Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II - jest już wersja demonstracyjna!

64 postów w tym temacie

Ja niestety najpierw pobrałem demo, a dopiero później przeczytałem o tym, że mój procek nie współpracuje z grą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 11:37, brrupsz napisał:

Dziecko neo :P. IMHO ważna informacja, bardzo dużo ludzi posiada jeszcze te procki.

:P

hehe, dbam o dobro innych, limit się mnie nie tyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:18, Thoor napisał:

PAMIETAJCIE : RUN''S GREAT ON P4 EXTREME EDITION

...a na pozostałych dziala bez problemow :P

nie ma to jak wroga propaganda ;)

eh, jeszcze 3h... moze jak ktos sie nudzi to jakies swoje screeny wrzuci? wiem, sa na necie, ale ciekawi mnie jak na normalnych kompach wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2006 o 14:23, gmx napisał:

eh, jeszcze 3h... moze jak ktos sie nudzi to jakies swoje screeny wrzuci? wiem, sa na necie,
ale ciekawi mnie jak na normalnych kompach wyglada..


hehe ja jeszcze w pracy tylko 1 h a demko już mam na peen drive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:23, gmx napisał:

eh, jeszcze 3h... moze jak ktos sie nudzi to jakies swoje screeny wrzuci? wiem, sa na necie,
ale ciekawi mnie jak na normalnych kompach wyglada..


U mnie na najwyższych ustawieniach wygląda tak:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:41, Bedwyr napisał:

U mnie na najwyższych ustawieniach wygląda tak:

dzieki, niezle :)
ja niestety sciagam od nowa - okazalo sie ze w nocy sciaganie padlo na 90-kilku % :( jak znowu bedzie problem poszukam jakiegos torrenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z dema.

Na moim sprzęcie - Ath64 3500, 1gb ram, 7600gs 256 ddr3 (galaxy, nie podkręcana), gra chodziła na full całkiem płynnie, a że na starcie piszę, że z pełną wersją może być tylko lepiej, więc to WIELKI PLUS, że taka gra działa płynnie na nie najnowszym już przecież sprzęcie.

A co do samej gry? Otoczenie jest całkiem ładne, jednak nie powala, to samo tyczy się jednostek - są poprawne. Grafika nie będzie mocnym atrybutem tej gry, ojj nie...

Interaface całkiem znośny. Świetnie, że jest aktywna pauza, jednak ikonki jednostek poprawiłbym, bo ciężko rozróżnić np. łuczników od mieczników.

Dźwięki bardzo dobre -> świetnie brzmią wykrzykiwane rozkazy, czy wystrzelone strzały.

Czekam na pełną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jestem dziwny, ale zawsze w grach TW największą frajdę sprawiała mi ta część a''la RISK, a nie same bitwy... ;] Co nie zmienia faktu, że demko Medievala II fajne jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 20:22, biszcopt napisał:

Na moim sprzęcie - Ath64 3500, 1gb ram, 7600gs 256 ddr3 (galaxy, nie podkręcana), gra chodziła
na full całkiem płynnie, a że na starcie piszę, że z pełną wersją może być tylko lepiej, więc
to WIELKI PLUS, że taka gra działa płynnie na nie najnowszym już przecież sprzęcie.


U mnie po włączeniu wszystkiego na full (rowniez najwyższa mozliwa dokładnośc modeli - co ciekawe, opcja dostępna tylko w trybie bitwy po wyjściu do opcji grafiki) gra miała 9-10 fpsów czego nie da się nazwać płynnością. Nie widzę też róznicy między jednostkami ustawionymi na High a tymi na Ultra High oprócz spadku wydajności. (przy High średnio 18-15 fps)

Zmiana rozdzielczości z 1280x1024 na 1024x768 nie wpływa na wzrost wydajności co jest troche dziwne...

Sprzęt to X2 4200+ 2GB Ramu w dualu i GF7800GT 256Mb lekko podkręcony

Dnia 11.10.2006 o 20:22, biszcopt napisał:

A co do samej gry? Otoczenie jest całkiem ładne, jednak nie powala, to samo tyczy się jednostek
- są poprawne. Grafika nie będzie mocnym atrybutem tej gry, ojj nie...


No własnie, myslalem ze będzie ciut lepiej i... płynniej.

Dnia 11.10.2006 o 20:22, biszcopt napisał:

Interaface całkiem znośny. Świetnie, że jest aktywna pauza, jednak ikonki jednostek poprawiłbym,
bo ciężko rozróżnić np. łuczników od mieczników.


No i gdzie jest tryb śledzenia kamerą strzał!! To było najfajniejsze w pierwszym Medievalu :P

Mam nadzieje że pełna wersja będzie troche lepiej zoptymalizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 11:20, Mlody napisał:

ta typowa strategie - sledzenie strzal kamera ....idz sobie zagraj w FEAR , pozdro



Bzdury gadasz i widać ze w Medievala nie grałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować