Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem PS3 i mam w związku z tym jedno pytanie.
Czy na tej konsoli, tak jak na PS2, nie muszę obawiać się po całym dniu gry że coś się zepsuje ?
Tj. czy jeśli będę grał przykładowo z 8 godzin, to nic się nie spali w konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 11:04, NuGGet napisał:

Zastanawiam się nad kupnem PS3 i mam w związku z tym jedno pytanie.
Czy na tej konsoli, tak jak na PS2, nie muszę obawiać się po całym dniu gry że coś się
zepsuje ?
Tj. czy jeśli będę grał przykładowo z 8 godzin, to nic się nie spali w konsoli ?


Jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli w wersji 40 gb, grałem chyba około 6 godzin w Motorstorm''a i żadnych zwiech/przegrzania nie zauważyłem. Do granicy ponad 8 godzin może dojdę z GTA4 w weekend :) (w tedy napisze czy też się nic nie przegrzało ;)).

Jedna rada, konsola musi być oddalona od ściany (lub innej rzeczy) o jakieś 15 cm (ja tak mam), ponieważ najcieplejsze powietrze wychodzi z tyłu konsoli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(z ciekawości): Ktoś mi mówił ,że można do ps3 podłączyć internet i klawiaturę i np: pisać na gram.pl . Czy to prawda? Mi się zdaje ,że nie ale się spytam. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 11:36, ja33no napisał:

(...)


Też mam PS3 w wersji 40GB i u mnie również nie ma żadnych problemów związanych z długością użytkowania. Konsola w pierwszych dniach chodziła po około 10-15 godzin na dobę i nie było żadnych kłopotów. Wszystko działało dobrze, a sprzęt prawie w ogóle się nie grzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi informacyjnej .:
a pytania sa nastepujace
- co to jest Netykieta????
-co to jest ifnormacja ???
-co to jest Macintosh??

Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 15 min prill pomozcie jak nikt nie iwe to niech napisze nie mam pojecia lub cos w tym stylu .... plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 15:14, Krzysiekmaster napisał:

- co to jest Netykieta????

internetowa? czyli spis zasad jakie panują w internecie, trzeba ich surowo przestrzegać.

Dnia 25.04.2008 o 15:14, Krzysiekmaster napisał:

-co to jest ifnormacja ???

informacja? no to najnowsze wiadomości ze świata i z polski ;) ale chyba nie o to ci chodziło

Dnia 25.04.2008 o 15:14, Krzysiekmaster napisał:

-co to jest Macintosh??

komputer osobisty Apple. spotykamy w nim system operacyjny Mac OS X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 12:21, albinskia napisał:

Mam pytanie(z ciekawości): Ktoś mi mówił ,że można do ps3 podłączyć internet i klawiaturę
i np: pisać na gram.pl . Czy to prawda? Mi się zdaje ,że nie ale się spytam. :)

Pozdrawiam.


Tak to prawda. Internet chyba wiesz jak podłączyć ;), co do klawiatury to może być np. ta:
http://www.cdrinfo.pl/news/10662

Najlepiej wpisz sobie w google.pl "klawiatury do PS3", znajdziesz parę fajnych ofert :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:12, ja33no napisał:

> Mam pytanie(z ciekawości): Ktoś mi mówił ,że można do ps3 podłączyć internet i klawiaturę
> i np: pisać na gram.pl . Czy to prawda? Mi się zdaje ,że nie ale się spytam. :)
Tak to prawda. Internet chyba wiesz jak podłączyć ;),

A czy można podłączyć jeszcze myszkę i wykorzystywać ją w grach, np.: grając w Cod4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:53, Rumcajs52 napisał:

A ja mam innu pytanio :P
Czy da się podłączyć pod USA myszę i klawę i grać normalnie przez to? Czy trzeba kupić
tego DROOOGIEGO! fragefixa? :)


Raczej nie ;p, ale Frag FX to bardzo fajne urządzenie (ma nawet sixaxis)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 23:33, Rumcajs52 napisał:

Ale na filmikach jakoś tak tandetnie wygląda :) I ta cena...


Innego rozwiązania niema, do większości gier jest potrzebny sixaxis, wiec myszka dotykowa, która jest dołączona do klawiatury (kiedyś dawałem linka) nie wystarczy do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko takie, a raczej prośbe - zawołanie o pomoc :p
(Nie wiem czy już to pytanie nie padło, nie chciało mi sie wertować wszystkich postów :/ :p)

Czy mógłby ktoś mi napisać JAK, w jaki sposób podłączyć Headphone''sy do konsoli Ps3 ażeby działały, znaczy wprawić w ruch, podłączyłem przez USB, śmigałem w opcjach sprawdzałem, próbowałem, ale nie wiem, tak jakby ich konsole nie widziała czy co, nie mam pojęcia co zrobić :| Zakupiłem niejakie Splitfish/ozzoo3D (dawno tu nie bywałem, mam nadzieje że za podanie marki nie łamie sie regulaminu).
Pomóżcie.

20080426172950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie, myślę że optymistyczne wiadomości:
1) na początku nadchodzącego tygodnia dostaniemy demo Haze z okazji Playstation Day
2) w czwartkową aktualizację dostaniemy demo Race Driver: GRID oraz Bourne Conspiracy

No, nareszcie jakieś dema :) Ja jestem z nich zadowolony, na pewno ściągnę demko Haze i GRID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się podłączyć konsolkę do monitora z wejściem D-Sub? Jak tak to, w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować