Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ech, dlatego nie nazywa się Slim, wszyscy tylko potocznie go tak nazywają. Pasuje? Nie burz się tak, nikt Ci "Slima" nie karze kupowac. Teraz jest wybór (na razie).
Fanboje teraz to będą się dzielic na "fatowców" i "slimowców"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:40, MaccCry napisał:

Ech, dlatego nie nazywa się Slim, wszyscy tylko potocznie go tak nazywają. Pasuje? Nie
burz się tak, nikt Ci "Slima" nie karze kupowac. Teraz jest wybór (na razie).
Fanboje teraz to będą się dzielic na "fatowców" i "slimowców"...

to lepiej dla sony :P będą fanboye fat vs slim ale połączą się przeciwko x-boxowi i będzie 2 vs 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia człowieka, który kilka razy w życiu PS3 na oczy widział ;)

Stare PS3 wyglądało jak grill z Mango, ale było błyszczące i wyróżniało się na półce.

Nowe PS3 wygląda za to jak PolyStation z bazaru. Jest mniejsze (plus), niebłyszczące (minus), i nieprzyciągające uwagi (minus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:42, Dared00 napisał:

Opinia człowieka, który kilka razy w życiu PS3 na oczy widział ;)

Chodzi o mnie? Dobrze wiem, jak wygląda PS3, mimo, że go nie mam. Na początku wakacji kuzyn zostawił mi tą zacną konsolę na tydzień, więc miał czas, aby ją dobrze zbadac.

Enqore=> Dla mnie każdy fanboj jest debilem, kretynem, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:16, MaccCry napisał:

> Opinia człowieka, który kilka razy w życiu PS3 na oczy widział ;)
Chodzi o mnie? Dobrze wiem, jak wygląda PS3, mimo, że go nie mam. Na początku wakacji

Dared mówił o sobie... MaccCRy, spokojnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 14:16, MaccCry napisał:

> Opinia człowieka, który kilka razy w życiu PS3 na oczy widział ;)
Chodzi o mnie? Dobrze wiem, jak wygląda PS3, mimo, że go nie mam. Na początku wakacji
kuzyn zostawił mi tą zacną konsolę na tydzień, więc miał czas, aby ją dobrze zbadac.

O sobie mówiłem. Grałem trzy razy u kumpla przez parę godzin i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszło do mnie wreszcie ściągne z czajny Demon''s Souls, czasu zbytnio nie miałęm i pyknąłem jedynie dwie godziny. Gra jest zajebista, trudna, realnie oddająca walkę, a stylistyka po prostu powala :) Nawet mnie nie denerwuje fakt że jakiś randomowy koleś potrafi Cię pokonać 5 x pod rząd ... a save jest jedynie na początku planszy.

Jak ktoś szuka miłego RPGa do popykania to niech DS unika jak ognia, dla hardkorowców gra jest idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:52, Taikun napisał:

Jak ktoś szuka miłego RPGa do popykania to niech DS unika jak ognia, dla hardkorowców
gra jest idealna :)

OO tak ta gra to po prostu najtrudniejszy RPG tej generacji - choć pograłbym ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję zakup ps3 slim. Planuję też zakupić taki oto monitor http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=11773.

Potrzebuję podłączyć PC i konsolę do jednego monitora. Z tego co się orientuje co wystarczy konsolę do wejścia hdmi a pc do dvi. Jednak problem pojawia się z dźwiękiem. Mam zwykłe głośniki 2:1 od logitech''a (x 210). Jak zrobić to tak żebym nie musiał bawić się z przełączaniem kabelków za każdym razem. Dodam, że to rozwiązanie jest chwilowe więc zależy mi na jak najmniejszych kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem i powiem Ci, że nawet jeśli istnieje jakieś jego rozwiązanie to i tak miałbyś pewne zgrzyty. Ja mając głośniki podłączone do komputera ustawiam je na jakieś 20% mocy i jest głośno, gdy połączam do monitora (jak chcę pograć na ps3) muszę je ustawić na około 80% i majstrować przy basie, by gra była komfortowa. Jak już i tak trzeba się pieprzyć, to dla mnie nie jest problemem przestawić ten jeden kabelek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:54, Kryhuu napisał:

Ja mam podobny problem i powiem Ci, że nawet jeśli istnieje jakieś jego rozwiązanie to
i tak miałbyś pewne zgrzyty. Ja mając głośniki podłączone do komputera ustawiam je na
jakieś 20% mocy i jest głośno, gdy połączam do monitora (jak chcę pograć na ps3) muszę
je ustawić na około 80% i majstrować przy basie, by gra była komfortowa. Jak już i tak
trzeba się pieprzyć, to dla mnie nie jest problemem przestawić ten jeden kabelek. :)


No dobra ale to jak to zrobić? Przez tą przejściówkę chinch? Czy na pewno ps3 slim ma te wejście bo jak patrzyłem na tył konsoli na screenach to nie widziałem takich dwóch wyjść. No i jeszcze jeden problem. Jak przedłużyć mini jack bo konsola będzie stałą poza zasięgiem kabelka od głośników.

Edit: aha można chinch długie kupić. Ale czy ba pewno slim ma takie wejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:54, Kryhuu napisał:

Ja mam podobny problem i powiem Ci, że nawet jeśli istnieje jakieś jego rozwiązanie to
i tak miałbyś pewne zgrzyty. Ja mając głośniki podłączone do komputera ustawiam je na
jakieś 20% mocy i jest głośno, gdy połączam do monitora (jak chcę pograć na ps3) muszę
je ustawić na około 80% i majstrować przy basie, by gra była komfortowa. Jak już i tak
trzeba się pieprzyć, to dla mnie nie jest problemem przestawić ten jeden kabelek. :)


Niestety mój monitor nie będzie mieć wyjścia słuchawkowego co by było chyba najlepszym rozwiązaniem. Muszę się więc bawić w kabelki i przejściówki. Czy jakiś dobry człowiek może podać mi link (tam gdzie najtaniej czyli pewnie allegro) do potrzebnych rzeczy. Myślę że będzie to przejściówka chinch i przedłużacz mini-jack. Ale właśnie nie wiem jaka ma być ta przejściówka, z żeńskim czy męskim wtykiem chinch. I czy ten slim na pewno ma takie wyjście i właśnie męskie czy żeńskie. Już się w tym wszystkim pogubiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pierwsze wrażenia z nowego frimware? Dla mnie jest na prawdę super. Wprowadzili dużo poprawek, choć drobnych. Nie widzę np. sensu dodania Palystation store w zakładce game ale co to za różnica. A i irytujące kryształki - FAIL ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, że dodadzą jakieś super, hiper rzeczy ;) Jest ok. Poprawiony wygląd, jest przejrzyściej i mam dziwne wrażenie, że przeglądarka przyśpieszyła. A to what''s new to do czego się przydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej ucieszylem sie z tego :" Multi-Audio - audio może być teraz podłączone do wielu urządzeń równocześnie ([Settings] > [Sound Settings] > [Audio Multi Output])", ale niestety u mnie to nie dziala :/ Chcialem zeby dzwiek lecial po HDMI jak i po kablu optycznym naraz a tu dupa, nie da rady (chyba ze robie cos zle...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować