Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II - jest już wersja demonstracyjna!

64 postów w tym temacie

tak dominiku nie gralem:)) jak dla mnie liczy sie grywalnosc, to jest strategia a nie pixele na ekranie gdzie podziwiam widoczki i kolorki ...<glaszcze> pozdro pocwicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 00:51, Mlody napisał:

tak dominiku nie gralem:)) jak dla mnie liczy sie grywalnosc, to jest strategia a nie pixele
na ekranie gdzie podziwiam widoczki i kolorki ...<glaszcze> pozdro pocwicz :)



JAK NIEGRALES W MTW1 TO SIE NIEWYPOWIADAJ O STRATEGIACH BO TA GRA JEST JEDYNA W SWOIM RODZAJU a sledzenie strzal i innych pociskow poprawia grywalnosc o 100% pozdro i sam pocwicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w strategie jak Ciebie na swiecie nie bylo jeszcze, a takie bajery jak sledzenie strzal itp. do strategi ma sie jak %%%%%.... Ale nowe pokolenie cieszy sie jak ma piekna grafike itp. , jakbys gral troszke wczesniej to bys wiedzial ze grywalnosc , miodnosc >all . Ale jestes za mlody i malo doswiadczony , zeby to wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 08:49, Mlody napisał:

gralem w strategie jak Ciebie na swiecie nie bylo jeszcze, a takie bajery jak sledzenie strzal
itp. do strategi ma sie jak %%%%%.... Ale nowe pokolenie cieszy sie jak ma piekna grafike itp.
, jakbys gral troszke wczesniej to bys wiedzial ze grywalnosc , miodnosc >all . Ale jestes
za mlody i malo doswiadczony , zeby to wiedziec :)


Brawo młody, podpisuję się pod twym postem.
Grafa to nie wszystko. Ale poczekajmy na pełna wersje MTW2 i dopiero ocenimy. Ja tam już dawno zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow the forums are running hot with demo chat. I thought I better hurry up and address some of your concerns so you can relax and enjoy the weekend. As mentioned in the developer blogs the demo is a pre-beta build and since then the game has had over 2 months of polish and optimization. I am happy to inform you that:

• SSE2 is only required for the demo, the release version of the game will only require SSE.

• Most of the issues with the Athlon XP processor were fixed for the release version of the game, the single player game works fine but there are a few residual issues with multiplayer and as such we can’t officially support it.

• Regarding frame rate, considering there has been over 2 months of work on game optimization I think it’s safe to assume the frame rate in the release game will be better than the one seen in the demo.

I will be sure to keep up to date with the demo chat and try and address any additional issues requiring clarification.

Jason


Z tego co pisza na oficjalnym forum ma byc drugie demo juz nie wymagajace SSE2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"U mnie po włączeniu wszystkiego na full (rowniez najwyższa mozliwa dokładnośc modeli - co ciekawe, opcja dostępna tylko w trybie bitwy po wyjściu do opcji grafiki) gra miała 9-10 fpsów czego nie da się nazwać płynnością. Nie widzę też róznicy między jednostkami ustawionymi na High a tymi na Ultra High oprócz spadku wydajności. (przy High średnio 18-15 fps)

Zmiana rozdzielczości z 1280x1024 na 1024x768 nie wpływa na wzrost wydajności co jest troche dziwne...

Sprzęt to X2 4200+ 2GB Ramu w dualu i GF7800GT 256Mb lekko podkręcony"


U mnie (bitwa pod Agincourt [jak zle to prosze poprawic, nie pamietam jak sie to pisze :D]) smiga jak ta lala. 1280x1024, wszystko high, detale,efekty,detale jednostek ultrahigh, anizo 16x, AA 4x i zero ciec. Moze masz stare sterowniki?
Sprzet to Athlon 64 3200+ 1GB RAM dual i GF 7900GT. Nie podkrecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ściągnąłem, grałem i wygrałem obie bitwy (wow ;), ale nie poświęciłem wiele czasu na podziwianie grafiki oraz kombinowanie z jej ustawieniami i porownaniem z wydajnością. Może mi kto powiedzieć, jak włączyć licznik FPS-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie, ktory z tych serwerow obsluguje opcje Resume? Wlasnie bolesnie sie przekonalem, ze Worthplaying nie obsluguje. Chcialbym sobie pograc w to demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Medieval II: Total War ukaże się w polskiej wersji językowej już 9 listopada bieżącego roku. W chwili obecnej można składać zamówienia przedpremierowe."
to czemu w planie jest 1 grudnia? kolejna opozniona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo zrobiło na mnie wrażenie. Na dopracowanym silniku Rome bitwy prezentują się efektownie... Chociaż jaskrawe ubarwienie wojaków francuskich przed moimi pozbycjami skutecznie utrudniało jakikolwiek przegląd sytuacji. :D

Ja również, jak Szczeblo, wiążę większe nadzieje z trybem turowym... Połączenie elementów z Mediebala pierwszego i Rome z dodatkiem możliwości wpływania na poczynania Stolicy Apostolskiej... Mniam!

Czekam na pełną wersję z niecierpliwością. Oby nie pogubili się w tłumaczeniu, jak fragmentami w poprzedniczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz niemoge sie doczekac wersji finalnej. Byloby super gdyby CD Projekt w ramach bonusu uraczyl nas Rome:Total War Alexander w wersji PL. To jest formalny wniosek od spolecznosci :-) Kto jest za - wpisywac sie migiem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:43, Tullusion napisał:

Czekam na pełną wersję z niecierpliwością. Oby nie pogubili się w tłumaczeniu, jak fragmentami
w poprzedniczce...

A pamietasz moze, co bylo nie tak? Ciekawi mnie to... jakis jaskrawy przyklad?
Poki co, z tej serii gralem tylko w Shoguna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wygląda smacznie no i powinno mi pujśc chodź moja karta jest specyficzna ale ma shadery wiec mam szanse ale jak patrze na tom grafe to sie boje a pozatym to jakie ta gra ma wymogi bo nie moge znaleźć wiem już na jakich prockach nie pujdzie na szczęście mnie to nie dotyczy:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:56, Elwro napisał:

A pamietasz moze, co bylo nie tak? Ciekawi mnie to... jakis jaskrawy przyklad?
Poki co, z tej serii gralem tylko w Shoguna :-)


Głównie literówki, ale również, czasami, nieudolnie sformułowane zdania. Ale to pewnie wina różnic językowych, idiomów... Ale nie było źle, naprawdę. A Medievala polecam, po zaliczeniu dema stwierdzam, że to będzie hit. :)

A. I pozdrowienia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować