Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Spis rzeczy które ja mam w swoim pudełku:
*PlayStation 3 System(konsola w rzeczy samej)
*DualShock 3 Wireless Controller(Pad)
*AC Power Cord(wtyczka do kontaktu)
*AV Cable(Wejście 3 cinche, composite)
*USB Cable(kabel USB do ładowania pada)
*Euro-AV Connector Plug(Przejściówka na euro złącze)
*Printed Materials(Instrukcja)
Spisane z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 21:35, PanMistrz napisał:

Jaką wersję kupiłeś?Ja 80GB z Dualshockiem 3 w zestawie-i HDMI nie miałem, a mi nie wyciągnęli
bo na pudełko też pisało że go nie ma w zestawie;D


No ja właśnie też kupiłem 80 GB i kabel był. Może dlatego miałem kabel bo kupiłem PS3 w Anglii?
Ale to różnicy nie powinno raczej robić. PS3 kupowałem w grudniu 2008.

Aha to było normalne PS3 w żadnym zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też wychodzi że z Anglii sprowadzają do sklepu bo miałem angielską wtyczkę do kontaktu, tylko pewnie instrukcję PL włożyli;D A jakoś kabla nie było. A pisze ci na pudełku że jest kabel HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 10:29, PanMistrz napisał:

Mi też wychodzi że z Anglii sprowadzają do sklepu bo miałem angielską wtyczkę do kontaktu,
tylko pewnie instrukcję PL włożyli;D A jakoś kabla nie było. A pisze ci na pudełku że
jest kabel


Muszę się przyznać do błędu. Jak kupowałem PS3 to za darmo dostałem taki zestaw składający się z dodatkowego kontrolera, pilota i tam był ten kabel HDMI. Po prostu popierdzieliło mi się. Tak mi się te dwa zestawy zlały w jeden.


Sorry za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze że trzymałem swoją rację bo HDMI byłoby dziwne w pudełku. Po co dawać do pudełka HDMI? Skoro nie wszystkie TV mają takie wejście. A Euro ma każdy telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 11:34, PanMistrz napisał:

No dobrze że trzymałem swoją rację bo HDMI byłoby dziwne w pudełku. Po co dawać do pudełka
HDMI? Skoro nie wszystkie TV mają takie wejście. A Euro ma każdy telewizor.


Racja, po prostu już mineło trochę czasu i mi się pomyliło wszystko.

jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:28, Wojtas94 napisał:

Gdzie opłaca się kupić kabel HDMI ? Tutaj na allegro za około 20zł z wysyłką
http://allegro.pl/item663755644_voicekraft_hd..._fullhd.html
czy może za niecałe 100zł, firmy hama, także v1.3b (jedyny w MM) ?
Mam problem, bo nie wiem co wybrać, a nie chcę płacić dodatkowych 80zł na napis na kabelku.


Bierz bez wahania ten za 20 złociszy. Nie ma sensu przepłacać. Tak jak napisałeś, różnią się tylko naklejką : )
Sam mam kabel za bodajże 40 zł i sprawuje się nad wyraz dobrze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:54, Qbasmok napisał:

> Gdzie opłaca się kupić kabel HDMI ? Tutaj na allegro za około 20zł z wysyłką
> http://allegro.pl/item663755644_voicekraft_hd..._fullhd.html
> czy może za niecałe 100zł, firmy hama, także v1.3b (jedyny w MM) ?
> Mam problem, bo nie wiem co wybrać, a nie chcę płacić dodatkowych 80zł na napis
na kabelku.

Bierz bez wahania ten za 20 złociszy. Nie ma sensu przepłacać. Tak jak napisałeś, różnią
się tylko naklejką : )
Sam mam kabel za bodajże 40 zł i sprawuje się nad wyraz dobrze : )


Ja swój 24 - pinowy, pozłacany 24 karatowym zlotem , mający FULLHD 2560x1600 kupiłem na allegro :D za 15 zł:D + 15 przesyłka ;D Sprawuje sie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:32, Jacobek92 napisał:

Ja swój 24 - pinowy, pozłacany 24 karatowym zlotem , mający FULLHD 2560x1600 kupiłem
na allegro :D za 15 zł:D + 15 przesyłka ;D Sprawuje sie super :P


cholera, mój jest cały czarny, ale też mający FullHD, do tego jest jeszcze świecący gdy jest ciemno i czasami do mnie mówi : ) Mówie Ci, w nocy nigdy się nie nudze. Zazwyczaj marudzi mi żebym go odłączył i poszedł z Nim na spacer, ale zazwyczaj i tak siedzi podpięty do konsoli ;p

---
Mam takie pytanie odnośnie podłączenia klawiatury pod ps3. Właśnie, można zwykłą klawiaturę USB podłączyć do ps3 i pisać wiadmości ? Nie chodzi mi o możliwość grania na w/w kontrolerze, ale o wysyłaniu wiadomości. Da rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:35, Qbasmok napisał:

> Ja swój 24 - pinowy, pozłacany 24 karatowym zlotem , mający FULLHD 2560x1600 kupiłem

> na allegro :D za 15 zł:D + 15 przesyłka ;D Sprawuje sie super :P

cholera, mój jest cały czarny, ale też mający FullHD, do tego jest jeszcze świecący gdy
jest ciemno i czasami do mnie mówi : ) Mówie Ci, w nocy nigdy się nie nudze. Zazwyczaj
marudzi mi żebym go odłączył i poszedł z Nim na spacer, ale zazwyczaj i tak siedzi podpięty
do konsoli ;p

---
Mam takie pytanie odnośnie podłączenia klawiatury pod ps3. Właśnie, można zwykłą klawiaturę
USB podłączyć do ps3 i pisać wiadmości ? Nie chodzi mi o możliwość grania na w/w kontrolerze,
ale o wysyłaniu wiadomości. Da rade ?


kumpel dziadek92 :p , pewnie znasz , ma podpięta klawiaturke ;P i pisze sobie tam z ludzmi :P wiec chyba idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się bundle pack inFamous za 1.5k zł? I jakie macie opinie o samej gierce? Daje radę, nie nudzi się szybko?
Czy Motorstorm i pierwszy Resistance mają split-screena? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:47, Adan napisał:

Opłaca się bundle pack inFamous za 1.5k zł? I jakie macie opinie o samej gierce? Daje
radę, nie nudzi się szybko?

ZA 1,500 zł to się raczej nie opłaca... Ale gra kopie tyłek, konsola też. ;]

Dnia 02.07.2009 o 20:47, Adan napisał:

Czy Motorstorm i pierwszy Resistance mają split-screena? Z góry dzięki za odpowiedź.

Resistance na pewno ma split-screena, Motorstorm chyba podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:52, Chaotizz napisał:

ZA 1,500 zł to się raczej nie opłaca... Ale gra kopie tyłek, konsola też. ;]


O ile się nie mylę, to prócz gry inFamous i konsoli jest także pilot oraz kabel HDMI.
Także imo cena tak jakby uzasadniona, bo PS3 + Killzone 2 jest po 1400zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:47, Adan napisał:

Opłaca się bundle pack inFamous za 1.5k zł? I jakie macie opinie o samej gierce? Daje
radę, nie nudzi się szybko?
Czy Motorstorm i pierwszy Resistance mają split-screena? Z góry dzięki za odpowiedź.



InFamous możemy spokojnie zaliczyć do grona udanych exclusiv'ow . Nawet jeśli gra nie przypadnie Ci do gustu , możesz zawsze ją sprzedać bądź wymienić na inny tytuł - choć wydaje mi się , że raczej tego nie zrobisz , bo gra naprawdę jest świetna ;] Co do samej ceny to trochę się dziwie - wersja bundle z InFamous + hdmi i pilot - w media Markcie bodajże 1600-1700 zł ;)

Wojtas94

Jakim cudem wytrzasnąłeś taki bundle pack ?? Ostatnio , jak przymierzałem się do kupna konsoli to znalazłem oferty po 1400 zł , ale to były same ps3 80 gb ;] - Bundle packi z killzonem 2 chodzą od 1500 zł w górę - ale samą grę możesz już nabyć drogą allegro za 120 zł .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 09:47, hanti_gunner napisał:

Jakim cudem wytrzasnąłeś taki bundle pack ?? Ostatnio , jak przymierzałem się do kupna
konsoli to znalazłem oferty po 1400 zł , ale to były same ps3 80 gb ;] - Bundle packi
z killzonem 2 chodzą od 1500 zł w górę - ale samą grę możesz już nabyć drogą allegro za 120 zł .]


Mówię poważnie. ^^ We Wrocławskich MM InFamous+PS3+pilot+hdmi stoją po 1500-1599zł. ;] Pamiętam, że obok stały też pudła z Killzonem2 z ceną niższą, bodajże o 100pln.
BTW nadchodzi nowy bundle pack- K2 i MGS4. http://www.ps3site.pl/nowe-bundle-packi-2/19386/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2009 o 14:36, Wojtas94 napisał:


Mówię poważnie. ^^ We Wrocławskich MM InFamous+PS3+pilot+hdmi stoją po 1500-1599zł. ;]
Pamiętam, że obok stały też pudła z Killzonem2 z ceną niższą, bodajże o 100pln.
BTW nadchodzi nowy bundle pack- K2 i MGS4. http://www.ps3site.pl/nowe-bundle-packi-2/19386/


Wow, widzisz widocznie u Ciebie MM ma lepsze ofert niż mój białostocki ^^ . Ostatnio jak było tzw . " Wietrzenie magazynów" to wchodząc do MM w białym , nie zauważysz żadnych zmian ;/ .

O widzę, że dali kolejny świetny bundle pack . Ciekaw jestem jego ceny - 1699 pln ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować