Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No widzicie a mi za "nie wiadomo jaką" cholerę nie chce złapać sygnału nawet jeśli stoi jakieś 30 centymetrów od czarnulki, przy PSP problemów nie miałem ale przy PS 3 już są.. może po prostu mi mój kochany modem wypadł o jeden raz za dużo z moich dziurawych łapek..;) nic to gram na kablu i nie mam specjalnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 22:54, MastAlol napisał:

Może coś źle skonfigurowałeś? Przełączałeś na ustawieniach modemu, żeby wyłączyło adres
MAC czarnulki?:)

Mam tylko w tym wypadku jedną krótką odpowiedź - Nie..;) cóż wygląda na to, że jestem tak samo ciemną masą jak sama konsola...;) czarny czarny czarny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą :) Nie chce mi się pisać po swojemu, po piwku się rozleniwiam, więc pozwolę sobie zacytować znalezione na necie:

"Zakladam ze juz aktywowales neostrade i komp ci smiga na tym liveboxie, wiec teraz aby PS3 działało w sieci, robisz analogiczne kroki jak w przypadku PCta:
1) Odpalasz PS3. Wchodzisz kolejno w Settings > System Settings > System Information, z tamtad spisujesz sobie MAC address twojej PS3ki.
2) Odpalasz programik do konfiguracji Liveboxa. Wchodzisz w zakladke "Siec bezprzewodowa", a nastepnie w "Edytuj liste filtrów MAC". W rubrykę adres MAC wpisujesz mac adress swojej PS3''ki i klikasz dodaj. Zamykasz i zapisujesz zmiany.
3) Na PS3''ce wchodzisz w Settings > Network Settings > Internet Connection Settings. Wybieramy kolejno:
- Wireless
- Scan (powinno wykryc bezprzewodowa siec twojego Liveboxa)
- SSID: wklepujesz taki jaki masz podany na Liveboxie (np "neostrada_costam")
- Security: WEP
- WEP key: wpisujesz taki jaki masz podany na Liveboxie (Klucz WEP)
- IP Adress: Automatic
- DNS: Automatic
- DHCP: Do not set
- MTU: Automatic
- Proxy: Do not use
- UPnP: Enable

Teraz juz MUSI smigac :]
Powodzenia :] "


Szczurowi też się na jutro przyda prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - Spasiba - Thank U - Diki Moc - tak ogólnie w kilku językach na raz by owy przekaz był ponad narodowy..;) już jutro gdy będę miał takową sposobność od razu to zrobię, uf przynajmniej skończy się tachanie liveboxa po schodach z góry na dół z góry na dół z góry na dół...;)
Człowiek uczy się całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, może głupie ale jednak...
Z tego co wszyscy wiemy nasze osiągnięcia dotyczące trofeów są zapisywane na serwerze i ściśle związane z naszym kontem na PSN. Co się dzieje kiedy w momencie wykonania zadania z przyczyn "różnych" konsola nie ma kontaktu z netem. Czy trofeum zostanie nam przyznane po ponownym podłączeniu czy też może.... ( ! ) ? Mam nadzieję, że Sony wzięło pod uwagę tego typu przypadki i obowiązuje to pierwsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak będziesz kończył grać. Najeżdżaj na ikonkę pucharu i naciskasz trójkąt. I robisz Sync with server. Wtedy robi się proces krótki i masz zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 21:16, Pablor napisał:

Pytanko, może głupie ale jednak...
Z tego co wszyscy wiemy nasze osiągnięcia dotyczące trofeów są zapisywane na serwerze
i ściśle związane z naszym kontem na PSN. Co się dzieje kiedy w momencie wykonania zadania
z przyczyn "różnych" konsola nie ma kontaktu z netem. Czy trofeum zostanie nam przyznane
po ponownym podłączeniu czy też może.... ( ! ) ? Mam nadzieję, że Sony wzięło pod uwagę
tego typu przypadki i obowiązuje to pierwsze rozwiązanie.


Zapewne chodzi Ci o przypadek, gdy konsola nie ma połączenia z internetem.
Otóż... Wystarczy, że trofea zostaną pobrane z płyty lub internetu przy pierwszym uruchomieniu gry. Wowczas konsola wie, co i jak trzeba zdobyć na jakie trofeum... Można wtedy spokojnie grać offline ile się chce, a po ponownym podłączeniu jej do internetu i wykonaniu synchronizacji z serwerem, wszystkie osiągnięcia zostaną zapisane na profilu PSN... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizor minimum 60Hz, dlatego po pierwsze sprawdź jak stary, bo znam przypadki, że nie było mowy o gorszym obrazie.... nie było żadnego obrazu :-). Powiem też szczerze trudno mi szacować ile % traci gra kiedy obraz jest wyświetlany przez zwykły telewizor, ale kilka razy widziałem obraz na innych telewizorach niż full hd i hd ready i nie wyglądało to dobrze, powiem więcej wyglądało fatalnie. Inna sprawa, że jeżeli nie będziesz miał porównania to taki obraz będzie dla Ciebie normą, gorzej jeżeli widziałeś gierkę np. w sklepie na telewizorze hd, a po przyjściu do domu... rozczarowanie. Jak dla mnie obraz w hd dodaje jakieś 50-40% wartości, ale to subiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:12, Wojtas94 napisał:

Innych urządzeń nie będzie, bo ps2 się pozbywam, więc powinno być dobrze. Zobaczę jeszcze
te testy na yt i podejmę decyzje. A jakby coś poszło nie tak, zwalę winę na Ciebie. :D


Nic się Jej nie stanie, ale uwaga może być głośna ;-). Uwierz mi, że chłodzenie w PS3 działa na maxa z rzadka, ale jak już zadziała to żadna pralka, odkurzacz i kosiarka nie może się z tym równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzona 2 już Ci polecać nie muszę ;-), ale z pewnością Uncharted, Metal Gear Solid 4 czy Little Big Planet to z tego co wyszło tylko PS3. Ale polecam też GTA 4, GRID, CoD 4 i 5, Bioshock czy FIFĘ 2009, wszystko zależy co lubisz. W dalszej kolejności Dead Space, Prince Of Persia, Resident Evil 5 czy Mirrors Edge. Zobacz poniższy ranking to Ci trochę pomoże.

http://www.gamerankings.com/browse.html?site=ps3&cat=0&year=0&numrev=0&sort=0&letter=&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam się nad kupnem playstation 3 tylko mam pytanie czy można ją podłączyć do monitora GATEWAY HD2201 ma wejście hdmi i czy muszę kupować jakieś dodatkowe kable ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować