Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No już po wszystkim. Nic się nie dzieje.

Aha i ogólnie to ile powinno się robić ten proceder? Bo ja tak ok. 20 sekund to robiłem. Starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:00, Meykan napisał:

Aha i ogólnie to ile powinno się robić ten proceder? Bo ja tak ok. 20 sekund to robiłem.
Starczy?


Z tego co widziałem na filmikach, to pół minuty - minuta w zupełności wystarcza, więc w zasadzie tak. U mnie konsola robiła sobie fan-test ostatnio jakieś dwa tygodnie temu - całkowicie sama - gram sobie w GTA IV i nagle wiatraki na maxa i nie ma przebacz - tylko wyłączenie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:49, master matrox napisał:

> Aha i ogólnie to ile powinno się robić ten proceder? Bo ja tak ok. 20 sekund to
robiłem.
> Starczy?

Z tego co widziałem na filmikach, to pół minuty - minuta w zupełności wystarcza, więc
w zasadzie tak. U mnie konsola robiła sobie fan-test ostatnio jakieś dwa tygodnie temu
- całkowicie sama - gram sobie w GTA IV i nagle wiatraki na maxa i nie ma przebacz -
tylko wyłączenie pomoże ;)

To tak tak grałeś?? Eeee to widać że nie ma czego się bać skoro aż takie coś wytrzymuję.

Raz na miesiąc będę robił takie coś. Może i częściej jak będzie się coś z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 20:15, Meykan napisał:

To tak tak grałeś?? Eeee to widać że nie ma czego się bać skoro aż takie coś wytrzymuję.


No stary, czekałem za pierwszym razem z 5 minut, zanim przestanie - ale się nie doczekałem i pomógł tylko restart. Sama dobrze wie, kiedy ma to zrobić - akurat najczęściej robi to wieczorami, gdy jest już dość ciepło. Latem jak ktoś zapomniał otworzyć okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ma co ukrywać fałszywej skromności, ale w niedługim czasie może nawet do końca lutego chcę się stać posiadaczem "czarnulki" w wersji 80GB. Mam do was pytanie, czy do zestawu tego co jest w pudełku z konsolą trzeba coś jeszcze dokupywać osobno??, jeżeli tak, to co trzeba dokupić. Do czasu zaopatrzenia się w nowy telewizorek grałbym na kineskopie 29" Samsunga. Myślę, że zakup "czarnulki" jest dobrym wyborem, szczerze to na inne konsole nawet nie spoglądam. Z góry dzięki za odp. DevilMis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kup bundlepacka z Killzonem 2, będziesz miał świetną grę na start:) Dokupywać nic nie będziesz musiał oprócz kabla hdmi ( ale to już pod nowy telewizor ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 09:09, DevilMis napisał:

/.../


Wszystko co potrzebne jest do grania, znajdziesz w zestawie. Pad, okablowanie, sama konsola oczywiście - jedynie będziesz musiał się zaopatrzyć w jakąś grę. Tutaj akurat wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz, ale praktycznie nawet za 100 zł można kupić coś naprawdę niezłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do PS Store...
Czy da się płacić za gry i gadżety telefonem? Np. poprzez sms lub połączenie? Bo mam nadmiar gotówki na karcie u siebie i nie mam naprawdę co z tym robić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:53, cubba napisał:

A ja mam pytanie co do PS Store...
Czy da się płacić za gry i gadżety telefonem? Np. poprzez sms lub połączenie? Bo mam
nadmiar gotówki na karcie u siebie i nie mam naprawdę co z tym robić... ;)


Niestety, nie ma tak dobrze - nie ma takiej opcji. Też nad tym ubolewam, bo często tak jak Ty mam nadmiar gotówki i gdyby była opcja wykorzystania ich w PSS, z chęcią bym to uczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarnulka coraz bardziej za mną chodzi, mam kolejne pytanie czy PS3 razem z Resistance 2 za 1499zły to dobra cena, czy szukać jeszcze taniej, to cena z rybnickiego MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie wiem za bardzo na czym polega podłączenie do internetu przez PS3.
Mam neostrade, Liveboxa, czy jak podłączę go do PS3 (tak za tydzień kupuję), to będę mógł grac przez neta? Czy trzeba to jakoś konfigurować, albo robić coś dodatkowo? Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:48, MastAlol napisał:

Mam pytanie, nie wiem za bardzo na czym polega podłączenie do internetu przez PS3.
Mam neostrade, Liveboxa, czy jak podłączę go do PS3 (tak za tydzień kupuję), to będę
mógł grac przez neta? Czy trzeba to jakoś konfigurować, albo robić coś dodatkowo? Ktoś
się orientuje?

Po prostu podłączasz kabel Enthernet do konsoli i masz neta. Ewentualnie jak będziesz miał jakiś modem który będzie podłączany o prądu to wtedy po robisz tak.

Podłączasz kabel Enthernet do konsoli, wyjmujesz wtyczkę od prądu od modemu i dopiero włączasz konsole. A odłączyć trzeba dlatego że modem się musi zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie:) Czyli pogram sobie przez neta :D
Aha i jak to jest jeszcze z dyskiem twardym? Znajomy ma PS3 i ma jakieś tam gry, mogę sobie je zgrać na dysk i grać odrazu z dysku, bez płytki? Bo jak coś bym sobie od niego wszystko zgrał odrazu jak pożyczę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 23:31, MastAlol napisał:

No to fajnie:) Czyli pogram sobie przez neta :D
Aha i jak to jest jeszcze z dyskiem twardym? Znajomy ma PS3 i ma jakieś tam gry, mogę
sobie je zgrać na dysk i grać odrazu z dysku, bez płytki? Bo jak coś bym sobie od niego
wszystko zgrał odrazu jak pożyczę :]

Gry na dysk się instalują a i tak musisz mieć włożoną płytę.
To tylko przerzucanie danych żeby gry ogólnie się szybko ładowały. A płyta i tak musi być.
Chociaż są gry które chodzą z płytki bez instalowania takie jak Uncharted Drake''s Forutne czy niedługo Killzone 2.

Ale nie ma się co martwić. Ja mam dysk 40 GB i mi starcza. Takie GTA IV tylko 3 GB na dysku twardym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to za kolorowo by było :]
Czyli pasuje zainwestować odrazu w jakieś dobre tytuły, a nie tylko od kumpla wymuszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:52, konikDARK napisał:

Hej do Play Station 3 będą chodzić starsze gry z PS i PS 2 ?


Temat wałkowany wiele razy. W Europie modelem PS3, który obsługiwał gry z PS2 była wersja z dyskiem o pojemności 60GB - reszta modeli nie wspiera wstecznej kompatybilności względem PS2. Wsparcie dla gier z PS One ma każdy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:22, MastAlol napisał:

No i zakupione, do konsoli dodatkowo gierka Resistance 2, dam znać co i jak później :D


Trochę przekręcę radę Meykana. Po jaką chorobą podłączać PS3 do Liveboxa przez kabel Enthernet skoro można podłączyć poprzez WiFi, co jest znacznie wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:50, Kurammi napisał:

Trochę przekręcę radę Meykana. Po jaką chorobą podłączać PS3 do Liveboxa przez kabel
Enthernet skoro można podłączyć poprzez WiFi, co jest znacznie wygodniejsze.


Właśnie rozkminiłem to sam czytając instrukcję :) Jutro będę podłączał wszystko, może to dziwne ale dziś mi się nie chce :] Do jutra poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować