Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 17:09, player000 napisał:

Co do gier to jakaś bijatyka (tu mnie kręci Soul Calibur 4) coś do strzelania i może
jakieś wyścigi. A poza tym to uncharted wydaje się ciekawe i LBP chyba też.


Hm, jak grałeś w Soul Calibur IV i Ci się spodobało - to okej, bierz. Ja swego czasu dość najarałem się na ten tytuł, ale po zagraniu w demo nijak mi do gustu nie przypadło. Przyzwyczajenie do Tekkena robi swoje, SC jakoś nie trafił do mnie. Jeśli chodzi o Uncharted, to bierz na 100%. Będziesz tylko miał kłopot, aby upolować nową nie-platynę w folii (mi to zajęło tak ze dwa tygodnie), ale może gdzieś znajdziesz. Gierka jest przednia, naprawdę przyjemnie się gra, a oprawa audio-wizualna po prostu jest cudowna. LBP zamierzam kupić jeszcze w tym miesiącu - fenomen sam w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:18, player000 napisał:

dlaczego miam polować na nie-platynę w foli?


Bo platyny na Playstation 3 wyglądają po prostu paskudnie? ;) Co jak co, ale sprawę ewidentnie zawalili. Żółty pasek i srebrny kolor prezentują się bardzo kiepsko, a wartość w kolekcji takiego wydania jest znikoma - patrząc przez oko kolekcjonera oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:44, player000 napisał:

czym różnią się Dualshock 3 i SIXAXIS?

DS 3 ma chyba wibracje, czego nie było w SISAXIS''ie? Jeśli pomyłka, to proszę o poprawienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:44, player000 napisał:

czym różnią się Dualshock 3 i SIXAXIS?

Razor ma rację, Duale wibrują, Siksy nie.

A w sprawie platyn, fakt, wyglądają okropnie. Ale jeśli już masz kupić to kup, bo sama gra się niczym nie różni ;) Matrox podszedł do tematu czysto kolekcjonersko, ja też wolę zafoliowane pierwsze wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:51, player000 napisał:

a co z pozimicą w DS3? oraz czy pady do PS3 (przynajmniej te od sony) można ładować przez
USB?

Tak. Podłączasz joypad pod USB i podczas jak się ładuje ty możesz dalej grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:51, player000 napisał:

a co z pozimicą w DS3?

Z poziomicą? W sensie czy wyłapują ruch? Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem jak to nazwać ale chodziło mi właśnie o zmiany położenie. A jeśli nie lubię grać z wibracjami to są jakieś dodatkowe zalety by jako drugiego pada kupić DS3 a nie SIXAXIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:08, player000 napisał:

nie wiedziałem jak to nazwać ale chodziło mi właśnie o zmiany położenie. A jeśli nie
lubię grać z wibracjami to są jakieś dodatkowe zalety by jako drugiego pada kupić DS3
a nie SIXAXIS?

Są troche cięższe przez co wygododniej leżą w dłoni. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy ps3 i glosnikow 5.1: jak sprawdza sie to dekodowanie przez konsole? Ma ktoś jakieś porównaie np. do logitehów z5500? Mam w planach taki zestaw głośników, a potem ps3. (bo teraz jestem w szponach konkurencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:20, player000 napisał:

Ile wyjść mini jack ma PS3? Da radę podłączyć 2 pary tradycyjnych słuchawek?


Playstation 3 nie ma żadnych złącz tego typu. Od dźwięku mamy wyjście optyczne, dzięki któremu konsole podepniemy do zestawu kina domowego.

Dnia 15.01.2009 o 19:20, player000 napisał:


Nie, na razie się wstrzymaj. W USA premierę miał już Socom z oficjalnym, licencjonowanym headsetem PS3, ale na razie tej w Europie nie ma - kiedy takowa się odbędzie, wtedy rozejrzyj się za tym sprzętem. Oryginalny headset wygląda naprawdę znakomicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są gry przy których mogą bawić się 2 osoby na jednej konsoli PS3? Tylko bez sportowych (nie interesują mnie) i bijatyk (w tym temacie stawiam na SC4 i tylko niego), za to najbardziej zależy mi na ścigałkach i strzelankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś napisać czy można podłączyć do PS3 normalne zwykłe słuchawki z mikrofonem??pytam się ponieważ zamierzam kupić grę TOM CLANCY''S : END WAR a tam można skorzystać z funkcji voice command...mam słuchawki kupione do PC (CREATIVE HS-600) i nie wiem czy muszę dokupić jakieś inne...proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:58, Mroczny78 napisał:

czy mógłby mi ktoś napisać czy można podłączyć do PS3 normalne zwykłe słuchawki z mikrofonem??pytam
się ponieważ zamierzam kupić grę TOM CLANCY''S : END WAR a tam można skorzystać z
funkcji voice command...mam słuchawki kupione do PC (CREATIVE HS-600) i nie wiem czy
muszę dokupić jakieś inne...proszę o odp:)

Jeśli mają wejście usb, to powinny działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:32, player000 napisał:

Jakie są gry przy których mogą bawić się 2 osoby na jednej konsoli PS3? Tylko bez sportowych
(nie interesują mnie) i bijatyk (w tym temacie stawiam na SC4 i tylko niego), za to najbardziej
zależy mi na ścigałkach i strzelankach.

Polecam LittleBigPlanet. Naprawdę świetna gra która dostarczyła mi dużo rozgrywki i nadal to robi.
Również świetna jest gra przez internet. Możesz się dzielić stworzonymi przez siebie poziomami w necie. To gra o nieograniczonych pomysłach.

A ze strzelanek? Mało jest takich gdzie strzela się razem przy jednej konsoli. Słyszałem że Army of Two ma taką opcję ale ręki sobie uciąć nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:33, Meykan napisał:

A ze strzelanek? Mało jest takich gdzie strzela się razem przy jednej konsoli. Słyszałem
że Army of Two ma taką opcję ale ręki sobie uciąć nie dam.

Owszem, w Army of Two można grać w dwie osoby i szczerze tę grę polecam :) Jeszcze obie części Resitance mają coopa. No i wypadałoby mieć MotorStorm 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować