Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 16:18, soundboy napisał:

a ja mam pytanie wrecz prosbe takiego pokroju. ma ktos z was ps3 badz xbox 360 nawet i gra
na tych konsolach na zwyklym tv odbiorniku nie obslugujacych hd no np niech bedzie plaski kineskop,
100hz? badz ma ktos moze screeny jak grafa na czyms takim wyglada bo jestem ciekawy. chetnie
bym kupil ktoras z tych konsol tylko wlasnie nie widizalem jak to wyglada na takim tv a niestety
nie posiadam innego a hajsu tyle tez nie mam by zakupic nowy :)



Wyglada całkiem nieżle duzo lepiej niz na ps 2 czy innych konsolach starszej generacji wiec polecam zakup

A przy okazji mam sam jedno pytanie jak myslicie czy bedzie mozna w przyszlosci przerobic ps 3 tak aby chodzily na nim gry pirackie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:12, gluchy94 napisał:

A przy okazji mam sam jedno pytanie jak myslicie czy bedzie mozna w przyszlosci przerobic
ps 3 tak aby chodzily na nim gry pirackie ?!

Oby nie. Niestety wszystko można "złamać" i co głupsi ludzie będą próbować przerobić PS3 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to już jest, było i bedzię było tak z ps1 ps2 to tak też bedzie z ps3 twórcy next-gen''owych konsol mówili że ceny maja byc dla każdego ale czy ja wiem czy stac mnie żeby kupic gre średnio za 199,90 no nie wiem czy to tak tanio ale z grami na kosole zawsze tak było jestem szcześliwym pośadaczem ps2 (już 2lata)a mam raptem 1/2 półki z grami na ps2 a na kompa mam 3 półki więdz wniosek sam sie nasówa.

P.S Mam nadzieje że was nie zanudziłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem z PS 3 podłączylem go do Sony Brivia ( oczywiście z Hd ) i obraz jest bardzo kiepskiej nie wiem co jest grane ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:40, Chilid napisał:

Witam serdecznie mam problem z PS 3 podłączylem go do Sony Brivia ( oczywiście z Hd ) i obraz
jest bardzo kiepskiej nie wiem co jest grane ;/;/

A czym podłączyłeś PS3? Jeśli chcesz uzyskać dobrą jakość musisz połączyć kablem hdmi, a nie zwykłym chinchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:40, Chilid napisał:

Witam serdecznie mam problem z PS 3 podłączylem go do Sony Brivia ( oczywiście z Hd ) i obraz
jest bardzo kiepskiej nie wiem co jest grane ;/;/


A czym podpiąłeś? Jeżeli kablem zintegrowane AV to się nie dziw. Do takiego telewizora najlepiej kupić kabel commponent albo HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Saturnie Virtua Fighter''a 5 na Bravii. Wygląda obłędnie, wspaniała grafika!! F1 też wygląda świetnie. Swoją drogą kupowanie PS3 bez telewizora HD to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KannX czy aj wiem F1 to kicha droga i frurki ładnie zrobione ale jak popatrzysz na otoczenie ludzi itd to smiac sie chce
jak narazie MotorStorm i RFOTM rulzz czekam jeszcze tylko na ACE COMBAT 6 co MS ukradł soniakowi :P na czasowa wylacznosc i dopiero bedzie ciekawie szkoda tego mgs co nie wyjdzie w tym roku i FF nowego :( a najbardziej dobilo mnie ze w azji dostana ps3 z 80gb dyskiem a my nie ale podobno jeden z dyrektorow z sony powiedzial ze mozliwe ze zrobia cos w stylu kupujesz i mowisz prosze wmontowac 80 gb,120gb itd fajny patent ale ciekawe ile hd bedzie kosztował widzieliscie juz gre Darknes ? to bedzie zabawa :D ale R&C bedzie wypasny tysz wiec co do ostatnich poglosek ze ps3 traci gry to bzdura stac ich na wlasne wypasne produkcje chociasz by LBP ( little big Planet ) co jest patenciarskim 100% hitem :Djak sie rpzyjrzec gry sa wypasne tak czy siak a co do kabli tata rexik powie HDMI HDMI ale jak ktos niema to plaski ekran i tysz da sie grac a wtym samym czasie zbieramy na LCD co juz za 1600zł można kupić jakiś fany tani mały telewizorek do ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można podłączyć konsole PlayStation 3 to 17 calowego monitora Crt(z wtyczką D-sub, kabel zamontowany na stałe).Ile do grudnia ma wyjść gier na PlayStation 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:17, master matrox napisał:

> > Czy ktoś z Was posiada zdjęcia Starter Packa, ale w dużym rozmiarze?
> ?

To już widziałem, ale chodziło mi o zdjęcie autorskie.

yyy zdjęcie autorskie wyglądałoby tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:33, master matrox napisał:

> Czy dużo % gier z PS2 NIE działa na PS3 ?

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?generation=PS2

Tu masz Polską stronę.


Ups, nie ten link :/
http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm;ZSESSIONID=Gy2hyYh2FQLcvJV71bxZCpb77h9PYqmxLQZn2z2jnpV4t7hpvzSL!-17282286 87?locale=pl_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mam pytanka dwa

1.Czy Max Shooter (przejściówka do konsol by móc podłączyć mychę i klawiaturę) będzie działać na PS3?
2.Czy mój Tracer Gamepad Proton Shot będzie działał na ps3? bo ma taką samą końcówkę jak ma ps2 i czy takie samo ma ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować