Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 16:59, cubba napisał:

Hm...
Nosze sie z zamiarem kupna ps3... Tylko nie mam pojęcia jaka grę mogę dokupić do czarnulki.

Czy są jakieś RPGi na PS3 warte polecenia?


Hmm, na chwilę obecną moim zdaniem najlepszym RPG jest The Elder Scrolls IV: Oblivion. Jest to bardzo rozbudowany RPG, zapewni baaaardzo długo godzin rozgrywki. Na dodatek pięknie prezentuje się z oprawą audio-wizualną. No, a potem czas na Final Fantasy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 16:59, cubba napisał:

Hm...
Nosze sie z zamiarem kupna ps3... Tylko nie mam pojęcia jaka grę mogę dokupić do czarnulki.

Czy są jakieś RPGi na PS3 warte polecenia?


Bardzo ci polecam Bladestorm: The Hundred Years'' War jest to strategia z domieszką RPG, a co do samego RPG to Enchanted Arms i Folklore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:54, eidos napisał:

Bardzo ci polecam Bladestorm: The Hundred Years'' War jest to strategia z domieszką RPG,
a co do samego RPG to Enchanted Arms i Folklore


Konsolkę już kupiłem. W Saturnie była bardzo korzystna oferta: czarnulka 40GB + 2 gry (Uncharted i Heavenly Sword) w zestawie. :)
Cieszę się, że wymieniłeś grę Folklore, bo ta pozycja podczas czytania recenzji różnych gier wpadła mi w oko i ją mam zamiar sobie dokupić. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:49, cubba napisał:

> Bardzo ci polecam Bladestorm: The Hundred Years'' War jest to strategia z domieszką
RPG,
> a co do samego RPG to Enchanted Arms i Folklore

Konsolkę już kupiłem. W Saturnie była bardzo korzystna oferta: czarnulka 40GB + 2 gry
(Uncharted i Heavenly Sword) w zestawie. :)
Cieszę się, że wymieniłeś grę Folklore, bo ta pozycja podczas czytania recenzji różnych
gier wpadła mi w oko i ją mam zamiar sobie dokupić. :)
Pozdrawiam.


A za ile kupiłes ? I w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz. Bardzo polecam GH3 lub Assassin''s Creed. Fifa 08 jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chcesz piłkę. Uncharted może Cię zrazić, jeśli nie radzisz sobie z celowaniem przy użyciu pada... Ew. jest Heavenly Sword, ale jest on bardzo krótki. Może Burnout Paradise?
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 12:55, xXx-man napisał:

a ja poszlem na rozwiazanie mi nie proponowane i postanowilem kupic HP OoF

Nie jest to stricte next-gen, przy czym PS3 pokazuje na razie swoją prawdziwą moc dopiero podczas działania gry exclusive''a, niekoniecznie multiplatformera.

Ale cóż, nie dla mnie, może Tobie się spodoba ;)

@Aragloin -> wejdźże na dowolny spis gier na PS3 (np. ten GOLowski albo choćby ofertę jakiegoś lepszego sklepu) i po prostu poprzeglądaj ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam troszkę głupie pytanie... jestem zainteresowany kupnem konsoli, ale... słyszałem gdzieś kiedyś, o obniżkach, ale nie wiem, czy już za nami czy przed... Orientuje się ktoś?

Z tego co dzisiaj patrzyłem to w MM jest za 1700zł z 2 grami Uncharted i Heavenly Sword (słyszałem, że świetnymi grami). Dobra cena, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:54, eidos napisał:

> Hm...
> Nosze sie z zamiarem kupna ps3... Tylko nie mam pojęcia jaka grę mogę dokupić do
czarnulki.
>
> Czy są jakieś RPGi na PS3 warte polecenia?

Bardzo ci polecam Bladestorm: The Hundred Years'' War jest to strategia z domieszką RPG,
a co do samego RPG to Enchanted Arms i Folklore

Bladestorm to syf jakich mało. Niezbyt udany eksperyment Koei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że wcale nie potrzeba telewizorów Full HD aby się cieszyć przepięknym obrazem z PS3... różnice do HD Ready są niewielkę i chyba nie opłaca się kupować telewizora Full HD. Jak myślicie?
A właśnie wy jakie macie telewizorki podpięte do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 11:42, ImRo Nixon napisał:

Gdzieś czytałem, że wcale nie potrzeba telewizorów Full HD aby się cieszyć przepięknym
obrazem z PS3... różnice do HD Ready są niewielkę i chyba nie opłaca się kupować telewizora
Full HD. Jak myślicie?

Roznice miedzy 720p a 1080i faktycznie nie sa jakies wielkie ,ale w niektorych grach zauwazalne.Mimow szystko grafika jest przepiekna .

Dnia 22.02.2008 o 11:42, ImRo Nixon napisał:

A właśnie wy jakie macie telewizorki podpięte do konsoli?

LCD Samsunga ale jaki model to nie powiem bo t eliterki i cyfekri przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... a ogarnijcie to:

http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/18147

niby jakiś tam nie wielkich lotów telewizorek HD Ready ale: "Cyfrowe wejście HDMI do podłączenia urządzeń zewnętrznych generujących obraz o rozdzielczości 720p lub 1080i"

Czyli, że można grać w PS3 na rozdzielczości 1080i? Wszystko na to wskazuje... więc... po co kupować Full HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 13:37, ImRo Nixon napisał:

Czyli, że można grać w PS3 na rozdzielczości 1080i? Wszystko na to wskazuje... więc...
po co kupować Full HD?

Teoretycznie tak ale nie do konca .Do telewizora dochodzi obraz w 720p a on go skaluje ,ze wyglada jak 1080 .To nie 100% 1080i tylko lekko zretuszowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ten: http://www.topmarket.pl/telewizory_lcd/LG_37_LC_41_R.php

Zawalista firma, ale nie* ma tej opcji 1080i co telewizor w zamieszczonym linku powyżej... To oznacza, że jest gorszy?

*bynajmniej nie widze tej opcji

Przepraszam, że temat zbacza bardziej w stronę telewizorów, a nie PS3... ale to moim zdaniem ważna sprawa dotycząca PS3

Kurde zwaliłem akcje... "Złącza z tyłu obudowy: RF-antenowe, Component (Y,Pb,Pr), Scart 1, Scart 2, HDMI/HDCP x2 (480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p), RGB D-sub (15pin)". Czyli ma tą samą opcje co Grundig... Sorry nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 22:29, ImRo Nixon napisał:

Z tego co dzisiaj patrzyłem to w MM jest za 1700zł z 2 grami Uncharted i Heavenly Sword
(słyszałem, że świetnymi grami). Dobra cena, nie?


W Media Markcie w legnicy jest za 1300 zeta. Bez gier i drugiego Sixaxisa.

PS: Starter Packi się już dawno skończyły więc jeśli myślicie, że kupicie PS3 za ~1500 zeta +Motorstorm+ Sixaxis gratis czy inna opcja, to jesteście w błędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:58, Sarturias napisał:

> Z tego co dzisiaj patrzyłem to w MM jest za 1700zł z 2 grami Uncharted i Heavenly
Sword
> (słyszałem, że świetnymi grami). Dobra cena, nie?

W Media Markcie w legnicy jest za 1300 zeta. Bez gier i drugiego Sixaxisa.


Na to samo wychodzi kolego. Załóżmy, że jedna gra kosztuje 200zł... :P

Kurde kupiłbym tego PS3, bo mam kase z osiemnastki, ale rodzice mnie zabiją... mam zawalistego kompa... jakbym kupił telewizor było mniej przypału... Ale postaram się namówić, aby wziąść telewizor na raty, a ja bym już na przypał kupił tego PS3... zawalisty bym miał komplecik... ale małe szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować