i jak twórcy rozwiążą problem
zmniejszenia świata gry na potrzeby dema.


Nie wiem czy widziałeś jak to zrobili w Gothic 2 - ograniczyli obszar gry tabliczkami i niewidzialnymi ścianami. Swoją drogą dało się to łatwo obejść i można było w demku zwiedzić dużo więcej niż przewidzieli twórcy, jednak świat za tabliczkami był niekompletny, bez NPC-ów itp, więc za bardzo nie miało to sensu, można było sobie tylko popsuć przyjemność z gry. Ale zawsze ciekawostka;)

Przy okazji - patrząc na tą stronę forum zastanawiam się czy moderator coś zrobi z tą... hmmm... bardzo dojrzałą dyskusją powyżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ściągne demko poto by zobaczyć czy mi pojdzie gra na min. detalach ale itak wątpie w to ;/ a wy jak myślicie, pojdzie na moim sprzęcie : procesor 3 Ghz, karta GeForce FX 5500 128mb, 512 Ram ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję że na moim Semronie 2800+, Radeonie 9550/128 i 512 Ramu pójdzie chociaż na minimalnych. A nawet jeśli nie to sobie poczeka na półce aż zrobię modernizację kompa ;)
Cóż... nadzieję trzeba zawsze mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja mam tylko nadzieję że na moim Semronie 2800+, Radeonie 9550/128 i 512 Ramu pójdzie chociaż na minimalnych. A nawet jeśli nie to sobie poczeka na półce aż zrobię modernizację kompa ;)
Cóż... nadzieję trzeba zawsze mieć."

HeHe mam identyczny sprzet i identyczne nadzieje ale i tak dokupuje jeszcze 512 ramu i nową grafike specjalnie dla GOTHICA 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 czesc Gothica zapowiada sie bardzo ladnie jestem ciekaw czy fabula tez bedzie tak excytujaca jak w poprzednich czesciach. Wyadaje mi sie ze na slabych kompach tez pojdzie napewno powstana specjalne patche ktre zaradza temu zeby gra chodzila n slabszych kompach ja mam intel p 4 ht 2x 2,66ghz 1024 ramu x ultra ddr;p gf 7600 gs na agp gra raczej powinna normalnie chodzic chodz slyszalem ze ma miec wieksze wymagania od Obliviona ale mozliwe ze to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:37, Mariax napisał:

ja ściągne demko poto by zobaczyć czy mi pojdzie gra na min. detalach ale itak wątpie w to
;/ a wy jak myślicie, pojdzie na moim sprzęcie : procesor 3 Ghz, karta GeForce FX 5500 128mb,
512 Ram ???


Z tego co podawali, Gothic 3 powinien ruszyć nawet z kartami GF piątej serii. Gorzej może być z RAM-em. Wszędzie podają, że MINIMALNE wymagania to 1GB. Oczywiście cuda się zdarzają, często gra odpala na dużo słabszym sprzęcie niż powinna wg zaleceń producenta, jednak z drugiej strony w takich przypadkach najczęściej nie ma mowy o jakimś sensownym graniu, chyba, że kogoś zadowoli kilka klatek na sekundę w najniższych detalach. Dokupować RAM-u, panowie, i to DUUUżO. Jak RAM będzie OK, to może (?) wystarczy lekki overclocking GeForce''a 5500 żeby jakoś sensownie pograć na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy niektóży gracze obrazili by się jakby CD-Project zrobił patha który obniża wymagania na kompa Do Gothica 3 czy Grafika z Gothic 2 byla taka zła można by przerobić troche Gothic 3 dużo czasu ale opłacało by się im bo by poszły 2 serie więcej kasy 1. Zadowoleni gracze 2. Co wy nato odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, przecież to proste. Wystarczy wyciąć 80% świata, tekstury zmniejszyć z 5 razy i zatrudnić 20 ludzi, żeby zrobili patcha do tak skomplikowanej gry nie znając jej kodu źródłowego. Napiszmy petycję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować