Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam. W okolicach marca-kwietnia planuje kupić sobie PS3 i w związku z tym mam pytanie , jakie przyszłoroczne gry , które ukażą się tylko na tej konsoli , są godne zainteresowania ? Jak na razie wiem , że akurat w tej kwestii Killzone 2 jest absolutnie moim numerem jeden , ale czy w przyszłym roku szykuje się więcej takich przebojów na tej konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 21:53, Sebat1 napisał:

Witam. W okolicach marca-kwietnia planuje kupić sobie PS3 i w związku z tym mam pytanie
, jakie przyszłoroczne gry , które ukażą się tylko na tej konsoli , są godne zainteresowania
? Jak na razie wiem , że akurat w tej kwestii Killzone 2 jest absolutnie moim numerem
jeden , ale czy w przyszłym roku szykuje się więcej takich przebojów na tej konsoli
?


A God of War 3 to nie hit :) ? Po za tym na pewno wyjdzie ( nie tylko na PS3) nowe Call of Duty czy Tekken 6(chyba). Tytułów na pewno będzie bardzo dużo i znajdziesz coś dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zapowiada się również God of War III, Heavy Rain, Uncharted 2. Ale nie samymi ekskluzywnymi tytułami człowiek żyje. Jest też sporo dobrych tytułów które wyszły na obie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2008 o 22:02, Meykan napisał:

Nieźle zapowiada się również God of War III, Heavy Rain, Uncharted 2.

Uncharted 2 , oj tak w tą grę na pewno z chęcią zagram. :) GoW III też fajnie się zapowiada , ale trochę boje się , że to nie moje klimaty. A o Heavy Rain niewiele słyszałem , do tej pory nie interesowałem się tę grą , czas najwyższy to zmienić. Dzięki za rady. ;]

Dnia 24.12.2008 o 22:02, Meykan napisał:

Ale nie samymi ekskluzywnymi tytułami człowiek żyje. Jest też sporo dobrych tytułów które wyszły na
obie konsole.

Też racja , ale stoi to u mnie na dalszym planie , bo w multi platformowe tytuły będę grał też i na PC. O ile oczywiście wymagania tych gier na to pozwolą , bo jak wiadomo co chwila są coraz wyższe , a update mojego półtorarocznego kompa to już raczej nie będę robił.

Ryan Kam
Call of Duty na konsoli ?! Dziękuje , ale postoje. A Tekken 6 też odpada , bo nie przepadam za bijatykami. Ale mimo wszystko , też dzięki za dobre chęci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 23:30, Sebat1 napisał:

Też racja , ale stoi to u mnie na dalszym planie , bo w multi platformowe tytuły będę
grał też i na PC. O ile oczywiście wymagania tych gier na to pozwolą , bo jak wiadomo
co chwila są coraz wyższe , a update mojego półtorarocznego kompa to już raczej nie będę
robił.

Ale ja właśnie mówię że te tytuły które wyszły tylko na X360 i PS3. Czyli takie The Bourne Conspirancy, Battlefield: Bad Company czy Army of Two to też dobre tytuły.

I na razie żadna z nich na PC nie jest zapowiedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Gramowicze, mam problem!

Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 od września. Wszystko było ok. Grałem na złączu HDMI.
Teraz jestem u rodziny i staram się podłączyć ps3 przez eurozłącze, a jedynym tego skutkiem jest czarny ekran telewizora. Próbowałem różnych możliwości. Podłączanie przez kabelki, eurozłącze. Włączanie ps3 z grą, bez gry. I nic! Nawet nie wyświetla mi się ekran początkowy ps3.

Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 10:07, Meykan napisał:

Ale ja właśnie mówię że te tytuły które wyszły tylko na X360 i PS3. Czyli takie The Bourne
Conspirancy, Battlefield: Bad Company czy Army of Two to też dobre tytuły.

Aha , to sorki , że źle zrozumiałem. ;) Z tych trzech tytułów które wymieniłeś , to tylko Battlefield: Bad Company mnie interesuje , wiele dobrego słyszałem o tej grze. Dopisuje do mojej listy must have. ;]

Dnia 25.12.2008 o 10:07, Meykan napisał:

I na razie żadna z nich na PC nie jest zapowiedziana.

A jest więcej tego , tylko chodzi mi o coś pokroju Bad Company ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam X360, ale miałem podobny problem. Czy na przejściówce HDMI na eurozłącze, nie ma czasem takiego guzika z napisem HDMI---SCART ? Wystarczy jak przełączysz to drugie(nie HDMI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:26, Bodasz napisał:

Mam jeszcze takie pytanko odnośnie profili - powiedzmy zakładam dwa profile na PS3. Czy
istnieje taka możliwość, że grając na przykład w Soul Calibur''a IV każdy z graczy gra
na osobnym profilu czy też jest tak jak przypuszczam - gra odpala się na wybranym profilu
i tyle?


Mała poprawka z mojej strony - LittleBigPlanet jest pierwszą moją grą (wczoraj ją dostałem ;), która obsługuje łączenie profilów. Ja, logując się na swoim, zapraszam do gry brata i konsola od razu się pyta, który profil ma dołączyć (można się też zalogować jako gość, jeśli na przykład gramy z kumplem). Świetnie się to sprawdza, bo przedmioty które zdobędziemy są rozdzielane na oba konta (ale Trofea już nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:11, Camponator napisał:

Drodzy Gramowicze, mam problem!

Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 od września. Wszystko było ok. Grałem na złączu HDMI.
Teraz jestem u rodziny i staram się podłączyć ps3 przez eurozłącze, a jedynym tego skutkiem
jest czarny ekran telewizora. Próbowałem różnych możliwości. Podłączanie przez kabelki,
eurozłącze. Włączanie ps3 z grą, bez gry. I nic! Nawet nie wyświetla mi się ekran początkowy
ps3.

Pomóżcie!


Jak dla mnie wina telewizora, bo u mnie konsola chodzi zarówno przez HDMI na telewizorze HD, jak i przez Euro/Czincze na zwykłym odbiorniku. Nie wymaga to żadnego grzebania w ustawieniach - podłączam i chodzi. Masz może pod ręką inny telewizor do sprawdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:28, Sebat1 napisał:

A jest więcej tego , tylko chodzi mi o coś pokroju Bad Company ?


Resistance 2 :) Sam nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, ale dwóch kumpli gra i chwalą sobie bardzo ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:31, W.S.A.D napisał:

Ja mam X360, ale miałem podobny problem. Czy na przejściówce HDMI na eurozłącze, nie
ma czasem takiego guzika z napisem HDMI---SCART ? Wystarczy jak przełączysz to drugie(nie
HDMI).


Nie ma.
Ale nie miałem na myśli przejściówki HDMI na Euro.
Raczej PS3--->Euro. Taki kabelek co był w przypadku ps2

Emeraldar - No właśnie mam 2 i ani na jednym, ani na drugim nie chodzi. Dodam, że oba nie mają wejścia HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem chlebaka 80''ątki : )
Wygląda przecudownie, ale mam pytanie : )
W raz z zestawem był zwykły kabel (nie pamiętam dokładnie jaki, ale wiecie o co kaman) i obsługuję on tylko 576i. I stąd moje pytanie, jaki polecicie mi kabel HDMI (bo ten z zestawem sprawia, że obraz na dużym tv lcd wygląda jak brzydkie dziecko, interesuje mnie 1080i) ? Czym właściwie one się różnią ? Bo widzę na allegrosach, że są za 29,90 jak i za 120zł. I jeszcze drugie pytanie: )
Jaką polecicie mi grę na start ? Najlepiej taką do 100zł.

Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 12:37, Emeraldar napisał:

Resistance 2 :) Sam nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, ale dwóch kumpli gra i chwalą
sobie bardzo ten tytuł.


Z tego co słyszałem druga część jest bardzo dobra , ale pierwsza to już chyba niekoniecznie. Jedno wiem na pewno , nie zagram w dwójkę , dopóki nie zagram w część pierwszą , a nie wiem czy jest to w ogóle opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część nie jest zła, jest dobra, to tyle. Była na prawdę znakomitą strzelanką, ale tylko na stracie konsoli, teraz mamy więcej takich gier i część na pewno lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tą stronę. :)

Do kilku użytkowników mam rady. :)

Qbasmok007

Polecam Ci się przejść do jakiegoś większego sklepu z rtv i zapytaj o jakiś dobry kabel HDMI.. może tego najtańszego nie bierz, ale za 50zł spokojnie dostaniesz w miarę dobrej jakości kabel.
Na necie można nawet 5m kable za 600zł znaleźć, ale o to chyba Ci nie chodzi. :)
PS. Przede wszystkim nie opłaca się kupować kabla dedykowanego do PS3, bo po części płacisz tam za markę, a o ile nie bedziesz tego kabla wpinal i wypinał co chwilę, to spokojnie starczy tańszy. (UWAGA! W sklepie zapytaj, czy jakby coś nie działało, to możesz przyjść wymienić na inny, z innej firmy. Wtedy będziesz miał gwarancję, że będzie lux ;)

Camponator

Podczas uruchamiania plejki przyciskiem na PS3, musisz go długo przytrzymać aż piknie. :) Wtedy ustawienia zresetują Ci się tak, że spokojnie będziesz mógł korzystać z tego TV. :)

Sebat1

Z gier które mogę spokojnie polecić to tak:

Z tańszych(starszych):

- Uncharted
- Heavenly Sword
- Assassin''s Creed
- Resistance
- Motorstorm
- Gran Turismo 5: Prologue

Z tych trochę droższych (nowszych):

- Metal Gear Solid 4
- Grand Theft Auto IV
- Tomb Raider: Underworld
- Prince of Persia
- LittleBigPlanet

Z nadchodzacych gier to tak jak Ci już niektórzy polecili. :)

Jest jescze mnóstwo dobrych gier, ale to już zależy od Twoich upodobań...

Burnout Paradise, Ratchet & Clank, Bourne Conspiracy, Soul Calibur IV, Dragon Ball itp. :)

ps. Strzelaniny na PS3 to nic trudnego. :) Teraz nie sprawiają mi najmniejszego problemu... Natomiast jak chcę pograć w CSa to zauważyłem, że łoją mnie niemiłosiernie. :D chyba straciłem ten refleks PCtowca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 12:07, Wiecha14 napisał:

Z tańszych(starszych):

- Uncharted
- Heavenly Sword
- Assassin''s Creed
- Resistance
- Motorstorm
- Gran Turismo 5: Prologue

Na dzień dzisiejszy na 100% wiem , że koniecznie muszę sobie kupić Assassin''s Creed i Uncharted , co do reszty to raczej nie jestem przekonany.

Dnia 27.12.2008 o 12:07, Wiecha14 napisał:

Z tych trochę droższych (nowszych):

- Metal Gear Solid 4
- Grand Theft Auto IV
- Tomb Raider: Underworld
- Prince of Persia
- LittleBigPlanet

GTA IV to mój numer jeden na liście zakupów. ;) A gry MGS 4 i LBP jak na razie stoją u mnie pod znakiem zapytania.

Dnia 27.12.2008 o 12:07, Wiecha14 napisał:

Burnout Paradise, Ratchet & Clank, Bourne Conspiracy, Soul Calibur IV, Dragon Ball itp. :)

Burnout Paradise to kolejna gra którą na pewno kupię. Reszta odpada.

Dnia 27.12.2008 o 12:07, Wiecha14 napisał:

ps. Strzelaniny na PS3 to nic trudnego. :) Teraz nie sprawiają mi najmniejszego problemu...
Natomiast jak chcę pograć w CSa to zauważyłem, że łoją mnie niemiłosiernie. :D chyba
straciłem ten refleks PCtowca. :D

A ja właśnie nie mam najmniejszego zamiaru stracić mojego refleksu PeCetowca , za bardzo jestem do niego przywiązany. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:44, Qbasmok007 napisał:

/.../


Jeśli chodzi o kabel HDMI, to tutaj akurat w zasadzie każdy będzie dobry. Nie bierz oczywiście jakiegoś kabla nieznanego producenta za 15 zł, ale już coś za 30 zł "bardziej markowego" zdecydowanie powinno sprostać Twoim oczekiwaniom. Myślę, że do 50 zł bez kłopotu znajdziesz dobry kabel HDMI, kup najlepiej taki z filtrami - zawsze mieć lepiej, niż więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż posiadam grę która może być wyświetlana w jakości hd (1080) lecz po załadowaniu rozdzielczość ustawia się na 720 ...w ustawieniach gry nie ma opcji dotyczących rozdzielczości a niedawno dostałem PS3 i nie wiem jak temu zaradzić:( proszę o radę w tej sprawie jak najszybciej:) z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:11, Mroczny78 napisał:

mam problem otóż posiadam grę która może być wyświetlana w jakości hd (1080) lecz po
załadowaniu rozdzielczość ustawia się na 720 ...w ustawieniach gry nie ma opcji dotyczących
rozdzielczości a niedawno dostałem PS3 i nie wiem jak temu zaradzić:( proszę o radę w
tej sprawie jak najszybciej:) z góry dziękuje!


Po pierwsze 1080 może być "i" albo "p", jaki masz tv?
Po drugie, większość gier na ps3 obsługuje jedynie rozdzielczość 720p, niektóre mogą być skalowane w górę do rozdzielczość full hd ( 1080p), tylko zaznaczam, "skalowane w górę", co nie znaczy, że chodzą w tej rozdzielczości ( mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi ).
A jeszcze jedno, może nie masz ustawionej w konsoli rozdzielczości 1080? ( w opcjach obrazu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować